Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Tebra :D Aion igra moj rodjeni brat :) Paljevina igrica, questovi do bola, jedina fora je sto se placa kao wow... ALII! Uvek ima privatnih servera :)

 

http://www.infiniteaion.com/

 

Igraju preko 6000 non stop :)

 

A sto se tice same igrice, grafika je vrhunska, pvp je super, ko je igrao MMO snaci ce se lagano :) Jedina losa strana je sto nakon nekih 40 lvl-a krece grind... Ima 55 lvl max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi :) Ovaj privatni server je skriptovan 98% (znaci samo par ne bitnih questova ne rade...)A najjaci aspekt igre je letenje krilima, borba u vazduhu, odlazak na srednju zemlju radi borbe sa suprotnom frakcijom... Da vas uvedem u pricu...

 

Postojala je planeta na kojoj je zivela jedna rasa... Jebem li ga kako se zove, a koga zanima ima wiki. I onda se desi da neki demon izadje iz sredista planete i pocne epska bitka... Tokom bitke i pobede tog demona desi se da se planeta rascepi na dva dela. Gornji i donji. Donji deo je Light i rasa koja zivi na donjem delu planete je nebeska, svetle, lepota, itd... Imaju sunce, tj srediste planete koje stoji izmedju dva dela ih greje i daje im toplotu. Gornji deo planete je Dark i oni nemaju prednost svetlosti itd... ALi imaju prednost mraka, tj, mnogo su ruzniji, lice na demone itd... I izmedju te dve rase trenutni je rat za tu Srednju zemlju... Tako sam ja skapirao :)

 

Elysea (light) i Asmodae (dark) su nazivi zemlje... Elisei su rasa light, Asmodianci su dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi :) Ovaj privatni server je skriptovan 98% (znaci samo par ne bitnih questova ne rade...)A najjaci aspekt igre je letenje krilima, borba u vazduhu, odlazak na srednju zemlju radi borbe sa suprotnom frakcijom... Da vas uvedem u pricu...

 

Postojala je planeta na kojoj je zivela jedna rasa... Jebem li ga kako se zove, a koga zanima ima wiki. I onda se desi da neki demon izadje iz sredista planete i pocne epska bitka... Tokom bitke i pobede tog demona desi se da se planeta rascepi na dva dela. Gornji i donji. Donji deo je Light i rasa koja zivi na donjem delu planete je nebeska, svetle, lepota, itd... Imaju sunce, tj srediste planete koje stoji izmedju dva dela ih greje i daje im toplotu. Gornji deo planete je Dark i oni nemaju prednost svetlosti itd... ALi imaju prednost mraka, tj, mnogo su ruzniji, lice na demone itd... I izmedju te dve rase trenutni je rat za tu Srednju zemlju... Tako sam ja skapirao :)

 

Elysea (light) i Asmodae (dark) su nazivi zemlje... Elisei su rasa light, Asmodianci su dark

 

Вау како оригиналан и компклексан заплет, 100% никад виђен хвала ти што си га поделио са нама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау како оригиналан и компклексан заплет, 100% никад виђен хвала ти што си га поделио са нама.

 

Pa sta onda komentarises? Ima ljudi koji nikada nisu igrali MMO i koji nisu upoznati sa takvim igricama i zapletima...

 

Sta fali Lineage 2 grafici ? A aion je relativno nova igra dok je Lineage 2 poceo josh 2004. godine.

 

Lineage 2 grafici nista ne fali... Sasvim je solidna. Gameplay mi je malo cudan i ne interesantan, i to me je odbilo od te igrice. A koga je briga o Lineage 2... Vidi se koliko je popularna Lineage 2 a koliko Aion. Tako da necemo vise o tome... Probao sam obe igrice, i MOJE je misljenje da je Aion bolji. Naravno, misljenja i ukusi se razlikuju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Nisam probao Aion niti cu ....jer kad sam se navukao na LIneage 2 igrao sam po 15 sati dnevno , bukvalno. U 6 ujutru sam isao da spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау како оригиналан и компклексан заплет, 100% никад виђен хвала ти што си га поделио са нама.

Izadji.

 

Shinigami fala na objasnjenju, nisam igrao nista slicno Wow-u, bojim se i da pocnem iskreno govoreci. Jos mi samo to fali pa da svetlost dana ne vidim. Gledacu da ga instaliram kad mi prodju ispiti a posle DS2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нисам играо Аион јер се такођеР не усудих. :zuba: Видео сам какав је, додуше. Оно што јесте сигурно је то да изгледа лепо. Онда, ту је детаљно прављење лика. Ако се ту мало више петљате мале су шансе да наиђете на некога ко изгледа као ви. И Асмодеани нису ружни. :D Са друге стране сам чуо да је игра благо разочарење. Прво, има доста багова (можда су то поправили у додатку) затим, задатке обављаш до 30-ог, 40-ог нивоа, тако нешто, после само гриндаш. А летење, које је требало бити главна новина, је доста ограничено. Да би сте летели мало дуже морате да пљунете кеш, а и онда је краће него што сте се надали + дуго времена треба да се "одморите" да бисте поново полетели. Ваљда 2 минута то траје. Так' да, мој предлог је да сачекате "Гилд ворс 2". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha :) Gild Vors 2 u svakom slucaju... AL kad izadje :) Ima da kampujem ispred radnje da uzmem prvi primerak :meshuggah: Ali da, u pravu si, nakon 40 lvl-a ide tezak grind, ali i zestok pvp. A sto se tice letenja, jeste ograniceno, jbg, po meni je to genijalno smisljeno, kad bi imao krila, verovatno bi se umorio od letenja zar ne :) ? Mozda nisu trebalo to da urade, al jbg, moze im se. I da, fora je sto ne moze bas svuda da se leti, samo u odredjenim zonama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dead Space 2 ubija, samo toliko.

Usavršili su već vrhunski koncept iz jedinice, izbačili svjetlost i dodali flashlight što baš doprinosi tripoznosti. Odigrao sam samo Chapter 1 i nešto od 2 i već se može zaključiti da je jebitačna.

Ova godina će biti vrhunska, ako se po jutru dan poznaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...