Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Igra je dostupna za PC,PS3 i XBOX360

http://www.youtube.com/watch?v=YOimprmOQbU

 

SHANK 2 System Requirements

 

System requirements:

OS: Windows XP, Vista or Windows 7

CPU: Pentium 4 at 1.6GHz or Athlon XP 1600 +

RAM: 1 GB

HDD: 4 GB free disk space

Graphics: 256 MB Graphics Memory * Sound Card: DirectX 9 Compatible

DirectX: Version 9

Edited by VuČk0

Share this post


Link to post
Share on other sites

predjen ovaj machinarium,nat maj kap ov ti ali svejedno odlicna.dajte isto neki prelog za opustanje i da moze da se igra na dzojstik ili jednom rukom da mogu da duvanim,i ovaj put nesto sa vise logike malo me smorilo ovo plava jabuka plus zuti otoman jednako zeleni prdez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja igram Alana Wake ...ne znam na sta tacno mislis meni je sve u redu sem kad naglo pomeras misa imas ona zamucenja ...to je tako namerno uradjeno. Ne znam da li mislis na to

 

Elem, u 3. sam epizodi i sve mi je nekako isto. Prica je ok ali samo trcis po sumi i ubijas one demone....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alan za igru koja se toliko dugo najavljuje deluje krajnje silent hill-ovski, sto je i dobro i lose. Kamera i fajt su taman negde izmedju sjajne petice i uzasnih delova pre toga (u smislu cisto.. kamere i fajta) sto znaci da kada se covek navikne nije toliko opresivno katastroficno, ali i dalje bi to moglo biti MNOGO bolje. Takodje, za sada mi ima previse rupa, tipa zasto ubijas na stotine random possessed likova i to je sve kao kul kada je to navodno malo mesto u kome se svi znaju i nema toliko mnogo ljudi in the first place? I zasto su svi muskog pola? Ali dobro, prica deluje dovoljno intrigantna da sacekam sa ocenom na tu temu, tek sam u trecoj epizodi.. za sada sve ovo deluje kao pomalo nespretan susret stivena kinga, silent hill-a i davida lyncha.. ali ipak, cak i nespretan je dovoljno zanimljiv, pa samim tim treba igri dati sansu.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaaaa na samom pocetku ti glas kaze 'I'll give you back your dream now' (parafraziram), ako stvarno sanja ne mora da ima previse logike (to koliko ima posednutih ljudi i sl).

Jedina moja zamerka bi bila sto na Nightmare tezini

nema neceg zanimljivo tezeg, samo dolaze u endless rushevima da te napadnu tako da te teraju da protrcis, nema sanse sve da pobijes, kamoli da skupis sve termose i isecke dnevnika. Sto je daleko realnije ali kao igramo igru i uglavnom smo tipicne pozercine koje jure achievmente :D

.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...