Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Svirka godine u najavi!!!

AZAZEEEEEL, još plus sa Krampom, kao nekada..:rockdevil::blek::rockdevil:

Ispod paklaaa, ispod staklaaa, ishod paklaaa.. Nikada tačno nisam znao šta kažu Krampovci u refrenu, niti želim, zanimljivije mi ovako:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kažem ja, svirka godine, teško da će bilo šta skorije nadmašiti ovo!

Bendovi razvalili, prvo Serpentsi da malo podgreju atmosferu sa malo duma, a zatim kreće pokolj, koliko samo Skaffold bolje zvuči uživo nego na snimcima, prava oldskul death/thrash mašinerija, publika na njima i dalje prilično mlaka.. ali zatim sledi ono što se čekalo skoro deset godina, jebeni AZAZEEEEEEL:rockdevil: Uništavanje kreće, ali bukvalno - popio nogu po sred čela na prvoj stvari:mhihi: al ne bitno.. nakon manjih tehničkih problema, bend nastavlja da kojle, a ni publika se ne štedi, kako i treba.. Meni posebno drago da su uslišili moje molitve i odsvirali na kraju, po meni njihovu najbolju stvar - AZAZEL, koju su preskakali na poslednjih par svirki.. enivej posle njih ja mrtaV. Dok se napolju spremala oluja, i Nadimač uskoro kreće da stvara tornado unutar garaže (btw kul mesto za svirke, ima prostora, jedino mana što je bina premala..), fanovi, oni mladji uglavnom kreću sa divljanjem i razvaljivanjem.. jbg ja morao da krenem negde na polovini svirke, ali veruje da je do kraja bilo urnisanje.. Najviše mi žao što propustih Kramp, nadam se da će se ukazati prilika da ih negde ipak opet pogledam..

Kul ekipa bila, bilo i Ok popunjeno, ali naravno da je moglo (i trebalo) biti mnogo više ljudi, sveusvemu ja prezadovoljan i svirkom i atmosferom sveukupno, ko nije bio PIČKA!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...