Jump to content

Posmrtna Liturgija


exorcist

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na iducoj probi se konsultujemo o izboru drugog gitariste! Imamo jednog coveka u planu, koji nam odgovara i muzicki, a i po razmisljanjima i shvatanjima je veoma slican nama, ali ne zelim da donosim odluke bez bubnjara. Jednostavno atmosfera kako muzicka tako i duhovna mora biti ista, da ne bi pravili greske iz proslosti! U svakom slucaju obavestavam vas cim se dogovorimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na iducoj probi se konsultujemo o izboru drugog gitariste! Imamo jednog coveka u planu, koji nam odgovara i muzicki, a i po razmisljanjima i shvatanjima je veoma slican nama, ali ne zelim da donosim odluke bez bubnjara. Jednostavno atmosfera kako muzicka tako i duhovna mora biti ista, da ne bi pravili greske iz proslosti! U svakom slucaju obavestavam vas cim se dogovorimo!

 

Da li primate aplikacije zainteresovanih??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta podrazumevas pod aplikacijom?! Ja koliko znam aplikacija bi mogla da se objasni kao "paste picture", a ako mislis na "aplication form", onda je to vec nesto drugo! Sta si imao na umu?!

 

Svaka tebi čas' ...

Mislio sam u kontekstu engleskog 'to apply (for)', a ne latinskog 'applicatio' ako te je to zbunjivalo.

Ako i dalje nije jasno Behemoth je to vrlo lepo obradio, pogledaj molim te

inače, nisam zainteresovan, nego pitam jer možda neko jeste, pa da ipak ta informacija bude ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve zainteresovane bivsi clanovi posmrtne liturgije su osnovali bend pod imenom Avet. Postava cini:

Sale – vokal (ex - Holy Jerk, A.V.D.)

Sloba - gitara (ex – Posmrtna Liturgija, Maroth, Analni Karakter, Notorni Kult, Psychosis)

Liksa – bas (ex - Posmrtna Liturgija)

Drobac – bubanj (ex - Posmrtna Liturgija, Angelgoat, Psychosis)

 

Muzika je mnogo brža i energičnija od muzike PL, manje melodična i brutalnija, tekstovi su ozbiljniji sa mnogo raznovrsnijim vokalom. Znači uglavnom black sa primesama deatha i thrasha.

 

Mejl benda je: [email protected], ako nekoga zanima da nas kontaktira za svirke. Za sada nema web prezentacije. Biće uskoro.

 

Ima i tema na demo bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

an application is a software executable designed to perform a specific function

:]

 

Hvala na veoma preciznom objasnjenju!!

 

Svaka tebi čas' ...

Mislio sam u kontekstu engleskog 'to apply (for)', a ne latinskog 'applicatio' ako te je to zbunjivalo.

Ako i dalje nije jasno Behemoth je to vrlo lepo obradio, pogledaj molim te

inače, nisam zainteresovan, nego pitam jer možda neko jeste, pa da ipak ta informacija bude ovde...

 

pa mislim da sam onim postom o drugom gitaristi sve rekao i ne vidim sta tu ima da bude nejasno?! Nisam pominjao nikakve aplikacije ili sta god, jer lepo sam rekao imamo jednog coveka u planu, i videcemo sta ce ispasti od toga!

 

dobro je samo sto nismo takmicarskog duha! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матори кад ћемо на пиво?!

 

Ајд завршићу ти оно на твом простору ускоро!

 

јави се кад будеш долазио!

 

Ej ma imam neku sugavu praksu sad 19.og, a probu najverovatnije u cetvrtak, pa mozemo onda da se vidimo!

 

evo jedne strofe za debog Sataninog slugu:

 

Rage... behold the master

feel him curse the sky,

strong our mighty father

for him we will die.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je mnogo brža i energičnija od muzike PL, manje melodična i brutalnija, tekstovi su ozbiljniji sa mnogo raznovrsnijim vokalom. Znači uglavnom black sa primesama deatha i thrasha.

 

 

 

Значи сви они који желе да знају како авет звучи морају прво да чују Посмртну Литургију па ће онда знати да је музика много бржа, мање мелодичнија и бруталнија, да су текстови озбиљнији и то са много разноврснијим вокалом?! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Посмртна Литургија са поносом може да објави да је нови гитариста бенда ASMODEUS (гитариста и певач Српског бенда ZAKLAN), а бас гитару на живим наступима (када за то буду створени услови) свираће POGANI (бубњар Српског бенда BESOMAR)

 

 

Дакле као што видите, Посмртна Литургија креће у остварење ере зле крви!

Хвала вам свима на подршци и очекујте хаос ускоро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa visokih gora i tamnih mora sa vecitog leda i hladnog tla

sekira moja krenuti mora da seje pobedu vecitog zla

Sneg pod nasim nogama kopni, veciti mraz planina hladnih

Zauvek steze ova polja i mrzne srca hriscana gladnih...

 

To je tekst za novu verziju Demons From The Past - Demoni iz proslosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...