Jump to content

Posmrtna Liturgija


exorcist

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M znam ja kako zvucite uzivo ali me interesuje kako je snimak ispao a sto se ticew Slovenije samo mi Reci da nije u pitanju neki Uros iz Koper-a posto je on nas zvao i rekao je da pravi neki festival od dva dana gde ce svirati Sodom, Anathema, Gorefest...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nemas nista protiv ja cu da ti kazem! JESTE Uros i JESTE iz Kopera. Akcija: ti mene nazovi a ja cu ti reci sve za par dana. Pa to onda bude za par dana, pa za par dana, pa u martu, pa u maju, pa junu i nista, a kada sam pricao s Rakicem on mi je rekao da je i njih zvao, ali je on pitao nekog lika koji organizuje svirke po Sloveniji, a ovaj mu rekao da je taj Uros neki debil koji samo tako ide po koncertima i nista drugo. Nemojte biti debili. Na tudjim greskama se uci. Kad te zove neko, kazes mu cenu, puta, svirke, vize trazis garantno pismo do odredjenog roka i to je to. Nama je mastio DESTRUCTION, NAPALM DEATH, IMPALED, GORGOROTH i jos mnogo sranja umisljenih u njegovoj glavi. Sto nas narod kaze: "Sto je babi milo, to joj se i snilo!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma sta da ocekujes od gomile neozbiljnih kretena. Meni je najkrivlje jer sam potpisao ugovor sa covekom za kombi i ovo je vec drugi put da ga ispaljujem. Sada kad nam bude stvarno trebalo pitanje je da li ce hteti da nas vozi jer ja nisam ispostovao ugovor u kome pise da se moze otkazati najkasnije 72 sata pre davanja usluge!!!U najgorem slucaju moze da me tuzi, ali poznaje moje tako da nam nije ni naplatio nista a mogao je ladno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...