Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Al' me usralo, krek se pojavio 10 minuta pre nego sto ce mi drug doneti disk :haha: Igrao sam sad prvi nvo, grafika = shit brix. I sto je najbolje, optimizovan je! Pocetak je dosadan, kazu da je posle zanimljivije :smile:

I ja sam citao da je perverzija optimizovano..drago mi je da je se pokazalo tacno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je isto ono što ima u torrentu, onda će raditi, ja lepo skinuo, instalirao, igrao, sve je OK, samo meni grafička pravi probleme pa ću sačekati novu da se malo ozbiljnije posvetim Shogunu pivopije.gif

 

EDIT: Kad instalirate, toplo preporučujem najveće moguće rezolucije, ako imate uslova :D Razlike su stvarno drastične, meni je automatski igra podesila na 1200 x nešto, ali sam promenio na 1600x1050. To + ultra high grafika i imate prelepe modele vojnika i zgrada. Razlike između high i ultra high su drastične, bar se tako meni čini. Inače, mnoge stvari u igri su slične Empire-u, mapa jako slično odrađena, dodata je doduše voda sa efektima talasanja, što vrlo lepo izgleda, construction polje je isto, kretanja na strateškoj mapi ista, može se smestiti vojska u razne građevine u jednoj provinciji kako bi se zaštitile od invazija, i tako. Najbitnije da su bitke značajno ubrzane, pa su skoro brze kao u Rome: Total War.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam to izdanje i neopisivo je komplikovano instalirati ovo izdanje

pored ovih dvd-ova mora da se skine neki custom odradjen folder od tih flt likova i onda pakovati prepakovati silne image fajlove...odustao sam i skidam onaj torent odozgo za koji stolet kaze da se instalira iz 2 klika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde imaš jedan .nfo (fairflight.nfo) u kome piše šta treba da radiš, dva .iso image fajla (flt-sh2a.iso i flt-sh2b.iso) i .jpeg (tw2s.jpeg) sa coverom igre. Uradiš mount na virtuelni drajv pomoću DT-a ili Alcohola, otvoriš faiflight folder na prvom DVD-u, pokreneš setup i to je otprilike to, klikneš next, potvrdiš gde hoćeš da instaliraš. Kad instalacija završi sa otpakivanjem, installer te pita da li hoćeš da odradiš crack i update, ti kažeš da hoćeš i on to odradi. Onda igraš icon_biggrin.gif

 

Mislim da mi je to bila treća verzija koju sam skinuo. Upozorio bih vas na mediafire linkove, tj. preporučujem da ne skidate, meni je WinRAR javljao grešku na tri arhive, od ukupno 62, tako da jedan DVD nisam ni mogao izvući iz svega toga pa sam lepo sve obrisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriza je fenomenalno optimizovana i svaka cast developerima na ovome. za sada je igra monotona..kao sto su i rekli da ce biti u pocetku i samo me nervira onaj efekat zamucivanja kad pomerate pogled. I da, smara sto onoliko favorizuju nvidiu..kad startujem igru izleti warning i kao: detektovan ati chip (ati 3800) i moze doci do kocenja, bagovanja ili blokiranja igre zbog ovoga :S

inace skinite Crysis 2 Advanced graphic options sa neta..omogucava setovanje efekata i grafike do detalja. evo najnovijeg 1.3 tweaker-a

http://www.megaupload.com/?d=B79TKI5C

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam otprilike 2-3 sata igranja i sve se odvija u gradu..sto je neopisivo monotono!valjda ce se lokacije izmeniti. Jedina novina koja me je prilicno odusevila je ono prisvajanje vanzemaljske tehnologije u nano odelo :)

@Zvakic..ja imam ati 3850 i igra jos nije ni stucnula, (a ne verujem da ce uopste) tako da instaliraj i rokaj).

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam zavrsio Crysis 2. Bah, nista posebno. Grafika je fenomenalna, al' iskreno, jebo grafiku. Smorilo ono napucavanje sa alienima. Jes' da je dosadno do zla boga u pocetku, al' zakuva se dobro kasnije, pogotovo posle one misije kad kreces sa marincima. Verovatno igru vise nikad necu upaliti, sto nije bio slucaj sa prvim delog gde i dalje znam napamet prvih 6 nivoa :lol: Samo da zavrsim playoff u 2K11 i da prodje ispitni rok pa da se potpuno posvetim Bratstvu xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...