Jump to content

2012.04.07. *Gun Club, Beograd* Blasphemy Festival 666 - Panychida, Infest, Wolf's Hunger, Nadimac, Centurion, Light Denied


Pagan Saviour

Recommended Posts

Cini mi se da su ovo oko datuma moderatori sredili..A sto da se ne otvaraju teme o domacim svirkama tako rano?Do tada svako ima vremena da smisli razlog zbog koga nije dosao.:pivopije:

 

Vala jes.Ranije se dolazilo na domace svirke obavezno i sav merch se proda iako su bile samo kasete i majice.Ove mp3 generacije slabo to postuju a i zasitili se gledajuci strane bendove koji su zadnjih 6 godina preplavili Srbiju.Melodican je ovaj ceski bend,svidja mi se al mi se ne uklapaju u tu atmosferu Infest i Nadimac ali dobro,doci ce brdo tresera nadam se zbog ova dva benda pa da bude uspesan koncert vala bogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije se dolazilo na domace svirke obavezno i sav merch se proda iako su bile samo kasete i majice.Ove mp3 generacije slabo to postuju a i zasitili se gledajuci strane bendove koji su zadnjih 6 godina preplavili Srbiju.

Još je tužnije kada bendovi nemaju apsolutno ništa da prodaju na svojoj svirci, jer su prinuđeni da kače svoje albume na besplatan download. Toga je, na žalost, sve više. Uvek gledam da podržim bend koji sam došao da gledam, uz to dodam nešto kolekciji i tako to. Ali, stvari su u kurcu.

 

U svakom slučaju, nema razloga da se propusti ovakva svirka za sitne pare.

 

I kad sam već tu...

http://www.last.fm/event/3150663+Blasphemy+Fest

https://www.facebook.com/events/287601877956767/

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сада ће се показати тачност оних мишљења да је свирка посећенија ако има више домаћих бендова, различитих жанрова.

 

Што се тиче те подршке, и саме понуде бендова, нажалост, ситуација је таква да у 90 посто случајева на свиркама домаћих бендова нема ничега да се пазари. И управо то што Лоу каже. Једино бендови који имају снимљен албум могу исти да понуде. Ретки су чак и случајеви да је понуда богатија за још нешто поред диска.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice merch-a pa ni pre nekoliko godina se na svirkama nije moglo kupiti nista,nije to samo sada trend.Ali si tada u Felixu na primer mogao da kupis sve od domacih izdanja sto izadje ili da narucis preko REX-a..

Kupovina domacih izdanja je bila pod obavezno,svirke su bile pod obavezno,naravno niko nas nije terao na to,to smo hteli za to smo ziveli.Sada mnogi mrse muda kako su im domaci bandovi sranje itd..A stare/starije metalce boli ona stvar da posete svirku.Svi sada slusaju sludge metal i slicno a nekada su sekli vene na Emperor i Morbid Angel..Nema se vremena nema se para,satro,bitno da se ima za paket trave u kraju..Ko ih jebe uostalom..Ne pricam o vremenima iz osamdesetih(nisam toliko mator) govorim o vremenu od 2001 do 2007..

 

Kada god odem na neku svirku stalno se pitam,pa gde su svi oni ljudi koji su bili redovni?Svi oni silni blackeri..I da gde su oni underground manijaci koji stalno kenjaju da domaca metal scena ne postoji da joj fali kvalitet a ih nikada u zivotu nisam video na svirci bilo kog benda sem kad oni sviraju(da ne imenujem)..

 

 

 

 

 

 

Problem je i u tome sto bandove mrzi da sviraju.Mrze ih da sami organizuju svirke a o sujeti koja postoji na sceni i da ne pricam..Neki bandovi kao sto je Simargal nisu svirali godinama a jos uvek su aktivni ili se tako vode,niti sviraju,niti bilo sta izdaju..tuga..

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja uglavnom idem na ono sto ne volim,ali me boli racku,ja ne izlazim u strahinjica bana,tako da kada ima neka svirka pa ko god da svira,imam gde da izadjem i popijem par piva uz neki hard n heavy zvuk....Bez obzira da li je to death/thrash, heavy metal,hard rock ili neki crossover ili tool tribute band :)

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIDIMO SE U APRILU!!!

 

bf_plakat_a3_res_new.jpg

 

BLASPHEMY FESTIVAL 666 proudly presents:

 

07.04.2012, ULAZ 300 RSD, HELL AT 19h, CRAZY HORSE club

 

PANYCHIDA - Czech Republic - black/pagan metal

HORDES OF DECAY - Greece - black metal

INFEST- Serbian deathrash metal sodomy

WOLFS HUNGER- Serbian Black/Thrash Masters

NADIMAC- Old school speed/thrash maniacs

CENTURION- Heavy metal destruction

LIGHT DENIED - Death metal army

 

WELCOME TO HELL!!!

OFFICIAL GROM RECORDS DISTRO!!!!!!!!!!

SEE YOU FUCKERS!!!!

Edited by Infest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...