Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Pozdrav drugari! icon_redface.gif

Od mene izgleda ochigledno nishta, nazhalost ni za spot... no.gif chisto ako to niste skapirali do sad nekim sluchajem, da potvrdim i zvanichno, jer sam imao neki trachak nade do sada, ali nema shanse da dodjem... icon_cry.gif

Baj d vej, nisam imao duzhe vreme internet (kupio router, a nije zhvaka za seljaka), pa sam ispao iz koloseka... da li to Moondive ima neke nove chlanove?

i tako... zhelim vam puno nashtimovanosti, ritmike i pokretljivosti na Exit-u... icon_biggrin.gif

 

P.S. Marko, jesi me zvao ti mozhda telefonom pre nekih nedelju dana, ili sam neshto pomeshao?

pa dobro nam dosao...makar na net... icon_sad.gif

 

sta ima?

 

ovde sve po starom... exit i tako to icon_mrgreen.gif

 

nema clanova, ima pomocnika za exit icon_da.gif

 

 

spot se snima za the bad in me mada cemo izostaviti krevet hehehe

 

jav' se, Vlado!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEND JE ONAKO...NEORIGINALAN.SMILJKA NE ZNA DA PEVA...ALI NEMA VEZE,KAKVA PEVACICA ,TAKAV BEND,A TAKAV I GITARISTA.SVI SE NESTO LOZE NA MARETA KOJI KOPIRA MALMSTEENA...TO MOZE SVAKO U PICKU MATERINU.MALO VISE ENERGIJE TREBA.I,SPECIJALNO ZA MARETOVOG UCENIKA ZARICA JEDAN SMAJLI evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za nesu od maretovog ucenika!

pazi ovako ne znam kako svirash i u to ne ulazim ako si bolji od mene,

marete ili bilo koga sa nase "scene" svaka cast i samo napred ali nije u redu da pljujes ljude koje ne znas...

u zdravlje

 

pozdrav za sve fanove moondive-a vasa podrska im mnogo znaci hvala

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OW: Drug mi kaze da si se ti chula vishe od Smiljke i publike zajedno... icon_smile.gif

 

Nego, da li ste snimali?

icon_smile.gificon_smile.gif istina je da sam se malko drala.... a i publika mi je bila neshto tunjava...pa i da nisam imala mikrofon bila bih glasnija od njih... osim prva 3 reda.. koji su znali svaki text pesme..i sve vreme pevali.. icon_da.gif njima skidam kapu.... a Smi je malko bolelo grlo... ali je dobro otpevala...i koliko sam ja chula dobro se chula...

snimali su valjda oni sa Exit-a.. kad dobjemo mi snimak. dobicjesh i ti od mene obecjavam biggrin.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...