Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Guest c1k4_ml3kc3

Ok je igrati protiv botova al' ne vidim poentu kacenja skrinsota.

 

 

"Е, овде могу да се постављају score-ови и сличне заврзламе"

 

---

 

Шта је проблем?

 

Дакле, заиста ми нисте јасни људи. Шта год да учиним, кажем или поставим, све вам смета! 'Ајде бре, одјебите више.

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care, ne ogleda se skill u tome sto ubijas AI-a kojem fali I deo...

Problem je u tome sto se hvalis necim sto apsolutno nije realno merilo... Pa, icega... To ti je kao kada bih uzela photoshop i prepravila svoj skor i postovala ga ovde, imalo bi otprilike istu tezinu...

Mada dobro, kontam da neki ljudi neke stvari ne kontaju i da jednostavno nisu stvoreni za e-gaming... Ako je to slucaj sa tobom, onda razumem, i nazalost, sazaljevam.

Samo gubis vreme ni na sta. Apsolutno ne vidim sta je zanimljivo u ubistvu 44 bota.

 

Tol'ko od mene.

 

EDIT: Pritom, i dalje imas 80 kripova, sto je srednje zalosno, i i dalje igras Katarinu, gej heroja.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Обавести ме где је део где се хвалим.

 

lol @ "Царе", немој брате, оно, као, мис'им, јбте! :haha:

 

Ето сада, долази и вређање "ниси створен за e-gaming" све на основу тога што сам поставио слику једне од игара :]

 

Оно шта Ви не капирате јесте да НЕМА друге поенте осим поставити sc LOL-a и не, ја не јурим score-ове нити се хвалим игром против ботова нити ми је у општем смислу битно да се доказујем. :da:

 

Мени је, рецимо, и те како интересантно упоредити мој score и score људи који су играли са мном :da: упркос чињеници да сам био сам на горњем lane-u и упркос чињеници да сам скоро сам одиграо партију пошто је већина радила супротно од играња видео-игре :da:

 

---

 

Дакле, ваш проблем што сте умислили да се хвалим :] и, много сте опасни ако играте против људи. Мора да сте Богови? :haha:

 

Дакле, боље ћутите ако немате шта паметно да кажет осим да се жалите на ствари које сте умислили у својој глави. :] :da:

 

И, за крај, довољно сам доказао да Каћолина није срање, а да ли је геј - то не знам...нисам упућен у такву фантазију :no::haha::haha:

 

'Ајде, поз.

 

Edit : Ма опасна си девојчице, нема шта :violent: све што кажеш мора да је апсолутна истина :mrgreen:

 

Ако узимам Bloodthirster 20px-The_Bloodthirster.gif (што је јако, јако ретко) онда имам око 180 minion убистава. Обично с Каћом завршим с 2 Bloodthirstera на 13 lvl-у :]

 

Моја игра је Boots of Speed 20px-Boots_of_Speed.gif + 3 x Health potion 20px-Health_Potion.gif

 

Након првог или другог убиства (горњи Lane, Сорака, Еш, Мис Фортуна или Тарик) обавезно користим телепорт у базу и онда купујем Amplifying tome 20px-Amplifying_Tome.gif

 

обзиром да користим Ignite 20px-Burning_Embers.png у комбинацији с Burning Embers добијам додатних 10 AP

 

Није много али на почетку пре шестог lvl-a помаже и те како! Сваки детаљчић је битан! ;]

 

Проблем Каћи с горњим делом мапе јесте то што се слабије lvl-ује од осталих (Ranged) хероја...

 

Зато с њом користим Mejai's Soulstealer 20px-Mejai%27s_Soulstealer.gif који узимам чим сакупим додатних 900 Gold. Након тога, када сакупим 700 Gold обавезно надограђујем Coots of Speed на Ionian Boots of Lucidity 20px-Ionian_Boots_of_Lucidity.gif што ми даје 15% Ability Cooldown, што је оно што желим! Те ципелице у комбинацији с настакованих 20 Мађаиа је 30% Ability cooldown + 20 AP + 8x20 AP. То је већ шести lvl!

 

Следеће, а у зависности од непријатеља или узимам Negatron Cloak 20px-Negatron_Cloak.gif (Ако се борим против Ејми или Рајза на средини) или Hextech Revolver‎ 20px-Hextech_Revolver.gif, а врло често - оба.

 

Тада сам максимално спреман да лудујем! :D Захваљујући 20 % Spell Vamp! :] А Каћин Ability је Spell based :}

 

Онда се довољно дуго игра да долазим до Rabadon's Deathcap 20px-Rabadon%27s_Deathcap.gif који поред +155 AP има и 30% AP add. :} Ништа слађе за каћин улти који ради 50+ 0.25 AP (тада ми је AP између 400 или 600 )

 

ШУНПО - Magic Damage: 80 / 120 / 160 / 200 / 240 (+0.75 per ability power)

НОЖИЋИ - Magic Damage: 60 / 95 / 130 / 165 / 200 (+0.8 per bonus attack damage AND +0.35 per ability power)

DEATH LOTUS - Magic Damage: 50 / 65 / 80 (+0.5 per bonus attack damage AND +0.25 per ability power) per dagger (10 ножића)

 

Поготово у комбинацији с Rylai's Crystal Scepter који додатно успорава хероје док се врши Spell Dammage (што је, инаше, најбоље када се користи у Death Lotus-u).

 

Уколико неко успе да преживи, ШУНПО + НОЖИЋ = LEGENDARY! :}

 

Ако су типични тенкићи, узмем Void Staff и то је то...

 

Резултати су у последње време све бољи и бољи! :D

 

И, наравно, убијање ботова није реално мерило већ је надреално можда? Заиста не знам шта си умислила али боље је да остане непознато.

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tvrdim da je sve sto kazem apsolutna istina, ali ne vidim kako neko ko izjavljuje da uporedjuje svoj skor sa ostalim ljudima koji igraju protiv botova moze u istoj recenici da doda i "ne hvalim se".

I ne treba. Uzasno bi bilo da se ovim hvalis.

Inace, ne vidim kakve veze ima gornji lane sa skorom !?

I da ne juris skorove, ne bi postovao skor koji ja u svojoj sedmomesecnoj (ako ne i duzoj) karijeri LoL playera nisam videla, a kamoli imala, i pritom, nemoj me pogresno shvatiti, apsolutno nisam ljubomorna, ima ovde jedan covek koji ce reci kakav mi je skill u LoL-u, i jos najmanje dvojica koji ce reci kakav mi je skill u Doti.

Nisi nista uzviseniji od ovog mucenog Branda koji je imao 0-10 vs A"I". Za Branda ipak treba imati refleks i strategiju, koju jedan pocetnik ne moze da ima.

A to sto igramo protiv ljudi nas ne cini bogovima, vec e-gamerima. I da, mnogo klasa smo visi od ljudi koji igraju protiv botova, u bilo kojoj igri.

Koliko god se tebi ovo tvrdjenje svidjalo ili ne, ono JESTE istina.

 

EDIT: Ah, da, i build ti je ocajan, ta 2 BT-a pod hitno izbaci, Kata ima uzasno spor attack speed, i nema vremena da se ishiluje, a taj dmg joj nista ne znaci. Katarina je klasican full-ap champion.

 

EDIT2: Sad procitah i ostatak posta, lepo je ici na recommended items.

 

EDIT3: Btw, Kacin SPELL je ABILITY based.

I da, nije nadrealno, nego NErealno i glupo.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Као што сам ти рекао, не хвалим се :] да се хвалим рекао бих "Хвалим се тиме и тиме". То што ову игру не играм против људи не значи да нисам e-gamer (шта год то па и било, господи помилуј) већ да ми је слађи тренинг и увежбавање против ботова уместо људи који излазе из игре чим их неко убије :haha: , односно да играм с људима који не знају да играју против људи што мене као squishy лика (Катарина) оставља потпуно разголићеним :da:

 

Дакле, уколико неко игра против људи није ништа посебнији или бољи у ма ком смислу од оних који играју против ботова. Бот макар не излази из партије што мене довољно чини заинтригираним за игру, а поред тога играм с својом девојком која бира Ashe :] и увежбавамо се.

 

Циљ мог играња против ботова јесте испробавање различитих комбинација, што када играм против људи не могу да радим адекватно :da: пошто од мене, као играча, зависи и опстанак саиграча и обратно.

 

обзиром да сам последњи пут играо прошле године, када је Каћа још увек могла да буде типичан Damage Build и обзиром да се то једним од пећева променило - морам да пронађем и направим бољу тактику с AP Build-ом који ме оставља изузетно рањивим, али дозвољава да касније у игри радим изузетно масиван Damage. Поготово с Каћиним Ултијем. :da: Притом, њена магија која иде на "w" је порпилично одлична када долази до physical damage касније у игри обзиром да јој се и phys повећава драстично! С 600 Ap & Hextech GunBlade phys може достићи и 300 Damage!

 

Што се крипова тиче, Каћи НИКАд, али НИКАД није битно да их јури. Она је типичан Assassin и, упркос чињеници да је одличан фармер од 11 левела (ножићи), тада ми је прече да јурим непријатеље. ;)

 

Имао сам Score од 56 у игри 3vs3 Twisted Treeline, normal game. Мој друг је имао преко 90 против ботова и стално су га оптуживали да је KS. искрено ме чуди да ниси видела такве score-ove. Додуше, не знам играш ли против ботова али ово је донекле и уобичајено (барем колико сам ја приметио). До тридесет убистава до lvl-a 13, а од тад па на даље ко како стигне. Обично сви јуре Барона на 14 нивоу и труде се да нешто постигну... мада све зависи, никад није иста игра. ;]

 

И, наравно да се НЕ ХВАЛИМ већ ДЕЛИМ СВОЈЕ ИСКУСТВО које сам стекао играјући LOL. Ти си та која се намеће и говори да неко није e-gamer ако игра против ботова :haha:

Технички, грешиш обзиром да ја играм против ботова с другим људима преко интернета што га аутоматски чини "е-игром" :]

 

и, за крај, Изгледа да Каћолина јесте Геј

 

Kat_X_Ashe_by_T03nemesis.jpg

 

:haha:

 

И, за крај, хвала професоре мада боље иди ти Бустуј оног чику. :mhihi:

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Е, овде могу да се постављају score-ови и сличне заврзламе"

 

---

 

Шта је проблем?

 

Дакле, заиста ми нисте јасни људи. Шта год да учиним, кажем или поставим, све вам смета! 'Ајде бре, одјебите више.

ma opusteno ja sam samo rekao da je MENI licno zanimljivije igrati LoL protiv ljudi nego protiv botova i ja licno ne vidim neku poentu igranja protiv botova sem ako si pocetnik pa bih hteo malo bolje da proucis neke heroje,a posto ti sam kazes da igras jako dugo i to samo sa kacom..ja bih poslusao profesoricu,veoma dobro igra :da:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

И ти ћеш, надам се, одмах сада научити да мене заболе за то шта ти мислиш :da: или шта ти сматраш :da:

 

@ Dimmu : Ја сам написао да не играм дуго. Заиста, бре, људи читате ли ви ишта од тога што пишем или сте на дрогама? :haha::haha::haha:;)

 

Ако сам скупио више од 60 победа, два пораза и можда једну напуштену игру :haha::haha:

 

:no:

 

Такође сам написао да не умем да играм другим херојима осим с Каћом :mrgreen: и због тога и сујете одмах креће прозивање на мој рачун :mrgreen: и вређање мени драгог хероја због комплекса и ко зна чега још :mrgreen: па сам овакав, онакаав, никакав :mrgreen: и на крају ће испасти к'о да нисам ни играо League of Legends :haha::haha:

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имао сам Score од 56 у игри 3vs3 Twisted Treeline, normal game. Мој друг је имао преко 90 против ботова и стално су га оптуживали да је KS. искрено ме чуди да ниси видела такве score-ove. Додуше, не знам играш ли против ботова али ово је донекле и уобичајено (барем колико сам ја приметио). До тридесет убистава до lvl-a 13, а од тад па на даље ко како стигне. Обично сви јуре Барона на 14 нивоу и труде се да нешто постигну... мада све зависи, никад није иста игра. ;]

 

 

Uobicajeno, kad igras protiv wannabe inteligentnih bica.

 

Uglavnom, napravimo agreement, ti i tvoja devojka igrate protiv mene i jos nekog, cim dogurate do naseg levela (ako dogurate), sredite svoje overskilled buildove, naucite da savrseno bacite Enchanted Arrow u pravcu champova koji se inteligentno pomeraju kad vide isti da leti, i da Death Lotusom skocite u 5 opposed champova koji se nece usuditi da vas dizejbluju na bilo koji nacin, da vidimo ko je bolji, tvoj "skill" izgradjen na botovima, ili moj skill izgradjen na inteligentnim protivnicima.

 

A to sto se tice tog Twisted Treelane-a (koji se igra u pauzi izmedju cekanja ortaka za 5v5), to je nemoguce, jer bi se svaki iole racionalan covek predao do 16. minuta, kada to postaje moguce. Ako je taj lik imao 56 ubistava, njegov protivnik je bio mrtav 56 x 15 sekundi najmanje, + vreme do kad je putovao od baze do mesta ubijanja i additional 3-4 sekunde da se dealuje damage, znaci jos najmanje 56 x 15, nikada nisam videla Twisted Treelane koji je trajao duze od pola sata, i to sa ovozemaljskim skorovima. Nemoj mene da lazes, ceni moju inteligenciju.

 

Ti nemas iskustvo. Zapravo, ti imas lazno iskustvo, kao da tvrdis da si skinuo mrak posle prve masturbacije.

 

@-Mare, imas nesto protiv yum njubzora? :D

 

Btw, da si toliko zagrizen gamer i da si dugo u celoj prici, shvatio bi da u LoLu leaveri ne postoje, i da je to jedan od razloga zbog kojih je napravljen kao pandan Doti.

 

EDIT: Ne smatram da si igrao LoL.

Takodje, ja sa svojih 6 meseci igre imam 140 pobeda i 130 poraza. Tvoje pobede nisu stvarne. Moje jesu. Ja sam iz svake voje pobede nesto naucila, kako i iz poraza. Tvoj napredak se zaustavio kad si treci put pikovao istog champa u AI gejmu.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Nek' si mi rekao.

 

јбг, када си ти елита YuMa. Мора да си успео да направиш врсну филозофију од тога. Питам се једино да ли знаш да сам одавно регован, додуше користио други налог. :evotigana::rockdevil::evotigana::rockdevil::evotigana:

 

'Ајде, немој да примаш к срцу. Нисам ја лоша особа, ал' могу да те одерем у DotA :cool:

 

@ HAVOC : Извини, срећице, колико оно ти бејаше имаш годиница па си се нашла компетентном да причаш о мастурбацији и сексу? :haha::haha:

Знаш ли ти колико мене сврби за твоје ставове и мишљења о томе шта ћемо ја и моја девојка да радимо? :haha:

Иди па се доказуј у игри, не мени овде на форуму :da:

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim dovoljno.

I apsolutno se ne dokazujem, pokusavam da te usmerim, ali si ocigledno previse tupav da bi to shvatio. Mozda ce biti gejmera od tebe jednog dana, ali dobrog, nikad. Nemas taj duh.

Sto se Dote tice, ready whenever you are.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Вау, можда ће бити гејмер једног дана од мене. :mhihi: Када будемо ја и моја девојка решили да нас ти усмераваш. :mhihi:

 

Авај, мојих добрих 10k видео игара које играм почев од периода када си ти била у пеленама мора да су никакво мерило :cry: пред твојим божанским скиловима везаним за "гејмерство" :sad:

 

итам се да ли си свесна глупости које пишеш. :confused:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas nesto protiv yum njubzora? :D

Nikako. :redface:

'Ајде, немој да примаш к срцу. Нисам ја лоша особа, ал' могу да те одерем у DotA :cool:

Nisam znao to za acc, definitivno zvucis kao neko nov. :haha: Steta za Dotu, buduci da sam sve sto ukljucuje istu izbrisao pre nekih 20ak minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

KJO је налог. Много НЕпопуларан back than.

 

Него, HAVOC - молим те макар прочитај. DotA није теби усмерена. Баш си прженица :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tvrdim da imam bozanske skillove, niti ista slicno (bas volis da izgovaras tu rec, bozansko, bog, bozanstveno, a?), posto kontam da u slucaju da bog postoji, tesko da bi se zamlacivao igrama, ikad.

 

A tvojih dobrih 10k igara mogu sve odmah da lete u smece ako si ih igrao kao i LoL.

 

A ti i tvoja devojka ste bas odlucili da budete zajedno u svakoj recenici, lepo je sto ce vasa veza trajati sve dok jedno ne outskilluje drugo, tako to biva.

 

EDIT: I btw, to sto si stariji od mene mizernih 5 godina ne znaci nista, kao sto sam negde ranije vec napomenula, ocajno je to sto mislis da starije znaci i pametnije. Nije ocajno, jadno je. Jadno je kao igranje 60 partija LoL-a protiv botova samo sa Katarinom.

 

EDIT2: Takodje, mogao bi malo da poradis i na pristojnosti, red reci u recenici kada pricas o sebi i svojoj devojci nije korektan ako nekoga postujes i volis (ili samo tvoja Katarina voli njenu Ashe?).

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ne tvrdim da imam bozanske skillove, niti ista slicno (bas volis da izgovaras tu rec, bozansko, bog, bozanstveno, a?), posto kontam da u slucaju da bog postoji, tesko da bi se zamlacivao igrama, ikad.

 

A tvojih dobrih 10k igara mogu sve odmah da lete u smece ako si ih igrao kao i LoL.

 

A ti i tvoja devojka ste bas odlucili da budete zajedno u svakoj recenici, lepo je sto ce vasa veza trajati sve dok jedno ne outskilluje drugo, tako to biva.

 

:haha::haha::haha:

 

Сада си и комичар?

 

Да нећеш можда да се нудиш да научиш друге како правило морају да пуше цигарете или пију воду да случајно не би били noob-ови по твојим мерилима? :haha::haha:

Не дај боже, пу пу боже, боже (Ти не волиш Бога? Што? Шта ти је Бог скривио? :cry: ).

 

Да те није можда потресло то што имам девојку? :mhihi: Или те потрес'о мој score с каћом гејом? :haha:

 

Немој да кукаш, није пристојно :haha:

 

Едит : О јој, ти си баш 'прсла ако мислиш да ће неко да те схвата озбиљно с таквим глупостима које пишеш. Покриј се ушима и нађи бољу забаву док чекаш Login за LoL може да се Фузионише заједно с твојом глупошћу :bigblue:

 

over9000.jpg

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha:

 

Сада си и комичар?

 

Да нећеш можда да се нудиш да научиш друге како правило морају да пуше цигарете или пију воду да случајно не би били noob-ови по твојим мерилима? :haha::haha:

 

 

Nisam sigurna sta je ovo trebalo da znaci, verovatno nesto izuzetno promisljeno sto moj devijantni mozak nije u stanju da skopca.

 

Не дај боже, пу пу боже, боже (Ти не волиш Бога? Што? Шта ти је Бог скривио? :cry: ).

 

Nigde to nisam rekla, ali ako vec moram da odgovaram na ovaj tip pitanja, ajde: skepticna sam oko svega, pa i oko toga. Ne vidim iz cega si uspeo da zakljucis da mi je bog nesto skrivio ili da ga ne volim, naprotiv, sasvim sam ravnodusna.

 

Да те није можда потресло то што имам девојку? :mhihi: Или те потрес'о мој score с каћом гејом? :haha:

 

Pa ne, zapravo, srecna sam sto imas devojku, da je nemas, bilo bi jadno uopste pricati sa tobom, ovako imas par razloga za ovakvo ponasanje:

1) Zaljubljen si pa se pravis glup.

2) Zaljubljen si pa se pravis lud.

3) Glup si pa si zaljubljen.

4) Lud si pa si zaljubljen.

Uglavnom, ni jedan te ne opravdava. Drago mi je sto imas devojku, jer da si no-lifer i da radis OVO sto radis... Pa bio bi uvreda za no-lifere, a ne za gamere.

 

A sto se tvog skora sa Kacom gejom tice, ne, iskreno, smesan je. Ono, hilarious. Skroz.

 

Немој да кукаш, није пристојно :haha:

 

Ti mi reci ^^

 

I btw, za razliku od tebe, nemam zasto da se pokrivam usima, a (verovatno, opet, za razliku od tebe) nemam ni bas velike usi da bih mogla istim da se pokrijem.

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Први пут да се насмејем још од ономад када сам се зезао с Разбијаћем. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ма немој да се неееервираш и лупаш у чело паметно, ће помисли неко да покушаваш да докажеш да сам глуп :rockdevil: на ЈуМеталу :rockdevil:

 

:bigblue:

 

Реално, саму себе бламираш - мада, пошто тога очито ниси ни свесна вероватно ће ти боље бити ако ти кажем :

 

Губиш време. :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...