Jump to content

Premier League 2011/2012.


WoS

Recommended Posts

Meni nije Mančester nešto sad simpatičniji od Liverpula, ali činjenice su činjenice. Nekako mi je Blackburn drag od Engleza i to je to. A što se tiče mijenjanja tabora - pa nismo kuruzi, nećemo se zajebavati.

 

 

:haha: :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pusi ga.

 

bila je ona caka kad su objavili plan za novi stadion kao da su se navijaci zalili sto bi se izgubila istorija,pa je neko kacio jao 8 godina...taj neki rad.

 

edit:ulece pistolero,bilo je upuceno pivljaninu

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam, secam se toga. Neki "navijac" je rekao nesto tipa: "Ne mozete jednostavno srusiti 8 godina istorije". Celsi na Stamford Bridzu igra od 1905 godine, sto je dakle 107 godina. 25 trofeja, od cega 15 pre Abramovicha. Samo neznalica moze da napise da Celsi nema nikakvu istoriju. Ne kao Liverpul naravno, ali ona ipak postoji, kakva takva. Pravi navijaci to znaju da postuju.

 

EDIT: Ukapirao sam Blagoje! :pivopije:

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,vrlo je jednostavno - velicina kluba se mjeri kvantitetom i kvalitetom osvojenih trofeja.

 

istorija brojem godina postojanja i igranja u elitnim takmicenjima

 

tako da npr steaua nema istoriju kao notingem forest,ali su slicni po velicini

 

izjave tipa da celzi nema istoriju ili istoriju od 8 godina je izjava jednog anonimusa

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je to izjavio, ja nisam. Ali, svakako bih se složio da je Čelsi bio prosečan klub decenijama. Od dolaska Abramoviča i njegovim ulaganjima su Plavci postali konkuretni. To su činjenice. E, sad, ti trofeji pre ove ere kluba su kupovi, UEFA, FA i to + jedna titula. Što je prosečno za klub kakav su sada. A to je: redovni učesnici LŠ, konkurenti za titulu u ligi, kupovima...

 

 

QPR - Liverpool počinje.

 

COME ON YOU REDS!

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao 2 gola covek Lesteru za vikend, sad je baja i po.

 

@Blagoje: Meni je najveca rupa Meireles. Potpuno drugaciju ulogu ima ovde za razliku od Liverpula prosle sezone. Najlosiji je. Uz rame mu stoji Bosingwa. Kad sam video da se Bane povredio i da Bosingwa ulazi u igru, kao da mi je neko zalepio samarcinu, takav je osecaj bio.

 

EDIT: Ako ubrojimo AVB-a, rekao bih da Portugalci sahranise Celsi ove sezone!

Edited by El Pistolero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...