Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Guest c1k4_ml3kc3

Е, овде могу да се постављају score-ови и сличне заврзламе (Ако је неко правио YT филмић или сл). У сваком случају, ово је игра која је настала по узору на game-play DotA. Дизајн је поприлично уникатан и људи су се лепо потрудили да начине добру и забавну игру. Већина игра против ботова типа 5 vs 5 у комбинацији 2-1-2 на три коридора.

 

Ја играм једино с Каћом, односно Катарином Katarina_0.jpg

 

Искрено, прво сам играо с њом и од тада па на даље нема шансе да променим хероја. Нешто мало сам пробао Master Yi-a али више ми лежи генковање и AD или AP build :]

играо сам једно време прошлог лета када сам с Каћом могао да идем искључиво Damage Build али од скоро само с AP играм. То јој оставља damage на нули тако да ми је битан Ability Cooldown

 

У сваком случају, ово сам пре пет минута играо

 

th_mlekce.jpg

 

-----

 

Видео сам да има неколико људи који играју LoL па сам их додао :] Ако нисте ову игру играли предлажем да обавезно то учините, EU верзију

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pre neki dan igrao sa likom koji je imao skor 32:4 i ja kao drugi u ekipi sa mojih skromnih 16:1 :haha: meni je igrica odlicna za odmaranje od dote.ne bih trosio pare na heroje pa zato skupljam battle pointse.samo mi je cudno juce sam za jednu partiju dobio oko 200 i kusur battle poena,a sinoc sam dobio dve partije sve mi se cini da sam u te dve jedva 30 poena dobio,a obe partije smo ih razvalili nenormalno..meni poprilicno lepo LoL ide iako sam lvl 7 mogu opusteno da igram sa igracima koji su duplo veci lvl od mene ali opet ako imam losu ekipu dzaba to sve kada oni feeduju protivnike.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Тај IP милим да се добија као First Win of the day. 200+ IP-a. Ја IP сада користим једино за руне. Мислим да сам ти послао захтев ;]

 

ја сам у игри

 

Mlekce

 

Па ко жели, нека ме дода. Играм искључиво с Катарином и обавезно идем на middle lane, осим ако није Ryze bot, односно не играм с nighty serbia (тада идемо заједно).

 

Ај поз па пикамо мало касније :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rune kupujte tek kad dogurate do tier 3, na 20-om lvlu, do tad je bacanje IP poena. Kad budete kupovali rune, punite pageve samo sa jednim tipom rune, fejl je kada je sareno.

Katarina je jedan od onih heroja sa kojima nikada necu igrati, kao i Evelin. Desni klik heroji, izuzetno dosadni.

Vise mi odgovaraju oni za koje je potrebno nesto vise skilla i mozga, a ne cisto bacanje ulta i zavrsavanje partije.

Malphite_MarbleLoading.jpgMiss_Fortune_CowgirlLoading.jpg

Ashe_QueenLoading.jpgsoraka.jpg

 

Jedni od omiljenih heroja, mada nisam preterano izbirljva :D

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam prošle godine, prestao u januaru. Najviše sam eksperimentisao sa Ryze bildovima na levelu 30. Naravno scoreboard screenovi su neizbežni. Ovo mi je score u jednoj od poslednjih partija u januaru. Napravio sam chara na američkim serverima i uzeo Ryze-a sa najubitačnijim carry buildom koji sam tad zna, i ovo je bio rezultat (možete da proverite ako se ulogujete tamo, nije bot game u pitanju). Vidim da su u poslednjih par meseci dodali gomilu heroja, ne znam da li ću da sednem i da nadoknadim propušteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^zale se uzasno igraci koji placaju igru jer ima ljudi koji daju preko 100 i nesto eura,a nisu ni priblizno otkljucali pola heroja ili skinova :haha:

Тај IP милим да се добија као First Win of the day. 200+ IP-a. Ја IP сада користим једино за руне. Мислим да сам ти послао захтев ;]

jesi i prihvacen si :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3
Katarina je jedan od onih heroja sa kojima nikada necu igrati

 

:mhihi:

 

Kаћа, Spell Vamp, 300 AP, настакујем 20 убистава и имам + 15% Ability cooldown + 15% од оних чизмица :D

 

Играм њом обзиром да има Shunpo, не користи ману :D и ради spell dammage :D својим abilities. Фора је што могу да уколико непријатељи буџе spell protection узмем типичан Damage build :}

 

Она је најтипичнији могући assassin и KS-ер xD зато што сваки пут када убије или изврши асистенцију, ability cooldown се повећава :D

 

Одлична је за mid игру 10+ lvl-a ако се фино нафидује. С њом је лако играти, али за сваког хероја је потребно правити цаке, форе и фазоне.

 

Каћа је, ипак, gank-ер и assassin. :]

 

Него, видех твој score у обичним играма ;) искуство вреба :D

 

И нема теорије да је се одрекнем, никад и никако! :D

 

Рецимо build када идем на middle lane обавезно имам један Ignite као и offensive mastery burning embers, повећава ми ability power за 10 све док се не врати :D

 

Ако се правилно игра, с њом је све тотално legendary и један од ретких хероја који могу често да раде triple kill (за свако убиство reduced cooldown :D )

 

et cetera

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mhihi:

 

Kаћа, Spell Vamp, 300 AP, настакујем 20 убистава и имам + 15% Ability cooldown + 15% од оних чизмица :D

 

Играм њом обзиром да има Shunpo, не користи ману :D и ради spell dammage :D својим abilities. Фора је што могу да уколико непријатељи буџе spell protection узмем типичан Damage build :}

 

Она је најтипичнији могући assassin и KS-ер xD зато што сваки пут када убије или изврши асистенцију, ability cooldown се повећава :D

 

Одлична је за mid игру 10+ lvl-a ако се фино нафидује. С њом је лако играти, али за сваког хероја је потребно правити цаке, форе и фазоне.

 

Каћа је, ипак, gank-ер и assassin. :]

 

Него, видех твој score у обичним играма ;) искуство вреба :D

 

И нема теорије да је се одрекнем, никад и никако! :D

 

Рецимо build када идем на middle lane обавезно имам један Ignite као и offensive mastery burning embers, повећава ми ability power за 10 све док се не врати :D

 

Ако се правилно игра, с њом је све тотално legendary и један од ретких хероја који могу често да раде triple kill (за свако убиство reduced cooldown :D )

 

et cetera

 

Pa da, gej heroj.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gej ili ne, jako efektivan heroj protiv random neorganizovanih timova u normalu. Ali, ako naiđeš na ljude koji znaju šta rade nećeš ti videti KS, a kamoli kill. Jer uvek se stun čuva za Kaćin ulti, pri čemu je pozdravite sa ćao zdravo ne bih te više zadržavao.

 

Vidim gore u kartama koje si linkovala da si igrala sa Sorakom, jako potcenjen heroj koji može haos da napravi. Imao sam drugara koji je držao solo lane sa njom bez problema. I ulti koji counteruje određene mag heroje nije za bacanje, i u tim fajtovima ako se dobro koristi od velike je pomoći.

 

Znam da su menjali dosta spellova herojima, kao i iteme, ali sećam se da sam obožavao da stackujem AP na magovima i uzmem Lichbane koji konvertuje taj AP u physical damage autoattack-a svakih par sekundi, što maga pretvara u nekoga od koga se valja skloniti šta god da igrate. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne pricam ja o ranked gameu, jos sam na 6 lvla daleko od istog, Kaca je klasican noob-friendly heroj za ubijanje u public gejmovima. Potpuno je useless u ranked ili premade gejmu. Kaca je heroj koja ubije 5 heroja u 14 sekundi zato sto tokom tih 14 sekundi 7 puta baci ulti = gej xD

 

Soraka je sjajan heroj, nju sam kupila medju prvima, i to zato sto je bila cheap a videla sam da je niko ne igra pa rekoh ajde sad ja da budem pro i da igram to... Ljubav na prvi klik :D ^^

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina za pederluk, ima masa heroja koji služe kao lakmus papir u normal partijama, tj ljudi ih biraju linijom manjeg otpora jer je šansa veća da im je sa druge strane neka nubara koja ne zna šta to znači team play. Naizgled kidaju, a u stvari nemaju nikakvu bitnu funkciju za team tokom late game-a ako su timovi iole skilled. Meni su recimo najpederskiji heroji Twich i Teemo, prgave pacovčine.

 

Ranije kada igram sâm a u protivničkom timu vidim Mordekaiser-a, Yi-a, Akali, Twich i recimo Kaću, znam da je 80% šansa da gubim partiju iako moj tim ima više CC-a i potencijala za nadmudrivanje. Retko ko kupuje wardove i time counteruje njihove stealthere, targetuje prave mete, čak i prati tim. Imao sam 2-3 drugara sa kojima sam redovno igrao, i nekako večito nam falio 5. za full ekipu. To je u neku ruku i gore nego da idete sami, jer jedan retard late game vam sjebe partiju. Provereno je, ako lik uzme Yi-a, ili Warwick-a, Jax-a, Trynd-a, Udyr-a sa namerom da jungluje, to će u 99,999999% slučajeva raditi i late game kad je besmisleno, i to će biti glavni razlog poraza. Video previše puta, i to je nateralo ortake i mene da prestanemo da igramo.

 

Ako se igra kompozicija gleda se što više CC-a da se uzme, sećam se da su najubitačnije kombinacije uvek bile Amumu+Sona, još ako imate neki mass AoE u timu to kao da ste bacili atomsku bombu. Ali naravno kad se eksperimentiše svašta se desi. Voleo sam da se zezam sa Singedom, to je misterija bila za većinu igrača, kad krenu da te jure kroz otrov a ti na "low healthu" a u stvari pod ultijem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

meni samo nije jasno po kom bodovanju idu XP i IP poeni? bas sad gledam i u partiji gde sam imao 5-2-14 skor dobijem 132 xp i 161 ip poena,a u partiji gde sam imao 14-1-4 84 xp i 81 ip :haha:

Skrinsot

 

Вероватно на основу damage-a на конту партије. :]

 

@ ~HaVoC~ : Аха, дакле не умеш да играш Катарином! Па тако кажи :mhihi:

 

Каћа је најбоља за експлоатисање људске глупости. Како у игри тако и на форумима.

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katarina je govno. Odreces je se kada to shvatis.

 

edit : sad sam tek video da si 12 lvl i da imas samo coop vs ai.. nemoj da pokusavas da pravis argumente za odbranu

 

 

 

edit 2 : ako ima neko lvl 30 ko igra ranked i ima pozitivne skorove neka doda - GaxianAleBrewer

 

 

Edited by nediam
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Katarina je govno. Odreces je se kada to shvatis.

 

edit : sad sam tek video da si 12 lvl i da imas samo coop vs ai.. nemoj da pokusavas da pravis argumente za odbranu

 

 

katarinaneverfail.jpg

 

Добијаш неких 22 kill-a по партији и око 80 minion убистава. Но, ја не играм осим ако немам одличан тим.

 

И, ово сам играо када сам био највећи нуб за Катарину, а опет сам севао као луд.

 

Што потврђује да Каћа као Каћа није говно, него постоје људи који знају да играју и који не знају да играју с њом.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

katarinaneverfail.jpg

 

Добијаш неких 22 kill-a по партији и око 80 minion убистава. Но, ја не играм осим ако немам одличан тим.

 

И, ово сам играо када сам био највећи нуб за Катарину, а опет сам севао као луд.

 

Што потврђује да Каћа као Каћа није говно, него постоје људи који знају да играју и који не знају да играју с њом.

 

Koji si ti lik.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...