Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Jebote zaboravio sam kako izgleda igrati normal ali sa igracima koji tek se leveluju, pa ovo nije humano, jebeno ja sa Azirom imam najvise ubistava po partiji, a on uopste nij ni neki nuke niti bilo sta, totalno nekako izbalansiran, vise tanky mage nego ... Koja muka ovo levelovanje jebem ti zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha znam kako je, imam par drugara koji su low level, tek skoro krenuli da igraju, pa sam par puta bio sa njima u partiji

 

inače, Vladimir na novoj rotaciji, pa sam odlučio da ga isprobam i u prvoj partiji ikada sa njim na kraju 28/9/17 :haha:

 

i izgleda da se vraćam na pobednički kolosek, vezao četiri pobede uz veoma dobar KDA (13/6/13 sa Fizzom, 17/4/22 i 11/5/13 sa Ori i ova sa Vladom), ali što je još bitnije, uz odličnu igru

Share this post


Link to post
Share on other sites

U promociji 2 afk, eh. I to u jednoj partiji, igrali 4v5 i vodili, ja završio 23/5, ali nema šanse, drugi se diskonektovao 10 minuta pre kraja, nismo mogli da srušimo nexus na brzaka, bez Shyvane koja nam je bila jedini melee nismo mogli. Teemo, Lulu i ja kao Lucian, Riven flash + dash i stun i gotovi smo. Idemo dalje, biće opet promo, nije frka. Prva je bila katastrofa u promociji, skoro da sam popizdeo, igrao Ashe i tako dolazi nam Sejuani u lane i dosta je često bilo 3v3 gde bi oni dali njihovom ADC-u kill a moja Seju samo čeka da neko dođe do 100hp i onda rokne E, i tako lepo ja 1/5/6 a on 6/1/0. Znam ja da ubijam neprijatelje, ali Seju praktično ima 'smite' za champove u svom E i tako ako hoće može ladno dosta killova da uzme. Od tada dve pobede dva poraza, jedan afk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neku vezu da me ubaci u Gold, pošto nenormalno igram u poslednje vreme :haha:

 

elem, imam običaj da pravim velike greške kod kupovine championa kada sam odvaljen od života, pa sam mislio da će sinoćna kupovina Twitcha biti još jedna u nizu, ali se ispostavilo kao odlična odluka :D u trećoj partiji sa njim (nisam ga ranije uopšte igrao) imao sam 21/4/11 B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twitch je do jaja champ, ako moze da prezivi lane i da ima dobar peel. Njegov ult + yomumu's ghostblade, sprdanje, jos ako moze u dzungli da se bije pa da su svi zbijeni. Mislim da sam ja pretproslu ranked sa njim imao isto bas 21/4/nesto. Ali zato kada u laneu zaostane onda je izuzetno zajebano, mogu da ga ubiju kada god hoce. Jos je dobio nerf taj njegov jadan early game pa je sad jos gori, ali stvarno je hypercarry kasnije i po tome je ravan Trist ili Vayne, meni i bolji posto mi se dopada taj stil igre sa njim, sunjanje okolo i ult iz stealtha xD

 

Ide jedna Tristana partija, sad ce da bude fail xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odlučih se za još jednu rankirnu u ovoj sezoni, poslednju, da svečano završim :D i evo šta se desi: http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1017163209/206183386

 

i prvi put da sam hteo da igram supporta :D Morgana mi bila prvi izbor, ali je oni banovali, pa je morala Đana da uskoči

malo nas dobijali u početku, posebno Darius i Kassadin, plus nam Swain bio afk jedno 5 minuta, ali smo za svo to vreme mi na botu dominirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se pronašao u Ezrealu xD Gaaaaay. KDA mi preko 8 u 11 ranked partija koliko sam odigrao, 8-3 pobede/porazi, naravno dve od tri afk igrači u ekipi. Do jaja mi zabavno njega igrati, volem ja te bezbedne ADC heroje, a ovaj je vala najbezbedniji. I prva u kojoj prepustim ulogu ADC-a lik nesposoban, igra Luciana kao baba neka, a ja kao Leona moram da nosim ekipu na grbači, i opet sjebu, lik igra Luciana, oni imaju Fizza, Zeda, Khazixa i lik ništa odbrambenih itema nema, tu je botrk, bt, ie, i naravno izgaze ga odmah, ne mogu ja tu ništa, branim ga ali ne mogu protiv 3 assassina. Ima da se sada koljem za tu ADC ulogu kad vidim koliko je loš onaj koji je traži, ovo sam se poslednji put zajebao, video sam da je lik sa Lucianom 6-11, znači sranje, i opet mu dam mada je last pick.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ranije mnogo igrao i voleo Talona (jednom vezao deset partija za redom sa njim, sve pobede), ali nikad na midu, samo na topu

 

i onda sam iz nekog razloga prestao i danas odlučim da ga isprobam na midu - dve partije, dve pobede, izdominirao Fizza i Morganu

 

zaključak - počinjem opet dosta da ga igram :D mislim da mi je bolji od Zeda

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiiiii ponovo plat 3 :mhihi: Sprdnja, počeo tek igrati Ezreala i evo 13-3 pobede-porazi u ranked, prosek score 8/2.5/9, malopre zamalo pentakill, bio quadra, jarvan uzeo poslednji, dogurao sam do legendary u jedno 5-6 partija, ne verujem kako ranije nisam probao da ga igram malo više. Valjda što ga ne igra skoro niko u ranked, nije na glasu kao neki jak ADC, ali ovo je meni savršeno, ovaj E spell je toliko jak da je smešno, i kada me pogodi Blitz/Thresh mogu da izbegnem grab mada visi kuka na meni haha. Ove nedelje 17-4 ADC, baš fino ide, to što sam gubio su uglavnom bili likovi afk. Ako igra neko, evo ja na Ezrealu prvo uzmem Trinity Force, pa ili Infinity Edge pa Bloodthirster pa Last Whisper, ili obrnem prva dva, a nekad naravno mora preko reda LW kada ima dosta armora na drugoj strani. Ne uzimam Muramanu, nemam sa manom problema, imam 4 glypha za mana regen + 3 masteries za mana regen, tako da počinjem odmah sa nekih 2.4 mana regen po sekundi, sasvim dovoljno dok se ne nabavi Sheen. U izuzetnim situacijama uzmem Iceborn Gauntlet, ako mi treba armor i slow, ali nešto nemam previše problema s tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u poslednje dve partije, imao sam ukupno troje iz Silvera i jednog unranked, sve ostalo su bili likovi iz Golda i veoma sam se dobro nosio sa njima, posebno što sam igrao dva championa sa kojima ranije nisam dolazio u kontakt (Viktor i Shyv)

 

dakle, sezona je gotova, sada kreću pripreme za sledeću i napad na Gold :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

2luqbrn.jpg

 

Eto ovog lepotana počeo da igram i dođem skoro do plat 2 promocije, ali nema leba, dve zaredom afk, sreća screenshot sam napravio pre nego mi je to donelo 17-5 :D Sad sa Ezrealom kao glavnom opcijom pucam na diamond uskoro, pošto sam stvarno urnisao u poslednje vreme, od poslednjih 25 sam pobedio preko 20 puta. Srećno Jare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...