Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Unaprijed se izvinjavam za offtopic, ali moram ovako jer se bojim da na temu AntiDope niko ne ide jer ste puni predrasuda. Necu da stavim na koncerte, odmah ce swi skociti da nema veze sa Yu i tako dalje. Ajte sada budite jarani procitajte sta tamo pise a tice se svirke 24.12. (u cilju skracenja teksta na ovoj temi odlucio da postavim samo link ka AntiDope temi)

Bice swirka, klikni ovdje!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unaprijed se izvinjavam za offtopic, ali moram ovako jer se bojim da na temu AntiDope niko ne ide jer ste puni predrasuda. Necu da stavim na koncerte, odmah ce swi skociti da nema veze sa Yu i tako dalje. Ajte sada budite jarani procitajte sta tamo pise a tice se svirke 24.12. (u cilju skracenja teksta na ovoj temi odlucio da postavim samo link ka AntiDope temi)

Bice swirka, klikni ovdje!

Ne moras se izvinjavati, mi smo tu da podrzimo sve pokusaje metala iz BL, koristi ovu temu kad 'oces (ovo zbog savrsene slike trube) icon_smile.gif

 

A samo da vidim ko bi ti sta rekao da si temu otvorio na Koncerti i Okupljanja violent.gifviolent.gifviolent.giftenk.gifSrbija.gifSrbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav intervju u REX-u...Rogosic mozda ima pravo u nekim stvarima,ali u sustini covek preterano sere.Napljuva Yumetal,moze da se nosi :evotigana:Mada,najbolje mu je ono:"Nasi metalci kupuju hranu,pice i odelo,a ne kupuju originalne diskove u Mordoru" icon_smile.gif

Da... slazem se sa tobom. Mislim, shvatam sta on zeli reci, ali cini mi se da on gleda na sve sa neke teorijske tacke gledista, dok je sve to u praksi drugacije. Ima li vecih metal fanatika u zemlji od nas? Pa opet, koliko nas se moze pohvaliti da kupuje redovno original diskove? To on ne shvata izgleda.

 

Plus, intervju je i vise nego prepolovljen, postavicu kompletan na Interfector sajt ili na SerbianMetal.org kad se sredi sajt, da se moze procitati u celosti.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAZNO!!!

 

 

INTERVJU SA INTERFECTOR KOJI JE OBJAVLJEN U ZADNJEM BROJU REX-A NIJE REPREZENTATIVAN, SKRACEN JE U BITNIM DELOVIMA!!!

 

NECU U DETALJE, ONIMA KOJI ZELE DA STEKNU PRAVU SLIKU EVO LINK, ZA KOMPLETAN INTERVJU, ZIPOVAN U WORD DOKUMENTU.

 

http://www.interfector.net/RexIntervju-Interfector.zip

 

Pozdrav!

 

www.interfector.net

[email protected]

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nek je izasao!!!

 

A sto se tice Rogosica, svi znamo da njega jedino pare interesuju, a i ne bi, kad je sve sto ima ulozio u posao...Znaci propagira kupujmo diskove original!!!

 

Pozdrav

Najvjerovatnije cu i ja tako u skoroj buducnosti kada ulozim neke pare u diskove (mislim originale)!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAZNO!!!

 

 

INTERVJU SA INTERFECTOR KOJI JE OBJAVLJEN U ZADNJEM BROJU REX-A NIJE REPREZENTATIVAN, SKRACEN JE U BITNIM DELOVIMA!!!

 

NECU U DETALJE, ONIMA KOJI ZELE DA STEKNU PRAVU SLIKU EVO LINK, ZA KOMPLETAN INTERVJU, ZIPOVAN U WORD DOKUMENTU.

 

http://www.interfector.net/RexIntervju-Interfector.zip

 

Pozdrav!

 

www.interfector.net

[email protected]

icon_confused.gif Htedoh reci da mi je taj intervju bio previse cudan. Mnoge mi se stvari tu ne poklapaju. icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E LAKI, DUGUJEM VAM OBJASNJENE ZA ONAJ TEXT NA POLJSKOM....

Ortak nije sve detaljno preveo, ali smiao je otprilike ovaj :

 

Lik je generalno izrazio lose misljenje o blacku ( ne znam da li u smisli da je black sranje, ili u smisli zasicenja black scene )

Rekao je da je za Interfector prvi put cuo kada je dobio neki mp3 CD, na kojem ste ibli i vi... TAda sse odusevio nekim pesmama ( nemam pojma kojima ) ali ga je album razocarao jer je shvatio da su to bili i najbolje pesme ( ili pesma ) koje je cuo...

Na kraju je ocena ni tamo ni vamo, uz opaske da niste klasican black ( spomenuo je neke uticaje etno tako nesto... ) i da je bend talentovan, ali da je ocekivao vise...

OTRPILE je to meni ortak rekao, da je smisao one recenzije.....

 

EDIT :

Uz svo postovanje prema rogosicu kao nekome ko je pokrenuo Rex/Mex kada to i nije bilo popularno kao danas kod nas, covek stvaro ima previsoko misljenje o sebi/casopisu/svemu onome sto on voli...

Jeste on dosta ucinio, ali nije bas on Majka Tereza/Gandi/Roman Abramovich/Isus ( lucifer ) nase scene, pa da je sve zavisilo od njega....

 

Svaka cast za odgovor pod 20 !

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... slazem se sa tobom. Mislim, shvatam sta on zeli reci, ali cini mi se da on gleda na sve sa neke teorijske tacke gledista, dok je sve to u praksi drugacije. Ima li vecih metal fanatika u zemlji od nas? Pa opet, koliko nas se moze pohvaliti da kupuje redovno original diskove? To on ne shvata izgleda.

 

 

Poz!

Prvo,lik je tako naduvan,kao da je svu pamet sveta popio.

Kupovao bih ja originale da su jeftiniji.Imam oko 700 audio diskova (i 4-5 MP3-ki icon_smile.gif ),kad bih imao toliko da sam uzimao originale?

Drugo,YuMetal je vazan sajt za metal u Srbiji,hteo on to da prizna ili ne.Ovde sam dosao u kontakt sa mnogo ljudi koji imaju isti ukus kao ja,upoznao mnogo super ljudi,u toku sam sa desavanjima...Pre nego sto sam dosao na YuM znao sam samo jednog metalca.

U sustini - moze on da lupa kolio hoce,zinula mu guzica za pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo,YuMetal je vazan sajt za metal u Srbiji,hteo on to da prizna ili ne.Ovde sam dosao u kontakt sa mnogo ljudi koji imaju isti ukus kao ja,upoznao mnogo super ljudi,u toku sam sa desavanjima...Pre nego sto sam dosao na YuM znao sam samo jednog metalca.

U sustini - moze on da lupa kolio hoce,zinula mu guzica za pare.

Tako nesto sam mu i ja rekao. Ovde sam vec godinama, i zaista upoznao gomilu super ljudi s kojima sam malte ne u svakodnevnom kontaktu. Ne znam kad bi se i na koji nacin upoznali da nije bilo foruma. To mi je dovoljno da cu uvek ovo podrzati.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff procitah ovaj intervju, ispadoshe mi ochi. Zanimljivo nema sta, mnoge stvari su mi sada jasnije (a neke jos zamrsenije). Ne znam sa bih rekao... negativna prica sve u svemu ali istinita. A sta ovde pise sto ne pise u REX-u? Prestao sam da kupujem ovaj casopis od kada su poskupeli a kvalitet i sadrzaj smanjili.

I od kad je Moondive gothic metal bend? Ali dobro to je prica za neku drugu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff procitah ovaj intervju, ispadoshe mi ochi. Zanimljivo nema sta, mnoge stvari su mi sada jasnije (a neke jos zamrsenije). Ne znam sa bih rekao... negativna prica sve u svemu ali istinita. A sta ovde pise sto ne pise u REX-u? Prestao sam da kupujem ovaj casopis od kada su poskupeli a kvalitet i sadrzaj smanjili.

I od kad je Moondive gothic metal bend? Ali dobro to je prica za neku drugu temu...

Pa kazem, skraceno je na nekih 40%, ako i toliko. Problem je sto su pitanja ostavljena iste duzine (znaci ogromna), a moji odgovori skracivani, pa negde izgleda kao da nisam znao sta da odgovorim (sto mi se nikad nigde nije desilo).

 

Poz!

 

p.s. Ko je rekao sta za Moondive, gothic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...