Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Evo ti jedan lep smajli...

 

:evotigana:

 

Uglavnom, rock on, cekam te kada doguras do mog levela da vidimo ko ce pobediti, i to je to. Kao pravi gamer, dajem ti sansu... Ako smes da prihvatis izazov, znas gde da me nadjes... Srecice (;

 

EDIT: I da, ne pokusavam ja nista da dokazem, ne volim dokaze, uvek su mi bili mrski, posto sam skepticna kada bilo sta treba dokazati... Ne dokazujem ja nista, ti dokazuj sta hoces :D

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Хахахаха, ти си доказала да си у стању да ме насмејеш :haha:

 

можда зато што ме подсећаш на мене када сам имао тринаест година или можда зато што ти је толико стало до видео-игара :haha: не знам шта је у питању, али ми је било занимљиво :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ja ikako podsecam na trinaestogodisnjeg tebe na bilo koji nacin... Mozda po tvrdoglavosti i nicemu vise... Trinaestogodisnja Havoc je znala da ceni dobru igru i da je propisno igra, u LAN-u, na netu, ako je za to predvidjena. Trinaestogodisnja Havoc je ucila od boljih, i postala dobra, jako dobra. Devetnaestogodisnja Havoc napreduje, jer i dalje uci od boljih.

Dvadesettrogodisnji cika Mlekce stagnira, nikada ni jednu igru nije propisno odigrao i denyovao je tudj skill i prijateljski savet.

Ne, druze, nasa jedina slicnost je u tome sto oboje guramo svoje, samo sto sam ovde ja u pravu, za razliku od tebe.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ти имаш толико среће зато што ја нисам од оних који крену да зезају некога до коске :bigblue:

 

Хавок - Д Гејмерка, ће нас побије с Митио у комбинацији с ЛАЈТУНИНГУ !!! Искусни ЛАН гејмер, а и преко Нета. Професионално се бави бустовањем и НУЛ ВАМПИР...овај...НУЛ СЕ ДОКАЗУЈЕ ! :cool:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo ko bi prerastao u predmet sprdnje ovde, neko ko zapravo zna o cemu prica, ili neko ko igra protiv pateticnih botova. Sreca sto izgleda nikoga sa foruma ne zanima LoL, pa ti taj acc nece proci kao i prosli... Mada, vidim po reputaciji da tezis tome :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko nema pojma,Bela kapiram da bi ga pojela za 5 minuta kao sto si mene :haha:

 

 

ovo se zove skor a ne ona tvoja sramota

 

3v2(lik nam izasao iz partije,a ovom drugom sto je igrao samnom je bila 4 patrija u zivotu)

nje nesto skor ali su itemi bitni :D:haha:

http://i223.photobucket.com/albums/dd75/mita1122/jebanje3.jpg

 

ili ovo

kada sam im ih sabio sa kentaurom za 13 minuta pa su izasli :haha:

http://i223.photobucket.com/albums/dd75/mita1122/Jebanje.jpg?t=1254399033

Edited by Mita
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

П' наравно, ко јебе читање, не д'о Бог да се нешто разуме :bigblue:

 

Едит +1

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

serveri bas kvalitetno pucaju u poslednje vreme...do prvog jula ce najverovatnije svi igraci sa EU servera dobiti 550rp poena,a meni ce to taman fino naleci ne moram da uplatim 15e za 14 dana IP boost-a nego samo 10,a sise iz RIOT-a su dobro proracunale da kada uplatis 10e+ovih 550rp poena za IP boost od 14 dana ne mozes da kupis ni heroja ni skin jer ti fali jos 4rp poena i onda ostanes sa 483RP poena :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podela EU servera na 2 dela.

evo jos veoma dobrih vesti.

Since this isn’t part of our regularly scheduled downtime, when you log into your new European platform, you will find that you have a 14 Day IP Boost waiting for you. Think of this as a housewarming gift to help you get settled into your new platform.

mape drzava tj kako ce biti igraci rasporedjeni

eu2-map.jpg

ovo je veoma lep potez sto se tice riota ali sumnjam da ce to smiriti ove trolove sa njihovog foruma jer ljudi ocekuju da ce dobiti 20 heroja za dz i slicno ne bi li se smirili.evo i eu split FAQ pa koga ne mrzi neka procita i informise se malo vise.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je svejedno sa kim se igra samo da nema puno feedera i debila.ne igram ovih dana kao sto sam pre.ima dana kada uopste i ne odigram neku partiju jer ni ne stizem,a samim tim izbegavam nerviranje+otkako ne igram toliko cesto i imam mnogo lepse partije.prosle nedelje sam imao jako puno situacija gde mi je doslo da izbrisem LoL jer kakve retarde pustaju u igru to je neverovatno.likovi su namerno izgubili partiju,slao sam reportove ali dzaba taj tribjunal dok to ne pogleda serveri ce se jos podeliti 10x...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Они силни проблеми с чекањем (апсурдно чекање од по два-три сата) као и маинтенација су одрађени захваљујући томе што је група Lulzsec (покушао сам да отворим тему у одељку рачунара али нису одобрили) чепркала прсте током свог крстарења нетом.

 

http://lulzsecurity.com/releases/

 

 

Иначе, већ су се појавили Cheater-и који експлоатишу Dammage током игре. Малени, веома малени проценат који мери Crit код Crit хероја је често условљен Code Inject манифестацијом што доводи не само до LAG-a већ и до играча који уколико им не успе - напуштају игру тиме доводећи читав тим у опасност од губитка партије.

 

Сматрали су да то могу одстранити дељењем сервера, али их је скорашњи напад Lulzsec подсетио да су толико слаби њихови сервери да је врло могуће и да су преотели информације о играчима, односно шифрама.

 

Као меру предострожности предлажем да промените шифру. За сваки случај.

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam zavrsio jos jednu idiotsku partiju.ne mogu da razumem ljude koji igraju ocajno i to je to.jednostavno ako vidis da ti lose ide na tom levelu i ne mozes da se razvijas kao igrac,napravi novi acc i kreni ponovo da igras sa slabijim igracima ali dzaba to objasniti ljudima..lepo im govorim care mid they will gank you,def don't push,jos sam ih molio PLEEEAAASE DON'T FEED THEM i veigar mi kaze kao pa sta ako ja fidujem ti si nafidovan ti ces ih sve ubiti.dzaba bukvalno ceo tim ih je nafidovao i ja tu nisam nista mogao sem da zaredjam 4 zaginuca na kraju u nekom kamikaza pokusaju...reportovao sam ih sve kao unskilled players-e sad sumnjam da ce to ista pomoci jer tribjunal ne sisa moje riportove ni 5%,a jos je lux namerno fidovao i uhvatio sam lika kako stoji kod poslednjeg turreta u sredini i nista ne radi nego samo ili juri na njih ili stoji i ceka da ga ubiju.tuga i jad... :S:

untitled.jpg

ja sam bio master yi.

bezveze kvarim skor sa takvim partijama i moze se videti da trenutno imam 109 poraza.ajde da sam lose igrao pa nakrkao toliko poraza ali trudim se kao konj i igram sto bolje mogu kao u ovoj partiji i non-stop takve gluposti izbijaju.stvarno mi dodje da izbrisem LoL i zaboravim na bilo kakav online gejming :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaj na umu da nije samo gameplay nekada u pitanju, nego i samo biranje heroja. Ne porepoznajem po ikonicama šta su Darkterror, Rugesz i iz protivničkog tima Helveticva, ali čini mi se da oni imaju bolju kompoziciju a vi nikakvu. Oni imaju tenka (Rammusa) koji je radio svoj posao (dosta killova i assistova, dakle bio je gde treba), carryja (Ashe) koji je doduše fail na killovima ali je dobro farmovao (što u principu i treba da radi) i mnogo više CC i damage outputa. Pa Annie sama može da smakne pola tvog tima, AoE stun i jak burst, dodaj tome Rammusov taunt i strelu od Ashe. U vašem timu imate Viegara koji je sam rekao da mu je prvi put, dakle ne zna da baca kavez kad treba. Vidim da imaš dosta killova ali ni jedan turret nisi skinuo, trebalo je možda da se fokusiraš i na to. Da je tvoj tim imao malo pameti da ne feeduje ti bi takvim tempom bio nezaustavljiv da je partija trajala još 10ak minuta, džaba im tenk.

 

Anyway, to što pominješ je razlog zbog čega sam prestao da igram ovu igricu... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi je lee the blind monk,drugi renekton,a treci je rumble.rammus je bio bukvalno beskoristan do samog kraja partije gde je nabijao ubistva,a ne znam odakle rumble-u toliko ubistava tj nisam ni video kada je ubijao...unistio sam 3 turreta ali posto su dosta genkovali morao sam da skinem do 50-100hp-a i bezim jer su isli zajedno ashe,annie i gangplank,a tu ma koliko brz bio tesko sam mogao pobeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu, vi je trebalo da dobijete ovaj game, samo da je dobro odigran...

Tipa ovaj renekton je trebalo sve sam da ih dere, jako mekan tim su imali...

Ali da, tu je annie, sa 15+ stakova kroz ceo game, i tu je rumble, koji koliko god neprimetan bio i dalje ima onu bolesnu ad/tank/ap kombinaciju... To je heroj koji izvlaci partiju na svoju neprimetnost...

Uglavnom, danas podelise servere, cujem neke price da ce za 2 meseca moci da se lvluje do 35. lvla i da ce se nabaciti tier4 rune... Well, malo je reci da se to jedva ceka :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su odlicne vesti :] meni je ovaj ip boost dobro dosao ionako sam hteo da uplatim isti,a taman ce sad imati za sta da se igra ako dodju tier 4 rune.iovako sam kupio ceo tier 3 set attack speeda za tristanu,master yi-a i ashen-ku i ne znam sta bih dalje sem da kupujem nove heroje :smile:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...