Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Znam, al sve mi deluje previse sareno i komplikovano i sve je jebeno obrnuto od onoga na sta sam navikao u Doti, bar na prvi pogled. :haha: Hajd igracemo se veceras ako stignem kuci u neko normalno vreme. :da:

 

EDIT: Dodao Havoc.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omg, bolje da nisi. :haha:

 

Odigrah upravo prvu online partiju lola sa Master Yiem i imam utisak da je igra potpuno nepovezana i zbunjujuca. Sve je previse sareno i previse stvari upada u oci u svakom trenutku. Usred gomile i fajta nikako ne mogu da se skoncentrisem i razaznam sta je sta i ko je ko. :haha: Nebitno to sto ne znam spelove i iteme, citao sam recommended i ostalo pa sam i imao neki skor sto je najtuznije. Uopste nisam uzivao, imao sam utisak da sama partija traje oko sat vremena a trajala je ~30min.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono 5-10-4 i nije neki skor moze se reci da je koliko toliko ok :D probaj jos koju partiju.isto to sam i ja rekao kada sam u maju sa dote presao na LoL i onda sam odustao posle 2-3 partije.u junu sam probao ponovo ne bi li igrao nesto drugo i svidela mi se igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila fascinirana igrom bas zbog tog sarenila, i gledala sam ortake u lanu kako igraju dosta dugo pre nego sto sam i sama pocela, ali je i dalje bilo zapanjujuce komplikovano... Tek posle nekog vremena shvatis sta i kako, i zapravo kada se oci naviknu na sarenilo igre, onda mozes da pocnes da razvijas tehniku. Uglavnom, ako zelis da pocnes, nema odustajanja :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam odigrao 3 partije i smorio se.svo vreme budem #1 u timu i onda na kraju padnem na cetvrto ili peto mesto,a sto se tice same igre nista specijalno.za sad nema nekih taktika,igraci ne jebu timsku igru ni 5% i svako juri gde god hoce.da ne bude da sam ja neki extra fider i te fore imam dve dobijene i jednu izgubljenu i trudio sam se da komuniciram sa timom i da se napravi neka timska igra ali dzaba. previse je tesko kucati bilo sta u tako brzoj igri,jedino imas vremena kada zagines,a realno i to sto nakucas nekom niko nece ni da poslusa pa kao da nista nisi ni rekao.igracu dominion tu i tamo ali kada je on aktivan najvise cu igrati 3vs3 jer tada ce biti mnooooooogo manje idiota..svi odu u dominion ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad Dote presao na HON pa me drugar molio da igram LOL. Skoro pa je rekao I'll sick your dick man.... i skinuo sam instalaciju od 2.7 GB !!!!

 

Ne znam zašto mnogi govore da je ovo bolje od HON ali stvarno sam sada objektivan posle igranja danima LOL shvatio sam da je igra zasad LOL....bukvalno.

 

Ne znam postoje li neki drugi modovi ali ovi koje ja igram su uzas jer se psuje sa svih strana a nista se ne cenzurise ..... ne postoji timska igra .....niko ne prijavi da neki fali na laneu .....ni miss mid ...ni miss up ni miss bot ...uzas ...komunikacija NULA

 

Svako moze da izadje kad oce i da se opusteno igra 4 vs 5 ili 3 vs 5 .....they dont care .......

 

Grafika jeste kartuniš,taj cell shading nije ni loš ali ne može da se poredi sa HON , nikako.

 

A da ne pričam kako danima igram jedne te iste heroje ne bi li otključao neke nove , smara , jako smara

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cekaj u honu danima ne igras da bi otkljucao nove? pricam za free acc,posto je i lol besplatan. u hon-u da igras aktivno svakog dana 4-5 partija 3 meseca PITANJE je da li bi mogao kupiti 6-7 heroja,a ovde sam za 3 meseca dosao do lvl-a 30 i kupio sam 24 heroja sa cenom od 450-6300 ip poena.ja najvise igram 3 na 3 i tu uvek ali uvek govore ss,ima dc-ova i to se sa tobom slazem i trebalo bi nesto da se uradi povodom toga,a sto se tice komunikacije ima je ali je vecinom losija jer su nas strpali na server sa rusima i poljacima,a da ne pricam o glupim rumunima koji ne znaju ni rec engleskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Dominion je mnogo dobar, ali kada igraš sa nekom svojom ekipom...a to je skoro nikad :haha: Ja mislim da se sa Dominionom baš potencira taj timski rad koji je ranije nedostajao. Ali opet kažem treba imati dobru ekipu za to.

P.s. Tryndamere, Talon i Karthus - sveto trojstvo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...