Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Znam da je istina surova i da boli, ali sa stvarnoscu se prije ili kasnije svi moramo suociti.

A sad bez zajebancije, cak i u stripu (novija izdanja) ima insinuacija da je Batman gay, cisto da se zna.

 

Dakle, put Spidermana je put istine. biggrin.gif

 

A, sad dosta gluposti, gdje su ti promoteri i turneja?! Ucmao sam se u ovoj zabiti, a ovaj W.A.S.P. mi je prije cetiri sata napunio baterije, pogotovo kad sam vidio da gitarista ima istu gitaru kakvu Ja cekam da mi stigne za 15-ak dana.

Edited by Invictus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je istina surova i da boli, ali sa stvarnoscu se prije ili kasnije svi moramo suociti.

A sad bez zajebancije, cak i u stripu (novija izdanja) ima insinuacija da je Batman gay, cisto da se zna.

 

Dakle, put Spidermana je put istine. biggrin.gif

 

A, sad dosta gluposti, gdje su ti promoteri i turneja?! Ucmao sam se u ovoj zabiti, a ovaj W.A.S.P. mi je prije cetiri sata napunio baterije, pogotovo kad sam vidio da gitarista ima istu gitaru kakvu Ja cekam da mi stigne za 15-ak dana.

Znao sam da si gadan lik ali nisam znao da si toliko gadan!!! Vidjet ces ti sta je Batman u aprilu icon_wink.gif Vidjet ces sta je Power Of Skrsh!!! Samo cekaj, a do tada neka ti Spiderman i svi ostali glodari dadnu snage (ako je to moguce) jer ce ti trebati... Prvo u aprilu, a onda na ljeto i opet u decembru icon_smile.gif Oly ti ces postati fanatcni sljedbenik Batmanovih svjedoka icon_da.gificon_da.gif pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomalo nenadano, al' ajde:

 

METAL STORM OVER BANJA LUKA

Petak, 17.12.2004. - Klub CEDUBAL, Banja Luka - RS

 

I N T E R F E C T O R

Progressive black metal, Banja Luka

 

Bend ce svirati svoje pesme, plus nekoliko obrada (standardni Iced Earth, Bathory, Mayhem...).

Takodje, izvesno je i sviranje potpuno NOVE Interfector pesme!!!

www.interfector.net - [email protected]

 

+

 

M O N U M E N T

Death/thrash metal, Banja Luka

 

Druga svirka ovog benda (prva je bila pod nazivom Arise), beskompromisni brutalni death sa thrash uplivima.

Brzo, extremno i nadasve gadno!!!!

 

Start - 21:30h

Ulaz - 3km / 100din

 

KARTE SU OGRANICENE!!! Rezervacija istih na:

[email protected]

065/566-395

ili na PP

 

Celo vece metal ce da svira i sa zvucnika (black, death, prog, power... whatever icon_mrgreen.gif ) fuckin' metal!!!

 

Ako ovaj koncert prodje dobro, otvara se mogucnost novih dogadjaja na istom mestu (iznenada promenise misljenje o odrzavanju metal koncerata tamo, samo je pitanje sta ce misliti nakon ove veceri icon_biggrin.gif ).

 

Toliko! Pa da spalimo klub!

Poz!

 

icon_rockdevil.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjecemo 17. sta su principi, a i u aprilu...

Dan prije koncerta mi stize novi flying v. Nekako mi je nova gitara neiskrena bez bar jedne flashe Jacka i Sile da je okadim...

A i Lord Zsgajj je rekao da ce se pojaviti na svirci u sili, slavi i skrshu...

Ja ar ein angel am fila, min tid hat komet!

Hmmm... valjda sam ovo dobro spelovao, a ako i nisam shvata se poenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam poslije probe zaglavio u Studenjaku na nekoj zurci...i probudio sam se kod kuce bez sjecanja o intermissionu...

 

Nego, svirka 17. ce biti u cast Dimebaga Darella!

Nisam fan Pantere, stavise jedini album koji mi se svidja je Power Metal, ali max respect!

SLAVA!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Inviktuse hoces li podrzati projekat Ignje i Malog Ogija Nistarije da napravimo 10 majica sa slikom Darella, nece biti skupe!!!

 

I ja nisam neki fan Pantere, ali podrzavam apsolutno!!!

 

Hm...Svirka, kakve su to price, ja sam cuo da je neki gadan pirat iz Banja Luke rezerviso 500 karata, pa ako mu se bude dalo da ih prodaje, ako ne NISTA OD PUBLIKE!!!

 

HAHAHA!!!

 

 

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan smo Apeiron i Ja razgovarali o svirci u BG-u, te smo kontali da bi kakav februar ili mart bio idealan za to. Naravno, to nikad ne zavisi samo od nas, nego i od mogucnosti organizacije u gradu gdje sviramo. Sto se nas tice, mi smo voljni da sviram bilo gdje u ovoj i blizim galaksijama, ako to ima ko da organizuje i ako se dogovorimo oko uslova (sto se jos nikad nije pokazivalo kao problem).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...