Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Jebem ti Whitesnake u picku lepu materinu da im jebem mater u picku. Mamu im jebem. :tehkista::angry2::violent::udri::puke::no::evil::blink::angry::(:unsure::o:excl::glare::closedeyes::tehkista:

 

Pridruzujem se zeljama....

 

Jbt koji kerovi - izjebu nas DVA PUTA!!!!!

 

Koji smo mi idioti.....joooooooooooooooooj

 

E nemam reci - sada naravno ni ne pomisljam da idem na Castle - ono - zabole me bas.... u pizdu materinu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ima i ovde NECEGA s cim se slazem... nz sto vam trash pesma ova Best Years, jedina mi se ona izdvaja ... slusam sve ovo, i nikako da mi neka pesma bas onako udje u glavu... da je stalno pevusim, kao sto je stvar sa ovim s prethodnim albuma, cak ga je i Restless Hearts oduvao....Jbg, na pocetq mi je izgledalo da mi nista ne stize do mozga zato sto jos nisam dovoljno puta cuo... sto rece - nije los album (ok malo :P) ali za WS svakako ispod proseka...da sam Coverdale - ne bih vise izdavao albume, stvarno postaju tezga bend.... Kao Purple sto smara sa onim Bananama i glupostima.... Zna se sta masa voli - stare stvari xD

 

Slazemo se za novi album WS ali ne i za Restless Heart i Bananas. Meni se oba svidjaju. Da su samo snimili Haunted na Bananas bilo bi dovoljno, strasno mi se svidja ta balada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazemo se za novi album WS ali ne i za Restless Heart i Bananas. Meni se oba svidjaju. Da su samo snimili Haunted na Bananas bilo bi dovoljno, strasno mi se svidja ta balada.

 

Sta bre? Meni je Restless Heart super album da se razumemmo, samo sam cuo dosta losih kritika.. Banane nisam ni slusao - sto rece moj drug - iz principa xD

 

Znaci,ostaje Banja Luka?!

 

Sta bre? Kakva Banja Luka - jesi ti lizao neke zhabice??? Nema brate BL-e :(((((((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa BL je otkazan i kao posledica toga - kao avans masi TN je ponudila da sviraju na Castle-u, tako da - ne vidim sta nije jasno.... Ispravite me ako gresim, ali 100% sam siguran da je ovako - BL no more - instead - Castle, ooooh ups - Castle NO MORE!!!!! pizda materina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si jedan deo - WS je prvo i bio planiran za Castle, pa su onda premestili na solo, pa o5 na Castle - pa sada od svega - nama fanovima jedna velika qrcinaa xD

 

Jok, nikada nam se nije ni dovodio Whitesnake na Castle... bolji su oni za solo. Prvobitni paket je bio Judas/Whitesnake... Nama bilo cool... Onda bilo, ne moze WS, samo Judas, posto ce WS u Nis, a mi da radimo BL, mi pristali. Onda oni otkazali BL za jun i nudili nam WS od 03-10 jula u BL. Nama je to nebulozno, jer je neizvodljivo. Onda oni hoce Castle, ali uz uslov da dodje i Def Leppard. Mi pristanemo, a onda oni promjene datume opet, i sto se tice Terra Nostre/Lupe, WS za ovu godinu nece da prodje u junu/julu. Sta ce biti dalje, nemam pojma. Lupa/Terra Nostra imaju super saradnju sa agentom WS-a, on drzi i Judase i Tool, vec smo saradjivali, takve stvari se desavaju, jebi ga. To je lose.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da ga zelis. :)

 

:pivopije:

 

 

Hehe kako si pogodio...inache post od whitesnake91 ulete sekundu pre mog....

 

Jok, nikada nam se nije ni dovodio Whitesnake na Castle... bolji su oni za solo. Prvobitni paket je bio Judas/Whitesnake... Nama bilo cool... Onda bilo, ne moze WS, samo Judas, posto ce WS u Nis, a mi da radimo BL, mi pristali. Onda oni otkazali BL za jun i nudili nam WS od 03-10 jula u BL. Nama je to nebulozno, jer je neizvodljivo. Onda oni hoce Castle, ali uz uslov da dodje i Def Leppard. Mi pristanemo, a onda oni promjene datume opet, i sto se tice Terra Nostre/Lupe, WS za ovu godinu nece da prodje u junu/julu. Sta ce biti dalje, nemam pojma. Lupa/Terra Nostra imaju super saradnju sa agentom WS-a, on drzi i Judase i Tool, vec smo saradjivali, takve stvari se desavaju, jebi ga. To je lose.

 

 

 

Pa nishta ondak, kad budu pravili turneju dovedite ih i kod nas i u BL i svi srecni i zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, nikada nam se nije ni dovodio Whitesnake na Castle... bolji su oni za solo. Prvobitni paket je bio Judas/Whitesnake... Nama bilo cool... Onda bilo, ne moze WS, samo Judas, posto ce WS u Nis, a mi da radimo BL, mi pristali. Onda oni otkazali BL za jun i nudili nam WS od 03-10 jula u BL. Nama je to nebulozno, jer je neizvodljivo. Onda oni hoce Castle, ali uz uslov da dodje i Def Leppard. Mi pristanemo, a onda oni promjene datume opet, i sto se tice Terra Nostre/Lupe, WS za ovu godinu nece da prodje u junu/julu. Sta ce biti dalje, nemam pojma. Lupa/Terra Nostra imaju super saradnju sa agentom WS-a, on drzi i Judase i Tool, vec smo saradjivali, takve stvari se desavaju, jebi ga. To je lose.

 

Ti mene zajebavas? Pa na temi o Castle-u, u nekom odgovoru, rekao si da je WS bio planiran za Castle, pre BL-e.... ne kontam sta me sada cimas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Belouska

E pa znala sam! Lepo rekoh, ljudi, suvise dobro zvuci da bi bilo istina. Al' ajde... Stonse sam cula, valjda cu i Snejkove... Jednom...

E bas sam se najedila. Ubise mi nadu... :confused::confused::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, frka je sto nemam kod koga pouzdanog da se raspitam, a nisam ni dovoljno blizu Smedereva da bih se sama informisala.

internet cini cuda :bigblue:

 

Kako vec rekoh, sumnjicava sam po pitanju dolaska Whitesnake-a. Ipak su bili u Srbiji nedavno...

Nema to veze sto su bili...drugi su tu neki faktori bili u igri (Elderane je vec pojasnio/objasnio malo).

I ne bih bas rekao "nedavno" - pre skoro godinu dana i nije nedavno ;)

 

 

 

Steta sto ih necu opet gledati,al' valjda ce doci ponovo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...