Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Pozdravljam paljenje zastave ali opet pitanje za Olivera : Da li mislis da su svi amerikanci krivi za bombardovanje nase zemlje pa nas dragi Azal je amerikanac znaci i on je kriv?

 

Eh, gresis prijatelju, Azal je nas brat, srbenda stara smile.gif

E pa brate u Americi ih ima milione koji su tamo otisli da rade,uce,kradu :mrgreen: I ta zastava je simbol drzave cije oni drzavljanstvo imaju sad su znaci svi ti ljudi krivi za bombardovanje ako oces da budes patriota i anarhista ujednom uzmes lepo sliku bil klintona i zapalis em ce duze da gori-veci efekat-em imas da je nadjes gde oces a zastave moras da trazis :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to ok sa zastavama,ali sustina je u muzici :wink:

 

JA se izvinjavam sto sam promenio temu ali raspravljali ste se o tome pa reko da kazem svoje misljenje tongue.gif

 

 

P.sImam razne slike ovih politicara diktatora sa YUmetala ako vam treba za spaljivanje smile.gif))Spalite Gotivnog andjela-boki nista licno ti si samo najveci diktator i ce da vidite kako ce odma da vas vole :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh,da-moglo bi...

 

ali momci-te zastave...ok je sve to,nemam nista protiv...ali ipak je i dalje vasa sustina u muZici....da ne zaborave ljudi :wink:

 

MA kakva muzika nemaju oni muziku to su sve sektasi :mrgreen::mrgreen: narkomani,delikventi puse droge pa de to ima sve bi ja to u vojsku oterao :mrgreen::mrgreen:tongue.gif

 

 

p.s ovo je komentar mog dede na prvo slusanje majke srbije :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh,da-moglo bi...

 

ali momci-te zastave...ok je sve to,nemam nista protiv...ali ipak je i dalje vasa sustina u muZici....da ne zaborave ljudi :wink:

 

MA kakva muzika nemaju oni muziku to su sve sektasi :mrgreen::mrgreen: narkomani,delikventi puse droge pa de to ima sve bi ja to u vojsku oterao :mrgreen::mrgreen:tongue.gif

 

 

p.s ovo je komentar mog dede na prvo slusanje majke srbije :mrgreen:

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif Ko moj jednom kad nije infark dozivio kada sam pustao One od metallicae... Sve je bilo ok, ali kada su poceli da mlate, deda mi je posizio smile.gif

 

R.I.P. Deda biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljam paljenje zastave ali opet pitanje za Olivera : Da li mislis da su svi amerikanci krivi za bombardovanje nase zemlje pa nas dragi Azal je amerikanac znaci i on je kriv?

 

Eh, gresis prijatelju, Azal je nas brat, srbenda stara smile.gif

E pa brate u Americi ih ima milione koji su tamo otisli da rade,uce,kradu :mrgreen: I ta zastava je simbol drzave cije oni drzavljanstvo imaju sad su znaci svi ti ljudi krivi za bombardovanje ako oces da budes patriota i anarhista ujednom uzmes lepo sliku bil klintona i zapalis em ce duze da gori-veci efekat-em imas da je nadjes gde oces a zastave moras da trazis :mrgreen:

 

E, Nergale, aj' lijepo obrisi nos i idi da se igras, jer si ocigledno premlad da shvatis neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banja Luka, 20.09.2003,

I N T E R F E C T O R live.

 

Tvrdjava Kastel - ACCESS FESTIVAL 19-21.9.2003.

 

 

Bice to jak koncert sutra, ambijent je odlican, drevna tvrdjava...

Verovatno cemo snimati spot na tom koncertu, pa cemo da vidimo.

 

Takodje, kao druga gitara, na bini sa nama ce da bude Vlada iz ABONOSa, koji je za to jos ranije izrazio zelju, i skinuo celi album. Pa da vidimo na sta ce to liciti...

 

Pozdrav svima!

 

zz-interfector.jpg

 

www.interfector.tk

[email protected] [/img]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvo nesto je otprilike i bilo, pogotovo horovi, kad smo Carcass, Antares, Plemic i ja zapojali. Mada, jebes svirku, u rostilju i alkoholu je tajna. Kakve extremne feste. Uzas! Pogotovo ona gnusna igra sa kockicom, da ko dobiije najvise pije koktel od piva, viskija (kanadskog, naravno) i red bula. Ako se dobiju za redom tri sestice, piju svi naiskap (inace su bile u pitanju krigle od sedam decilitar). Te tri sestice su se prvi put pojavile odmah u drugom krugu. :roll: Neki su cinili i cuda od junastva. Zene... Za oktobar je najavljena repriza sa Draconicom kao gostima. Strasne kandze...NAJSTRASNIJE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka kao svirka je po meni bila najbolja nasa do sada !!!

Definitivno !!!

 

Oprema, zvuk, rasveta, dim, stroboskopi... inace, tonac koji je sve radio, radio je zvuk MARDUKU u Austriji, pa onda probajte da zamislite kako je to zvucalo!!!

 

Postoji i video snimak, nekih 5 minuta, sto cu svim silama da prebacim u komp, i postavim za download, da vidite kako je to izgledalo.

Jednostavno neopisivo!

 

A sto se tice festanja... uh... Sreca nasa da se ovakve stvari ne desavaju svaki vikend, inace bi se brzo preselili na onaj svet. Alkohol je bio sveprisutan, a dogadjaji.... ma ne moze se to ispricati recima. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvo nesto je otprilike i bilo, pogotovo horovi, kad smo Carcass, Antares, Plemic i ja zapojali. Mada, jebes svirku, u rostilju i alkoholu je tajna. Kakve extremne feste. Uzas! Pogotovo ona gnusna igra sa kockicom, da ko dobiije najvise pije koktel od piva, viskija (kanadskog, naravno) i red bula. Ako se dobiju za redom tri sestice, piju svi naiskap (inace su bile u pitanju krigle od sedam decilitar). Te tri sestice su se prvi put pojavile odmah u drugom krugu. :roll: Neki su cinili i cuda od junastva. Zene... Za oktobar je najavljena repriza sa Draconicom kao gostima. Strasne kandze...NAJSTRASNIJE!!!

 

vama bas bilo najajano :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...