Jump to content

Posmrtna Liturgija


exorcist

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nekoga zanima Posmrtna Liturgija svira 10. 07 u Novom Sadu, tacnije na Petrovaradinu u klubu Enter (ex. Kapija) pa ko voli nek izvoli.

 

Osvalde nemoj da te nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po{to Pagan `ivi u srednjem veku bez struje i vode, ja }u biti slobodan da prenesem njegov info svirke odr`ane 10. 7. u Novom Sadu (ta~nije Petrovaradinu).

 

Pagan: “Svirka je bila odli~na, po~ev od tonske probe preko piva do samog kraja! Osvetljenje i zvuk su bili najbolji na svim na{im dosada{njim svirkama, a bilo ih je mnogo. Stvarno svaka ~ast Nenadu i Marku, momcima koji su organizovali svirku. Ljudi koji su bili na “New Age Of Darkness vol. 2” festivalu mogli su stvarno da ~uju shvate {ta je Posmrtna Liturgija.

Mra~ni pozdrav iz grobnice svima koji su bili na svirci, ko nije bio ima}e popravni, a ako ga ne polo`i: grobnica je {irom otvorena i GLADNA!!!!!!!!!!!!!!!!”

 

To je bio Paganov info, a ja mogu samo jo{ jednom da se zahvalim momcima na odli~noj organizaciji uz izvinjenje {to sam se ispovra}ao po zvu~nicima i torbi za bubnjeve. Nisam uspeo da stignem do WC-a (do sada mi je polazilo za rukom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovaj Demonic_Alliance je totalna pozercina  :D  :D  

Zajebao me za CD... ccccc

 

Poslao sam ti pp na tu temu, da dobijem na vremenu.... :twisted:

 

Sto se tice Supreme Vampiric Evil. od sada je zovem samo po glupom nicku, nikad vishe po imenu!

 

A ovaj Alexi tu nesto mnogo sere, al; ako je iz mog sela nek izadje na crtu. Pa da vidimo ko ce duze da hoda ravno. :twisted::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...