Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Guest Black Gruja
Jeste ako u medjuvremenu izvrsimo invaziju i okupiramo Albaniju sa sve Tiranom :tehkista:

 

Onda sta cekamo na Albaniju!

 

ZA WHITESNAKE, JURIS!!!!

:srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Friday, June 27, 2008

Graspop Metal

Dessel, Belgium http://www.graspop.com/

 

Tuesday, July 1, 2008

Karasaki Stadium

Athens, Greece

 

Friday, July 4, 2008

Akademik Stadium

Sofia, Bulgaria

 

Sunday, July 6, 2008

Masstival, Parkorma

Istanbul, Turkey

 

Thursday, July 10, 2008

Old Fortress

Osijek, Croatia

 

Saturday, July 12, 2008

Bad Arolsen Festival

Bad Arolsen, Germany

 

 

 

Ko ce gde?

Takodje - nema Albanije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzeto sa myspace buletina....

 

Hi folks... Whitesnake Charmers is a site made by SPV to promote the new CD, and it is an interesting idea they have. If you are so inclined, please click on it and register, then fill out your bio there. Make sure to check your spam folders if you don't get a confirmation in a reasonable amount of time.

 

Thank you for your support!

 

WhitesnakeCharmers. com is the Whitesnake online team where you can get involved and help promote Whitesnake. You'll find your own personalized banner code and links that automatically earn you points. There's an exclusive prize bin loaded with items you won't find anywhere else. No really... there are prizes like autographed drum heads, postcards, stickers, posters and magnets that are all waiting for you to redeem once you've earned enough points. Download the latest banners, wallpapers, and flyers.

 

Dakle, www.whitesnakecharmers.com, registrujte se!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Friday, June 27, 2008

Graspop Metal

Dessel, Belgium http://www.graspop.com/

 

Tuesday, July 1, 2008

Karasaki Stadium

Athens, Greece

 

Friday, July 4, 2008

Akademik Stadium

Sofia, Bulgaria

 

Sunday, July 6, 2008

Masstival, Parkorma

Istanbul, Turkey

 

Thursday, July 10, 2008

Old Fortress

Osijek, Croatia

 

Saturday, July 12, 2008

Bad Arolsen Festival

Bad Arolsen, Germany

 

 

 

Ko ce gde?

Takodje - nema Albanije...

 

Ja sam razmishljao o ovoj varijanti za Osijek,to je i najjeftinija varijanta,samo neznam koliko je to bezbedno s' obzirom da je Hrvatska upitanju...mada mislim da je skroz OK,kad nikakvih problema nije bilo u Sarajevu na Deep Purple-u,mislim da nece biti ni ovde,brem se nadam :confused: :confused: :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmishljao o ovoj varijanti za Osijek,to je i najjeftinija varijanta,samo neznam koliko je to bezbedno s' obzirom da je Hrvatska upitanju...mada mislim da je skroz OK,kad nikakvih problema nije bilo u Sarajevu na Deep Purple-u,mislim da nece biti ni ovde,brem se nadam :confused::confused::confused:

 

Brateee.... cert Whitesnake-a... ne idu tu ljudi da se biju.... samo ne moras bas sa tetovazom Draze i zastavom dvoglavog orla kroz Osijek..... ko ce znati da si iz Srbije za jedan dan..... a nije ni bitno - nisu svi kromanjonci.... Bila moja drugarica, bilo je super - isto prosle god u Hr.... Bilo je i gomila Hrvata u Bg-u na Maidenima.... Ne vidim zasto bi ko strahovao, mogucnosti za sranja ne certu u Hrvatskoj su jedva malo veca od koncerta bilo gde.... to je samo misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga jos zabole ko je koje nacionalnosti na koncertima kao sto je Whitesnake?Kad covek zapeva Crying in the rain,bas ce nekog za zabole da li je ovaj do njega srbin,hrvat,arapin...Zagrle se svi zajedno i pevaju,kao sav norlaman svet.

 

NEEEEE!!!! To je hrvatski vazduh i hrvatska kisa..... puj..... HAHAHAHA

Ma ljudi su seljaci.... ima takvih i medju nama i medju njima... zbog te nekolicine i pocinju sva sranja.... Ma ljudi - ja sam se skontao - sve j PEACE & LOVE..... a muzika.....to je jos vise iznad.......

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga jos zabole ko je koje nacionalnosti na koncertima kao sto je Whitesnake?Kad covek zapeva Crying in the rain,bas ce nekog za zabole da li je ovaj do njega srbin,hrvat,arapin...Zagrle se svi zajedno i pevaju,kao sav norlaman svet.

 

Pa naravno, ali posto smo mi poznat kao narod "zabodi noz samome sebi u nogu" ima mnogo onih tr00 fanova muzike koji ce zbog politickih (da ne kazem nacionalistickih) ubedjenja sebi uskratiti priliku da uzivaju malo u zivotu... i to bez vize :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brateee.... cert Whitesnake-a... ne idu tu ljudi da se biju.... samo ne moras bas sa tetovazom Draze i zastavom dvoglavog orla kroz Osijek..... ko ce znati da si iz Srbije za jedan dan..... a nije ni bitno - nisu svi kromanjonci.... Bila moja drugarica, bilo je super - isto prosle god u Hr.... Bilo je i gomila Hrvata u Bg-u na Maidenima.... Ne vidim zasto bi ko strahovao, mogucnosti za sranja ne certu u Hrvatskoj su jedva malo veca od koncerta bilo gde.... to je samo misljenje

Pa i ja mislim isto...iskreno se nadam da za ovaj moj strah apsolutno nemam opravdanja,ipak kao što ti kažeš svi su tamo Rock 'N' Roll :da::rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

E, ne moze to tako rodjaci, ako idete u HR izdajnici ste! :)

Bravo, drago mi je da i dalje ima ljudi kojima je muzika iznad svih ostalih gluposti i podela... :pivopije:

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije: Taj rad... bilo bi lepo da svi na to tako gledaju,eh kad bi svi slušali R'n'R ;)

 

 

Koga jos zabole ko je koje nacionalnosti na koncertima kao sto je Whitesnake?Kad covek zapeva Crying in the rain,bas ce nekog za zabole da li je ovaj do njega srbin,hrvat,arapin...Zagrle se svi zajedno i pevaju,kao sav norlaman svet.

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Osećam da će i biti tako ... :da:

Nego,jer bi išao ti na cert možda ? A i Osijek ti je blizu,da nekažem da prepišaš :mhihi:

Edited by Janick_Gers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...