Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Neki dan smo Apeiron i Ja razgovarali o svirci u BG-u, te smo kontali da bi kakav februar ili mart bio idealan za to. Naravno, to nikad ne zavisi samo od nas, nego i od mogucnosti organizacije u gradu gdje sviramo. Sto se nas tice, mi smo voljni da sviram bilo gdje u ovoj i blizim galaksijama, ako to ima ko da organizuje i ako se dogovorimo oko uslova (sto se jos nikad nije pokazivalo kao problem).

Tacno.

 

 

Tkodje, ako ima kakva novogodisnja zurka, a da zelite da je svojim prisustvom uvelicaju clanovi ovog divnog benda - samo javite, nosimo alkohol sa sobom icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Inviktuse hoces li podrzati projekat Ignje i Malog Ogija Nistarije da napravimo 10 majica sa slikom Darella, nece biti skupe!!!

 

I ja nisam neki fan Pantere, ali podrzavam apsolutno!!!

 

Hm...Svirka, kakve su to price, ja sam cuo da je neki gadan pirat iz Banja Luke rezerviso 500 karata, pa ako mu se bude dalo da ih prodaje, ako ne NISTA OD PUBLIKE!!!

 

HAHAHA!!!

 

 

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

Ma nemate vi pojma! laugh.gif

Invictus igra igrica na PC-ju umjesto da satire onu gitaru do usijanja!

 

P.S. Uf sto bi ja volio da neko kupi sve moje ulaznice za koncert, pa da ponovi tako 10ak puta da se malo finansijski oporavim.

Stavite da su se skuplje sto ih vise uzimas. 100 kom 1000KM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nisam nosio majcu Pantere za Dimebagovog zivota (niti sam imao i najmanju zelju) licmjerno bi bilo da to sad uradim.

 

Pirate iz Surjak/Kurjak produkcije cemo spreciti u takvim mahinacijama, ako sto je kupovina svih karata.

Hahaha...mislis da mozes sprijeciti gadnog Kurjaka/Surjaka...e pa vec je kasno pomirite se s tim da sam vec rezervisao sve karte i da cete prvi put svirati PUNIH DZEPOVA PRED NISTA PUBLIKE!!!

 

HAHAHA...put mocnog pirata se nastavlja!!!

 

Ma ko god da si ti!!!

 

SMRT KOMUNIZMU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofifical info icon_mrgreen.gif :

 

18.12.2004.

BANJALUCKI KLUB RASPRODAT!!!

 

Sinoc se grad Banjaluka pokazao kao veoma perspektivan grad za extremni metal zvuk! U klubu Cedubal , skupio se veliki broj metal fanova, atmosfera tokom samog koncerta je bila paklena! Odavno ovako nesto nije vidjeno ovde, pa daje nekakvu nadu za period koji je ispred nas.

Od 21 pocela se skupljati ekipa, a metal sa zvucnika odjekivao je od 8 sati. Od Unleashed do Bon Jovi-a icon_smile.gif . Zaista za svakoga po nesto, do 22 casa, kad su se na binu popeli clanovi benda MONUMENT. Muzika koju sviraju mogla bi se opisati kao - hellish death/thrash metal. Zaista je tako zvucalo!!! A atmosfera... ah, valjda nije bilo mrtvih, to je sve sto mogu reci. Koncert su zapoceli sa PANTERA medley, spojivsi vise Pantera pesama, a u slavu preminulog Dimebag Darrell-a (Respect!!!!), da bi nastavili sa svojim pesmama, i jednom obradom, Sepultura - Beneath the Remains. Razbijanje all the way, scenski nastup odlican, zvuk gadan, bas kakav i treba ovakvom bendu, i tako oni zavrsise svoje.

Period do pocetka drugog benda, popunjavao je PANTERA mix, pustan na razglas.

INTERFECTOR se penje na binu oko 11 casova, a poceli smo sa stanovitim intro-m, dva glasa i stara srpska patriotska pesma gostujuce ekipe, da bi se na sve to nadovezao The Lightbringer. Atmosfera opet savrsena, klub PREPUN, i tako redom, islo se po pesmama sa albuma, a osim vec standardnih, sviran je Bathory cover - "Gods of Thunder of Wind and of Rain" u Quorthon-ovu slavu, kao i nova Interfector pesma koja nagovestava gde ce bend dalje da ide sa zvukom. Ethno motivi, udaraljke, netipicne metal skale, kao i folk refren... pesma je odlicno prihvacena, a ostaje da se vidi kako ce naredne da zvuce (onog momenta kad se naprave, jelte icon_mrgreen.gif . Udri do kraja, Mother Serbia poslednja, veliki broj prisutnih peva pesmu sa bendom, i vece tako zavrsava. VEOMA pozitivni komentari na svirku, od strane samih bendova, publike, konobara, gazde kluba, znace jedno - nastavice se sa svirkama! Period mrtvila u ovom prokletom gradu izgleda da je zavrsen, prisutnost ljudi iz okolnih gradova govori i da se situacija popravlja, a na prestonici RS je da se pokaze u buducnosti.

 

Idem sad da vise ne serem icon_mrgreen.gif.

 

Pozdrav svima koji su bili, metal - beer - vodka - PUKE!

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif (medju ovim pivom ima i caja, jer me grlo bolelo kao nikad icon_smile.gif

 

Poz!

 

p.s. DRACONIC je sledeci za svirku u BL, pocetkom 2005. pa cemo redom tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobra zabava, nisam odavno ljustio pivcugu uz metalne glave. Kakvu li sam samo gresku napravio, udjoh sa kriglom pred stejdz koja se proli po meni, puna kose... Zaboravio sam da se mladaci vole posutat iz kakvu kecinu!

 

Samo da se zna ko su stari metalci i kome se posvecuje Beneath the Remains! Dobro su momci iz Monumenta prasili, bice odlicni. Vi ste standardno dobri, samo narodnjak je ocigledan. Po cijoj liniji je folk uveden u muziku Interfectora? Jel Oli stari narodnjak?

 

Oli, pa gdje je taj leteci V? Jos uvijek swiras onog Bon Jovi fendera! Daj ga barem u crno ofarbaj! Oli, moras malo poraditi na zwuku gitare, kada soliras cije se kao truba. Ovo je dobronamjerna kritika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobra zabava, nisam odavno ljustio pivcugu uz metalne glave. Kakvu li sam samo gresku napravio, udjoh sa kriglom pred stejdz koja se proli po meni, puna kose... Zaboravio sam da se mladaci vole posutat iz kakvu kecinu!

 

Samo da se zna ko su stari metalci i kome se posvecuje Beneath the Remains! Dobro su momci iz Monumenta prasili, bice odlicni. Vi ste standardno dobri, samo narodnjak je ocigledan. Po cijoj liniji je folk uveden u muziku Interfectora? Jel Oli stari narodnjak?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Za gitaru mu ja stalno govorim, Malmsteen gitara na njemu onako starom i podebljem liku izgleda bezze. Nece da slusa, pa to ti je.

 

Narodnjak... ko bi to znao, ide se nekim prirodnim tokom, nista se ne planira po nekoj formuli. Ali bice toga jos, tek smo poceli.

 

Poz za stare metalce! Dobro je da je Savic dosao, mozda se i vrati na stari put iz onih gadnih rege voda...

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nestani gadni surjace!

 

Sinoc...krajnji alkoholizam...

Da smrznutog surjaka nije bilo zajebali bi vas konobari i to poprilicno!!!

 

Jebiga, prvi put da je neko nastradao, i to od Olijeve gitare!!!

 

Nacuo sam nesto da ce ga jadna zrtva tuziti!!!

 

Pazi se deda!!!

 

P.S. Gledao sam novi spot Kraljevskog Apartmana i to neces pogoditi gdje!!!

Na propalom narodnjackom Bel-u!!!

 

poz

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flying je stigao na lager, ali ne i u prodavnicu, tako da ga kolega nije stigao na vrijeme pokupiti i donijeti. Za sad ce se ostati u kultu Fendera. Sto se tice zvuka na solou, kakvo je krs ozvucenje bilo (dovoljno je reci da nije bilo skretnice, izmedju ostalog), dobro je da se uopste culo.

Konobari su stare propalice. To je bar i slijepcu bilo jasno.

Sto se tice lika koji je razbio glavu, ona krv na mojoj gitari ne dokazuje nista.

Koncerti ce se nastaviti.

RAT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Dobro je da je Savic dosao, mozda se i vrati na stari put iz onih gadnih rege voda...

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Ma Sawica ja sada obradjujem totalno. Ma on je lazni "rasta", a mnogo iskrenija metal glava. Sada ga nagovaram da napravimo death metal bend. Nas dwojica gitare, ostatak cemo vidjeti, nekog bubnjara sa tri ruke, basistu sa osam prstiju, vokala sa troje usta i trecim okom... icon_rockdevil.gif

Profunkcionisat ce to 2005. 100%! Ja cu se pobrinut, pa necu ja vise swirat sewdalinke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Sawica ja sada obradjujem totalno. Ma on je lazni "rasta", a mnogo iskrenija metal glava. Sada ga nagovaram da napravimo death metal bend. Nas dwojica gitare, ostatak cemo vidjeti, nekog bubnjara sa tri ruke, basistu sa osam prstiju, vokala sa troje usta i trecim okom... icon_rockdevil.gif

Profunkcionisat ce to 2005. 100%! Ja cu se pobrinut, pa necu ja vise swirat sewdalinke...

Samo tako death, i to Savic u njemu!!!

 

Kad smo vec kod muzike Marko ce mi ostaviti neki CD death metala za tebe, pa cu ti javiti kad ga dobijem!!!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo tako death, i to Savic u njemu!!!

Death nego sta.

 

Ja bih jos o Invictus-ovom zvuku gitare jer je to nekako moj "fah".

Widis Vladane kada bi Invictus poslusao mene ono sto sam tebi govorio za zice i debljinu imao bi mnogo bolji zvuk. Sjecam se da je jednom kod mene bio onaj Fender i da su zice bile neprihvatljivo tanke. To svi grijese, misle bice predebelo! Ma pitajte Zakk Wilde-a sta je debelo, a cijedi ih k'o sir. Da ne duzim o zicama ovdje, Invictus-e "moras da koristis deblje zice da bi truba postala trombon, a onda postepeno uz tehnicka poboljsanja i mozda dodje do zvuka prave metal gitare!"

 

Svaki metal moze biti odlican ako zvuk zadovoljava.

Primjer, Monument su mnogo neiskusniji i manje uvjezbani od vas ali su imali malo bolji (metalskiji, bili su nekako nabijeni) zvuk i dosta ljudi koji su prvi put slusali i njih i vas su pali pod taj uticaj.

Ja sam sada sto se tice swirke mog benda mnogo paznje posvetio zvuku i to mi je najbitnija stvar na svirci, a da li cu posjetioce ocarati nekim virtuoznim solom ili ne to je mnogo manje bitno!

 

INTERFECTOR mora zvucati mnogo opasnije, a posto je Invictus sam sa gitarom mora biti mnogo "grdji". Uf kako bih ja vas nabudzio da gori sveta zemlja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Monument su mnogo neiskusniji i manje uvjezbani od vas ali su imali malo bolji (metalskiji, bili su nekako nabijeni) zvuk i dosta ljudi koji su prvi put slusali i njih i vas su pali pod taj uticaj.

Tacno je, hoce to tako kad imas dvojicu gitarista u bendu. A uz to, obojica odlicno sviraju.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je, hoce to tako kad imas dvojicu gitarista u bendu. A uz to, obojica odlicno sviraju.

 

Poz!

Stvarno Laky pametno pripovjeda i potpuno je u pravu!!!

 

A i ti Roga za Monument, imaju prilicno nabudzen zvuk, slusao sam ih na dosta proba, ali na svirci nisam uspio, jer sam svercao karte, pa me interesuje kako se culo ispred bine???

Meni se ispred vrata zvuk cinio jako losim, ali najvjerovatnije zbog daljine, zar nisu imali malo mikrofonije???

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monumentove gitare su previse prstale, ali posto su dve i zvuce drugacije, logicno je da je zvuk nabijeniji. Takodje zvuk basa im je tuplji i masniji. Mislim jel' to moj bas il' nije!?

Sto se tice debljine zica, 10-46 za E stim je sasvim dobro. Prije sam stavljao jedanaestke, ali se pokazalo da su ove bolje za neke stvari. Sto se tice Zak Wylde-a, on ne svira u E stimu, tako da njegove 11-72 imaju dovoljno opustenu tenziju, da se moze svirati. By, the way, Zak sigurno ne svira na Hughes & Kettner od 800 maraka, nego na zidu Marshalla, od nesto "malo" vise maraka.

A jos jednom cu da npisem i sljedecu recenicu, koja treba da se ocigledno pazljivo proucava: Kakvo je bilo ozvucenje, dobro je da se uopste i culo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monumentove gitare su previse prstale, ali posto su dve i zvuce drugacije, logicno je da je zvuk nabijeniji. Takodje zvuk basa im je tuplji i masniji. Mislim jel' to moj bas il' nije!?

Sto se tice debljine zica, 10-46 za E stim je sasvim dobro. Prije sam stavljao jedanaestke, ali se pokazalo da su ove bolje za neke stvari. Sto se tice Zak Wylde-a, on ne svira u E stimu, tako da njegove 11-72 imaju dovoljno opustenu tenziju, da se moze svirati. By, the way, Zak sigurno ne svira na Hughes & Kettner od 800 maraka, nego na zidu Marshalla, od nesto "malo" vise maraka.

A jos jednom cu da npisem i sljedecu recenicu, koja treba da se ocigledno pazljivo proucava: Kakvo je bilo ozvucenje, dobro je da se uopste i culo!!!

Tako je!!!

 

Ne daj na sebe!!!

 

nadam se da ce te odrzati obecanje i napraviti jos koju svirku uskoro!!!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je ba sta ste napali k osovi.

 

Invictuse, i ja sviram na Peavey-u od 900KM pa je zvuk masniji.

To sto Monument ima 2 gitare nema nikakve veze sa tim da tvoja gitara zvuci ko truba, a skuplja je od njihovih. Na istom ste pojacalu swirali.

 

A zvuk je ispred stage bio solidan. Ako neko ko je stajao kod sanka ovdje sada hoce da komentarise swirku, neka to ne radi molim ga. Razlika drasticna. Gore muljavo i nejasno, dole prolicno cisto i glasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...