Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

pozdrav pozerima, ako takvi uopste postoje! sta piju picke i kad nam dolazite? :twisted:

 

hm da... ovaj put stvarno: a ko si ti uopste? Vidim da imas veze sa Demonicom, pa je to garant neko iz onog nebuloznog stana biggrin.gif

 

e ovo je bilo totalno neiskreno :twisted:

 

iskreno ili ne ja mislim da je vrijeme da nam svima kazes nesto vise o sebi

dakle :? :? :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav pozerima, ako takvi uopste postoje! sta piju picke i kad nam dolazite? :twisted:

 

hm da... ovaj put stvarno: a ko si ti uopste? Vidim da imas veze sa Demonicom, pa je to garant neko iz onog nebuloznog stana biggrin.gif

 

e ovo je bilo totalno neiskreno :twisted:

 

iskreno ili ne ja mislim da je vrijeme da nam svima kazes nesto vise o sebi

dakle :? :? :? :? :?

 

reci sta te zanima :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusta prica. Prespori ste. Ima duha' date=' zanimljivo je, ali ako ista mislite sa tim mora to brze. I kakvi su to zenski vokali??? To nije metal. A i ta produkcija je daleko od svetskog nivoa. Za takvu muziku morala bi da bude kao na Ravishing Grimness. Atmosfera se mora u startu osetiti.

Ajd da ne ispadne da samo kudim, posto ste ipak jedini Srbi iz RS koji sviraju to. Samo nprijed.[/quote']

 

Zenski Vokali!!!! Sta si zeleo/la time da kazes?!?!?!

To sto ti slusas samo ciste black metal bendove, pretpostavljam, to ne znaci da muzika gde se pojavljuje zenski vokal nije METAL!!!!

 

'S' druge strane svjetla' je bas super pesma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a koje izdavacke kuce jurite da vam izdaju album???

nemoj te da napravite istu gresku kao i tornado.... izdate album u USA a u YUGi ga niko nevidi :ne:

i ajde malo pozurite sa tim izdavanjem!!!

hocu da ga uzmem za vreme leta kad budem u YUGi!! :twisted::twisted:

 

najiskreniji pozdravi

i cestiteke na albumu!

 

p.s. svi hvale pesmu mother serbia e ja cu da hvalim S druge strane svijetla!!!

TO JE PESMA :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav tebi prijatelju !!! biggrin.gif

 

Necemo mi ganjati Ameriku (osim jedno 5 kuca, na cije adrese nas stari Terry Armageddon ima da prosledi album biggrin.gif ).

Cuj se sa njim kad mu stigne, pa javi ukupno misljenje biggrin.gif

 

Kad dodjes - tad cemo da pijemo, a tu i tamo da slusamo muziku smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kako god, vecina vas je upoznata, ali nije s goreg ponoviti: 5 i 6 juli, basta KSTa Beograd, dvodnevni metal fest, Interfector ce najverovatnije svirati prvo vece, ali bice potvrdjeno na vreme. Pa se vidimo tamo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, polako. Ne vredi da ti govorim da ZAISTA pojma nemam da je to bila ta skracenica. Za pocetak, kod nas se ne praktikuju kantoni, a nikad ni nece, ali to nema mnogo veze, to stvarno nisam znao.

 

A zasto da ti poklonim CD? Pa njega nemaju ni mnogi nasi odlicni prijatelji, jer album jos uvek nije objavljen. Skoro niko nije dobio kompletan materijal.

 

A sto se promo CDa tice, mozes ga kompletnog downloadovati sa naseg sajta, bar dok ne objavimo album.

 

I samo opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...