Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ej, da, cujem da imate novog basistu icon_rockdevil.gif I da je lepsi nego onaj stari, debeli icon_smile.gificon_smile.gif Kao, prejeo se pa nije mogao da svira one tapinge vishe icon_smile.gif

Tesko da imaju novog basistu no.gif Onaj stari, debeli je nezamenjiv icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka ce biti kao i prosli put u diskoteci "Bioskop", samo ovog puta nas nece prekinuti na pola biggrin.gif

Od bendova ce jos biti:

Underdeath, Foolstop, Irish stew, Theativ, Amon din, Neuro rock stars, Drudo gihri, Laura i Tribute to Metalica icon_rockdevil.gif

Vidimo se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka ce biti kao i prosli put u diskoteci "Bioskop", samo ovog puta nas nece prekinuti na pola biggrin.gif

Od bendova ce jos biti:

Underdeath, Foolstop, Irish stew, Theativ, Amon din, Neuro rock stars, Drudo gihri, Laura i Tribute to Metalica icon_rockdevil.gif

Vidimo se!!!

Jedna ispravka-Fullstop. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka ce biti kao i prosli put u diskoteci "Bioskop", samo ovog puta nas nece prekinuti na pola biggrin.gif

Od bendova ce jos biti:

Underdeath, Foolstop, Irish stew, Theativ, Amon din, Neuro rock stars, Drudo gihri, Laura i Tribute to Metalica icon_rockdevil.gif

Vidimo se!!!

UNDERDEATH je TRIBUTE TO METALLICA! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je bilo ljudi prosli put... zadnjih par svirki po srbiji su bile raspad, pa se nadam da ce ovde biti publike, i da ce atmosfera biti dobra, jer je gotova skola, i prijemni i cuda... jos samo poneki ispit na faxu, ali to moze da se prevazidje... icon_smile.gif

 

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je guzva i odlicna atmosfera... sto za Valjevo i nije tako tipicno. Nikad ne moze ni da se pretpostavi kako ce Valjevci reagovati. icon_smile.gif Zivo me interesuje kako ce sad biti. Znam makar 50 ljudi koji ce doci, za ostale ne garantujem mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Listam yellowcab... Pise da sviramo dva dana na Exitu... 9. i 10. jula... icon_smile.gif Devetog kao Moondive, desetog kao Moon Dive...

11. kao Moondrajv, 12. kao Munblajv...pretpostavljam icon_uhoh.gif

A kad svira Doom Die? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бедак, опет нисам отишао.  icon_sad.gif

Но, биће прилике.

Uuuu, nemas pojma sta si propustio ... ozvucenje je bilo do jaja musik20.gif ... klub prepun, masa je ludela icon_rockdevil.gif primecujes nesto cudno u ovim iskazima? ph34r.gif

 

hm ... zezam se ... meni je u toku svirke bila do jaja ... kad je vec ozvucenje krs bar sam se primao ko nezdrav mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Ywane svaka cast za scenski nastup icon_da.gif znaci poslushao si me... nisam stigla to sinoc da ti kazem bash si me pozitivno iznenadio.... kretao si se po sceni iako je bila onako VELIKA icon_smile.gif nije bilo loshe.... mada ja nishta nisam cula tamo u onom uglu... ali je po komentarima drugih bilo ok... josh 6 dana do Exit-a...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Ywane svaka cast za scenski nastup  icon_da.gif znaci poslushao si me... nisam stigla to sinoc da ti kazem bash si me pozitivno iznenadio.... kretao si se po sceni iako je bila onako VELIKA  icon_smile.gif nije bilo loshe.... mada ja nishta nisam cula tamo u onom uglu... ali je po komentarima drugih bilo ok... josh 6 dana do Exit-a...

      pivopije.gif

eh, sad ... nije mi to bas prvi put da se gubim na bini icon_rockdevil.gif ... nekako mi bas leglo nemam pojma mrred.gif nismo svirali sto godina ... musik20.gif

 

Inace imam snimak svirke ... isle su samo prve dve pesme ... i .. fino je ono icon_uhoh.gif

 

Kad se vec hvalimo vokali su bas dobro zvucali

... kad je moja sestra to rekla (in_flames icon_smile.gif ) onda stvarno izgleda da je tako mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...