Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Hocemo li ih ikada videti u BGu??? icon_smile.gif

Bejahu 1997e, tako da ne vidim razlog zasto ne bi opet dosli icon_wink.gif Ali to bolje pitaj Milanceta ili ko je vec dovoljno lud (tanka je granica izmedju genijalnosti i ludila) da organizuje koncert. Da se ja pitam, oni bi barem jednom dnevno svirali u mojoj sobi icon_wink.gif ali do ispunjenja te moje fantazije, ja cu se drogirati snimkom iz Zagreba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dobar snimak certa!? icon_smile.gificon_razz.gif

Ako nisi prestao da me volis, naravno da ti dajem icon_wink.gif A snimak je koliko toliko dobar, s obzirom da su se meni ruke tresle k'o nenormalne. Razumite me, bila sam na koncertu Moonspella! Snimila sam skoro ceo koncert. Imam deo tonske (neke tripove i kada su svirali Nocturnu), snimljen ceo cert (bez Memphista, za vreme koga sam morala malo da iscooliram) ali nemam kada su izasli na bis (tada su svirali Opium, Awake, Tenebrarum Oratorium i Capricorn at Her Feet) jer sam taj period isto iskoristila da se i ja malo iskacem. A, Evil Spirit, zbog onog diiiiivnog posta na Behemothu, dobices i jos jedan zanimljiv snimak (vezan za Moonspell, ali nije koncert)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fernando... my hero! wub.gif

 

Da, Fernando je stvarno car. Imao sam prije koncerta telefonski intervju za jedne lokalne novine i mogu slobodno ustvrditi da je to bio najelokventniji intervju koji sam u zivotu imao icon_smile.gif

Edited by Neon Eyes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Fernando je stvarno car. Imao sam prije koncerta telefonski intervju za jedne lokalne novine i mogu slobodno ustvrditi da je to bio najelokventniji intervju koji sam u zivotu imao icon_smile.gif

Ja, valjda na moju srecu, nisam radila intie sa njim. Zasto na moju srecu? Pa verovatno jer bih totalno zanemela pred njim te bi taj intie bio pun informacija bas kao prazan list hartije. Doduse, imala sam savrsen 40ominutni intervju sa Mikeom i Pedrom... Medjutim, dobila sam obecanje od Fernanda da me nece "zaobici", tako da cekam da skupim hrabrost i da radim sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...