Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Dobro, ali meni je ovo ipak bilo jedno izuzetno iskustvo! Ne dogadja se svakog dana da se upozna omiljeni bend i da ti se izdogadja sve ono sto se meni dogodilo!!!!!

A to sto tebi izgleda nije nista dovoljno dobro to je tvoj problem. Meni nije bila bitna ni organizacija, ni ozvucenje, vec energija koju su oni emitovali tokom nastupa. To je nesto sto ni krpice, ni sminka, ni sva moguca elektonika ovog sveta ne moze da promeni. Ako znas da napavis dobru atmosferu i priredis dobar koncert bez obzira na sve - e to je jos jedno merilo kvaliteta izvodjaca.

A i ja sam pod ovakvim utiskom zato sto meni Moonspell predstavlja nesto vise od omiljenog benda. Ne brini, ne ocekujem od tebe da razumes....

ma razumem ja tebe. ja sam iskusio slicne stvari nekoliko puta. ne kazem da mi nije bilo dovoljno dobro. samo da mi drugi put ne nosi tu snagu prvog puta. tada je trebalo da me vidis. odusevila me je cinjenica da su svirali tenebrarum. sama atmosfera koju su oni stvorili je bila fenomenalna, ali deo publike mi je bio najmanje odvratan. pricam o onom incidentu.

 

ali opet kazem, nije mi prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma razumem ja tebe. ja sam iskusio slicne stvari nekoliko puta. ne kazem da mi nije bilo dovoljno dobro. samo da mi drugi put ne nosi tu snagu prvog puta. tada je trebalo da me vidis. odusevila me je cinjenica da su svirali tenebrarum. sama atmosfera koju su oni stvorili je bila fenomenalna, ali deo publike mi je bio najmanje odvratan. pricam o onom incidentu.

 

ali opet kazem, nije mi prvi put.

Onaj incident je bio katastrofalan... Mislim, gde je bilo obezbedjenje? Koliko mi se cini na kraju ih je Fernando razdvajao... Uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...