Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Какве су шансе да Репторси туку Шарлот у гостима вечерас? Можда бих ризиковао са двојком на тој утакмици.

 

Dobre su šanse ako bude igrao Barnjani. Ne znam šta će trener da kaže na to, pošto je sinoć igrao 40-ak minuta, a nedavno se vratio, posle povrede koja je frustrirala fanove ekipe :bigblue: U suštini, igrao sam na to, fina je kvota, a čak i bez Barnjanija Reptorsi imaju solidne šanse, mislim da Bayless može bolje da se nadigrava sa Augustinom i drugarima nego Calderon, Jose je onako elegantniji plej, ali dosta sporiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom fine akcije, Dankan mi je najsimpatičniji :bigblue: Ovaj šut Galinarija je otprilike ono što kao klinac koji igra šutera izvodiš dok vežbaš - 3, 2, 1 i šut bez naskoka. Jeste da je ostalo još par sekundi, ali lud šut, a do jaja mu je i ona asistencija, tj. više dribling nego asistencija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema brige neke posebne. Bez Rose-a se drže neočekivano dobro najčešće, jedna su od retkih ekipa koje mogu sebi da dozvole da odmaraju glavnog igrača a da to ne utiče na njihov plasman. A mrtvi Raptorsi dozvolili da se Šarlot za par minuta vrati sa -10 i sada je na +2, a trener Casey čeka i čeka i čeka sa tajmautom. Tri minuta su bez koša, a on se sve nada da će neko pogoditi, seriju pokušava da prekine tek na 10-0 majku mu, kakva je to taktika :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greška trenera što drži igrača sa +/- od -20, a to je Barnjani, koji skoro uopšte ne igra odbranu, a na klupi sedi Amir Johnson sa +13 za 10 minuta jbt. I evo, sad je uvideo grešku i uveo Johnsona umesto Barnjanija, ali sad je već 9 razlike u korist Šarlota, za 9 minuta su sjebali Reptorse sa 19 razlike :lol: Barnjani stvarno mora da nauči da igra odbranu, bolje pre nego posle.

 

Bayless pravi glup četvrti faul i Toronto igra bez pleja :lol:

 

38-14 :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...