Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sinoc je bila prva svirka Azazela posle nekoliko meseci i trebalo je da predstavlja najavu novog vokaliste. Ko je bio na gorepomenutoj svirci mogao je da vidi da je pevach - Boshko... Da, Boshko Space Eater! RRRRRNA!

 

Mogu samo da kazem da nam se mnogo svidja kako radimo zajedno, a posle sinoc, sigurno je da smo zeljni jos svirki. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што си ми, бре, отео најаву? Таман сам мислио да направим ексклузиву и да изненадим људе који нису били на свирци. Пих, мајку му, пропаде изненађење.

Штета што је неко вече било онолико загушљиво у Кугли. Нисам могао после свирке честито да се нагутам ваздуха.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djole se smorio od toga sta i kako radimo. Licno mislim da je prenaglio sa odlukom da ode, ali takodje licno mislim da kada bi ikada pozeleo da se vrati opusteno bi mogli i on i Boshko da ostanu pevaci... I to bi mi se svidelo sto se mene tice.

Mada ipak on ne surfuje ovim prostorima tako da bih da pricam/nagadjam mnogo, pogotovo ne u tudje ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес' да је пропустио пар проба, али се максимално труди да ускалди све обавезе. Мислим, на последњих неколико проба је дошао право с посла. Могу мислити колико је био уморан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

::Posto je opet umro pa oziveo yumetal idemo reprizu::

 

 

 

Ovako.

 

29. oktobra (nedelja) od 22h ce se u klubu Danguba, odrzati

 

SVIRKA...

 

 

sa audio/video-snimanjem, to jest skupljanjem zivog materijala, za spot (spotove) i slicno. icon_mrgreen.gif

Lepo ste zamoljeni da se pojavite, jerbo je ulaz u klub

 

DZABE

 

a i obecavamo dobru svirku i zezanje uz dobru opremu i ozvucenje.

 

Klub Danguba se nalazi u ulicici iza Vise poslovne skole, blizu je parkica kod Vukovog spomenika.

 

Evo...

 

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ovde niko nije stavio obavijest da sam podneo ostavku na funkciju pevaca Azazela. Elem, kako jesen stize, dunjo moja, nagomilavaju se obaveze. Bice ih dosta prvo na fakultetu, a posle i sa maticnim bendom. Azazelovce sam lepo upoznao sa situacijom u kojoj je Space Eater uvek prioritet, jer se ipak radi o mom bendu, a sem toga ne zelim da budem neiskren prema njima i da oni ispastaju zbog mojih obaveza.

Drago mi je sto sam doprineo da Azazel ponovo krene sa radom, sto se Djole vratio i sto ce ponovo biti normalna situacija da ja gledam njega na bini sa ostatkom ekipe, a ne obrnuto.

Thrash on, metal brothers!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E sad ne znam...nesto se ne secam toga, znam samo da je svanulo kad je Azazel zavrsavao, inace nas par je trazilo jos ali je tonac pogasio sve i jbg...znam da su delili par diskova. Tad sam prvi put cuo Azazel uzivo i totalno sam se oduzeo kako je sve dobro i energicno zvucalo iako je oprema bila relativno shit. Znam da je taj fest bio prva i jedina svirka onog ansambl Metal projekta Oblivion Awaits i da je Interfector valjda tada prvi put nastupio u Bg ili tako nesto. Sledeci dan je fest prebacen u klub jer je padala kisa( tako da je vrlo moguca tvoja pretpostavka), i taj drugi dan su svirali Alister i ne znam jos ko...valjda Apartman i jos neki. Djole, pevac Azazela je, kada su oni svirali tog prvog dana( mada tehnicki to je vec drugi dan jer je bilo 4 ujutro icon_smile.gif ) nosio dugu kosu( cak se secam da je nosio neku Maiden majicu; neki iz malobrojne publike su trazili da sviraju i Kristalnu Planinu od Death), i secam se, tada sam se smejao kako peva drzeci ruke iza ledja ko neki proklamator icon_smile.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, beše to Raining Blood at Dawn... laugh.gif

 

Mi smo tražili premeštaj za subotu veče, jer je basista, tada u vojsci, dobio odsustvo do nedelje veče kada smo prvobitno bili najavljeni. Čuo sam da su se ljudi žalili zbog tog tumbanja jer su propustili da čuju Azazel...

 

Al' jebiga... ne može sve... laugh.gif

Bilo je, posle te,

Još dovoljno svirki da se iskupimo,

Nadam se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je taj fest bio prva i jedina svirka onog ansambl Metal projekta Oblivion Awaits i da je Interfector valjda tada prvi put nastupio u Bg ili tako nesto.

Aaa, to je ta svirka. Ja sam mislio na neku drugu kada su takodje svirali u 4 ujutro, ali je bilo dosta vise ljudi.

Elem, Oblivion su svirali prvi, posle njih je isao Nibelung, toga se dobro secam. I jos se dobro secam da je Milica, bubnjarka Obliviona, jebala kevu bubnjevima! Ona je bila prvi pik za bubnjara Space Eater-a, ali nije htela da nam se prikljuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...