Jump to content

Posmrtna Liturgija


exorcist

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

E, ljudi ovo nazivaju odlicnim old-school black/thrash bendom? Pa ovo je sve, ali to ne. Uzeli su da cimaju te IMMORTAL riffove kroz gotovo svaku pesmu. Bubnjar se ubija dok svira. Covece, opusteno, sve je u redu. Glas je odvratan... ali oni izgleda ne odustaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam preslusao cd(Za cd hvala Bilji i Rashi iz Rume!),pravi iskreni black metal!Zao mi je sto smo zakasnili na vas nastup na hellhammeru,a isto nam se dogodilo i na Korozy-u u Beogradu,jebi ga...nadam se da bar jednom u zavotu necemo zakasniti (mislim na Zv metal crew koji skace po koncertima biggrin.gifbiggrin.gif ):roll: :roll: :mrgreen::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi ovo nazivaju odlicnim old-school black/thrash bendom? Pa ovo je sve, ali to ne. Uzeli su da cimaju te IMMORTAL riffove kroz gotovo svaku pesmu. Bubnjar se ubija dok svira. Covece, opusteno, sve je u redu. Glas je odvratan... ali oni izgleda ne odustaju.

 

Glas odvratan?ccc...nemas ti pojma.kladim se da ih nisi ni slusao.U ostalom mislim ni da ne slusas black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posmrtna Liturdjija je Najjaca!!!

Ubedljivo najbolji domaci BM bend uz Simargal.

Imam i demo i album i oba su divna (dobro ,demo nije divan jer zvuci kao da sam ga ja snimao pokvarenim diktafonom sa nekoliko kilometara udaljenosti).

Bas bubanj bi mogao na sledecem albumu biti malo bolje odradjen,

ostalo sve zvuci savrseno.

Ma i Immortal su nadjebali !!

(mozda sam sad malo preter'o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kurcu da je dobar bend...

Kako ono vi kazete...tr00 BM?

Fantastican materijal,a dobri su i uzivo(samo jedan prijateljski savet za gitaristu:uzmi neki bolji dist,npr. Metal Zone2 ili Metal Master,pa ces da vidis kakav ce zvuk biti!).

Braco imate podrsku od Wolf's Hunger!

Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Posle dužeg traganja za odgovarajućim gitaristom, konačno smo došli do pravih rezultata, a to je čovek po imenu Sloba (ex. Maroth, Analni Karakter), koji se svojim tehničkim mogućnostima i voljom za radom savršeno uklopio u bend. Vatreno krštenje je bilo na svirci u Enteru (Novi Sad) sa Vokodlokom, Defilementom i Krampom, gde se odlično pokazao kao i ostatak benda. Videćemo dalje. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...