Jump to content

Posmrtna Liturgija


exorcist

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Jack The Riffer: Vodece bi trebalo da budu one sto sviraju LEAD deonice(deo koji nije masturbiranje gitare te stoga ne spada u solazu), a solo koje sviraju SOLO deonice. Imas kod svakog benda! icon_da.gif

 

@ Blizzard[VU]: Mani se corava posla! mad.gif

 

@ KRAMP: Bice nesto verovatno za bozic, ali ne organizujemo mi. Mi cemo praviti verovatno u januaru, pa racunaj na to!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='15. 12. 2005, 23:37'] A sta je sa onim sto je Drobac rekao da nema pentragrama na sajtu, a Dragane??

CCC, izdali ste svoga bubnjara icon_smile.gif)

 

pozdrav

Jel vidiš šta su pičke od ljudi. Čim okreneš leđa oni ti zabodu nož. Dao sam im foru do nove godine da sklone taj pentagram ili ce biti izmena na strani sa članovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Grof Drobikus: Lepo samo sto mi se ne svidja to sto je taj kreten napljuvao kultne bendove i licnosti sa BM scene. Mora da je neki prvoklasni idiot! no.gif

Pa sto se tako glupo slikaju? Pogledaj onog idiota sto mu ispala kita. Boli ga uvo da je vrati nazad. Bas je strasan tako nasminkan sa kitom koja mu viri iz pantalona i Abbath sa otkopcanim slicem. Zar to nije smesno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONCERT POSMRTNE LITURGIJE I BESOMARA ZAKAZAN ZA 24.12.2005. ZABRANJEN JE OD STRANE POLICIJE ZBOG OKRENUTIH KRSTEVA NA PLAKATU, CAK SU PLAKATI I UKLANJANI OD STRANE POLICIJE!!!

 

Support BLACK FUCKING METAL!!!

 

666

Nemoj da seres!Udarise mrski hriscani,situacija kao u Norveskoj.Vreme je da se spali nesto. icon_smile.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ grof Drobikus: Ma ok taj, ali pljuje abata, pa sta ako mu je otkopcan slic, mozda su mu to jedine pantalone, a slic im ne radi ili tako nesto. I ja imam jedne jedine i uskoro ce iz njih da mi ispadne kita jer su bas tu busne! a to su bre jednostavno slikali neki normalni ljudi i normalno da ce biti idiotskih faca na par slika, samo se taj kurajber napravio pametan pa ih postovao! Kako bi se ti osecao da se na toj listi nadje nasa slika iz vukovara s onim malim? Ne zna se ko je lepsi od koga?A?

 

@ GRAVE: SO BE IT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojim maleckim icon_smile.gif Dragane, to mi se garant on uvukao u sobu jer si mu ti dosadio 2 veceri zajedno u istom krevetu pa je proucavao mog malog icon_smile.gif

Uglavnom Drobikuse, nabavio sam nekih novih perverzija pa moras svratiti da vidis hihi!!

Gde cete za novu godinu? Mi cemo u onaj Lavirint u NS-u. Cini se ok ponuda

 

www.novagodina2006.tk

 

Ajd pogledajte pa javite!!

 

Pozdrav carevi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...