Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Pa sto se tice certa WS-a,ja sam se bas bio zagrejao za Banja Luku,i sada je premesten na Castle...znaci idem tamo...

Ali to i nije tako lose - 5 dana metal i rock and roll svirki...odlicni headlineri,kampovanje,zezanje,pivo....to su stvari koje se pamte celog zivota...

Karta od 5 hiljada mozda zvuci mnogo,ali kada razmislis i nije nesto,mozes do jula da skupis laaadno,samo ako se potrudis,znam da ja hocu :) Skupljao sam od nove godine,kada sam cuo za BL,i vec imam pola karte za Castle...jos pola...i super...vidimo se na castle festu...peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem... znachi audio me je tako odushevio nemam rechi... slusham Love Aint No Stranger i jezim se...jbt kako su je odsvirali...ma ne samo nju nego i ceo jebeni koncert...setlista je savrshena, da sam ja birao ne bih mogao izabrati bolje pesme...skida se polako video verzija pa cu i nju sutra lepo odgledati... Ko ce dochekati taj jul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgledah i ja video zapis ovog fantastichnog koncerta... odushevljen sam...shta reci... najbolji koncert Whitesnakea koji do sad odgledah...ali ubedljivo... Pochev od publike pa sve do same svirke ono je jebena perfekcija... i sad josh vishe jedva chekam taj jul i taj jebeni castle fest i apslotno sam ubedjen da cu stati u taj jebeni prvi red...

Inache kad smo vec kod Sykesa, chitao sam u nekom chasopisu iz 80-ih gde je Coverdale izjavio za njega neshto tipa" Da je upola dobar chovek ko shto je dobar gitarista bilo bi super" i jbg bio je mnogo zajeban chovek i stvarno shteta shto ih napusti...kakav gitarista...kako svira onu dzitru...pa to je strashno... on sam svira bolje od ovog Aldriga i onog drugog gitariste (jebem li ga kako se zove) zajedno...

Jedva chekam da chujem novi album i nadam se da ce me odusheviti bar upola kolko me je ovaj koncert.

Edited by Steven Tyler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni lepo, pošto sam i onako već kupio kartu za Castle i nameravam da budem svih 5 dana...

 

 

Mogla bi negde da izadje zvanična informacija oko ovoga za Whitesnake!!! (sajt Terra Nostre?)

Jebote dakle stvarno, evo ja ću da vam doborovoljno apdejtujem sajt! :mad:

 

Sretoh ovih dana neke ljude koji nisu na vreme saznali za sistem za headnagers pit karte za Maiden u Splitu, zato što nemaju vremena da po ceo dan vise na netu i ganjaju obaveštenja po forumima prepunim spama, a na sajtu Terra Nostre nije bilo obaveštenja... (pisao sam o tom problemu negde, ono na indexu sa strane, gde su koncerti, nema Maidena)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgledah i ja video zapis ovog fantastichnog koncerta... odushevljen sam...shta reci... najbolji koncert Whitesnakea koji do sad odgledah...ali ubedljivo... Pochev od publike pa sve do same svirke ono je jebena perfekcija... i sad josh vishe jedva chekam taj jul i taj jebeni castle fest i apslotno sam ubedjen da cu stati u taj jebeni prvi red...

 

Sad znas kako je meni sve vreme - taj konc perfekcija...Castle - cant fuckin' wait!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta od 5 hiljada mozda zvuci mnogo

 

Nit zvuci, nit je mnogo.

Ladnjaka moze da se skupe te pare, ipak je to 5 DANA!!!!

 

i drugo na nasim prostorima su jeftini koncerti - za svaki koncert koji je bio kod nas, karta je bila jeftinija za nekih 10-30e kod nas nego u inostranstvu.

Imate milion sajtova za karte i cene karata kako se sta krece u inostranstvu... :D

 

:P

 

Drago mi je sto je Whitesnake na Castle-u, volela bih da se doda jos hard rock i soft rock bendova.. i onda ce bidne full :D

Naravno i jos heavy-ja hehe :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekajte bre! pricate o tom koncertu kao da je svetinja :)

pa zar je on toliko bolji od ovog zadnjeg DVD-ja, gledao sam samo njega i odlican je

 

 

 

Veruj mi jeste... postava je 10 puta bolja...a i svirka je energichnija nekako... a i Coverdale je u punoj snazi shto se bash ne da primetiti na zadnjem dvd-u.

 

Odakle se skida? :)

 

 

Sa neta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo treba reci da je ovaj dvd POSLEDNJI i sve ti bude jasno....znaci to je pre 20 i nesto god bilo,energija,zelja,zanos - sve jace nego ikada,ipak su oni sada malo matoriji i iscrpljeniji....

 

Mada - ta fraza i ne vazi toliko za WS koncerte,Coverdale je uvek 200% predan,i uvek se trudi da publici pruzi maximum - isto ocekujem i na Castle-u...

 

@Trotter skini program ARES,ima sigurno preko 50 koncerta WS-a,kako ok verzija tako bootleg-a i spotova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...