Jump to content

Senium


Novelja

Recommended Posts

Vidim da Novelje nema, pa samo da javim par stvari...

 

Naime, sto se tice produkcije - imajte na umu par stvari ljudi...prvo, i najbitnije je to da je taj sempl i dalje sirov, bez nekog preteranog editovanja/miksa, uopste nije mastering radjen, itd...tako da ce sigurno biti bolje kada se sve zavrsi. Bas sam juce bio kod Novelje, i pustao mi je kako je sredjivao gitare...zvucace bolje nego sto je na tom semplu...

 

A drugo, imajte na umu da ovo Novelja sve sam radi (muzika, recording, editing, mix, mastering), i to sve u njegovom stanu. Zaista se radi, rekao bih cak i u "previse" skromnim uslovima, tako da rezultat je po mom misljenju odlican, no, tesko je svakome napraviti da se svidja.

 

Inace, hvala svima na lepim recima sto se Senium-a tice, zaista nam je drago. Kada izadje ovaj novi singl (bice najverovatnije CD-r/MC verzija za "die-hard" kolekcionare), onda cemo javiti sta i kako dalje...

 

P.S. Ne, necemo se predomisliti...ko nas je gledao pre 5-6 godina - to je to, sto se live-a tice...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

I iscekivani drugi hit singl mozete poslusati na nasoj FB stranici, ili

. :)

 

Ovaj put, Arpad je odlucio da ne ucestvuje na snimku, jer je ovo stara pesma koju smo i napisali pre nego sto je on dosao u bend, tako da je postava na ovom snimku bila malo izmenjena:

 

Gabor - Bubanj, tekst i artwork

Branislav - Elektricna i akusticna gitara, naracije i growl

Novelja - Bass, e-bow, growl i scream

 

Snimljeno, smiksano, kvazi-masterovano u "Imaginary Studios" u Novom Sadu, u mojoj sobi... :)

 

Sto se tice hard-copy izdanja... Potvrdjene su kasete. Isto kao i prethodni put, izdajemo za ukrajinski Depressive Illusions. Isto kao i prethodni put, limitirano izdanje na 100 kopija. Isto kao i prethodni put, bonus kratak outro za fanove koji kupe kasetu! :)

 

Vise informacija o kupovini i nabavci kasete uskoro!

 

Ako bude dovoljnog interesovanja, verovatno cemo odraditi i neku CD-R verziju... Ali otom potom... :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...