Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Ubedljivo najpropaliji bend koji sam ikad chula! Ja se izvinjavam fanovima, jer mnogi znaju da se cimaju zbog ovakvih komentara... Na Apartmanu kad sam ih slushala, smorila sam se. Ali jedina pozitivna stvar je to da imaju dobar scenski nastup. Da zapushim ushi, rekla bi da izgleda ok. rolleyes.gif

O, dusice draga! Sreco mala! Pa ta tvoja izjava nema bas veze sa mozgicem! Necu sad da se upustam u pricu o kvalitetu, daleko cemo dogurati. Samo hocu da kazem da je ta izjava terminoloski neodrziva. icon_sad.gif

Bend koji nije tako davno izdao album, pa koncertni, pa je koncertno i medijski aktivan, ne moze da bude PROPAO! Takav bend moze da se nekima svidja, nekima ne; moze do objektivno bude dobar ili los, ali nikako ne propao!!! Dalje, praviti komparativ, tj. superlativ od prideva PROPAO (najpropaliji) je kako gramaticki, tako i logicki NEDOPUSTIVO! Zato, dusice moja, tvoja izjavica je bez svakog smisla! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jyrgen

Sledeci put se javi, pa idemo da pijemo zajedno posle negde, nema druge pivopije.gif

 

 

Aha, pa da joj slovenac kad sazna prebroji sve koske do najsitnije! icon_wink.gif

 

Nego Morganice, ljubavi, sta bi sa onim corpse paintom, sto si obecala? icon_razz.gif Onaj crni karmin je super, ali obecala si nesto drugo!

 

A, da svirka je bila super! Eh, da su cesce!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, nadam se da ces u aprilu dolaziti za Bg! Cale ce mi doneti samo takve cokolade za rodjendan! Znas da se ti cekas za degustaciju....

U aprilu za BG definitivno, ako se potvrdi PERO DEFFORMERO koncert u Novom Sadu!!!

 

Cokolade, kranje granice... icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, pa da joj slovenac kad sazna prebroji sve koske do najsitnije! icon_wink.gif

 

Nego Morganice, ljubavi, sta bi sa onim corpse paintom, sto si obecala? icon_razz.gif  Onaj crni karmin je super, ali obecala si nesto drugo!

 

A, da svirka je bila super! Eh, da su cesce!

Sto se corpse-a tice, htela sam stvarno, ali bila je svirka u Sloveniji za koju je vredelo potrositi svu belu boju koju sam imala! Eh, da sam kupila bojicu, ne bih imala para za koncert wallbash.gif , tako da je jasno sta je prevagnulo!

 

Nego, ajme meni, sto ima briznog sveta! mad.gif Zabrinuo se jadnicak oko toga s kim cu ja da pijem i sta ce posle da se desi s mojim kostima! Cuvaj ti svoje kosti, blago meni! Hajde, svih ti bogova, ostavi se i mene i nesrecnog Borisa vise!!! Nemam pojma ni ko si, ni sta hoces od mene, ali nije ni bitno samo prestani!!! icon_mad.gif O.K.?

 

Laki, nije Slovenac iz KST-a. Ovo je Slovenac iz Slovenije (ruzan, ridj i pjegavi bubnjar, pa neki izgleda imaju problem s tim icon_wink.gif ).

 

Nego Ljudi, vama bas ne vredi pricati! Dzaba ja tupih onomad! Kud lijevo, kud desno, pa MAJKA SRBIJA! A taman se smirile stasti u Tuzli!!! Opet ce vas optuzivati za: jednostranost, uvlacenje, mrznju, sitnodusje, ponizavanje nesrpske publike...i sta ti ja znam sta sve jos (vrlo su inventivni)! Sreca, pa sa Tuzlom nemam vise nista!

 

Pozdrav!!! I samo da znas Laki, ja pijanke ne odbijam! pivopije.gif

Edited by Morgana

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nego Ljudi, vama bas ne vredi pricati! Dzaba ja tupih onomad! Kud lijevo, kud desno, pa MAJKA SRBIJA! A taman se smirile stasti u Tuzli!!! Opet ce vas optuzivati za: jednostranost, uvlacenje, mrznju, sitnodusje, ponizavanje nesrpske publike...i sta ti ja znam sta sve jos (vrlo su inventivni)! Sreca, pa sa Tuzlom nemam vise nista!

 

Joooj, u pravu si! Postao Interfector bend za izazivanje medjunacionalnih svadja! Bila ja juce na Rock planetu (na Satanorium se ne moze, a i smirili su se), ljudi moji pa ono je strasno! Jebo te, ako ce da se mrze samo neka izvole, sta im je Intefector kriv! Ali doduse, ko i napisa ono: Banja Luka,SCG?!

 

Nego, imam jednu ideju za tebe, Beta! Hajde, da ti i onaj manijak ne biste spamovali vise ovu temu (znam da ti ne bi, ali kad te izazivaju), otvori ti lepo temu o "Avilouna's grave", uz napomenu da tu mogu da te pljuju, maltretiraju, muce, napadaju Borisa na nacionalnoj, verskoj, muzickoj i svim drugim osnovama, pa nek ljudi navale kad im se vec to svidja!

Edited by red feary

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj laki srusi ih sve...sve zasrase!!! ...uzas majke mi!!!

nikad hidroelektrane!!!NIKAD!!!:)))

evo..malo slusam ovaj vas album...lijepa je to muzika..nema sta!!!...ima bas finih momenata!!!

zivio malenac!!!

KOga da srusi.

Jel debeli?

Pozdrav lakiju.

E ajd posalji mi svoj katalog.

Na mail.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' malo da razbijem vasu konverzaciju i kazem sledece:

Po izboru slusalaca emisije Visoki Napon,album Interfectora "The force within" je proglasen za najbolji domaci album u 2004.,pesma "Mother Serbia" za najbolju domacu pesmu u 2004.,a sam bend za najbolji domaci bend u 2004.

 

Cestitam!

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Morgana - Sledeci put se dakle pije pivopije.gif

 

@ Red Feary - Banja Luka, SCG zaista nije imala veze sa nama. To je neko tako postavio, i neka, nemam nista protiv i da je pisalo Banja Luka, Francuska. Ali idioti se odmah primili kao da smo to mi pisali.

 

Nema nista od zajednickog zivota dokle god je takvih prozivanja. Neko ne moze u glavi da shvati da postoje i oni koji NE ZELE zajednicki zivot. Svako ima DEMOKRATSKO pravo da peva o cemu hoce! Nikoga mi ne vredjamo u tekstovima, Mother Serbia text samo je pokazao koliko su primitivni i nacionalisticki nastrojeni upravo oni koji nas prozivaju da smo nacionalisti.

 

Rock Planet, Satanorium... ti forumi su se bas pokazali, nema sta. Pljuju nas na 5 strana, onda neko kaze nesto suprotno, i teme se brisu ili zatvaraju.

 

Zavrsili smo mi sa sviranjem na tim prostorima za sva vremena, ne ide jednostavno.Naravno, postoji tamo mnogo super ljudi, Sarajevo, Tuzla, Zenica, Mostar, i sa mnogima imamo samo odlicna iskustva, ali dovoljno je par idiota da sve zasere. Price bas idu predaleko, do te mere da se pominjalo da smo mi tuzlanski ToxicDeath doveli u BL da bi ih skinsi istukli. Mislim, stvarno... Ali to je ta realnost.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemmy Six - Ti zasluzujes poseban odgovor na ovoj temi. Prijatelju, prvom prilikom imas gajbu piva od nas za sve sto si uradio za nas na tom radiju! Naravno, gajbu cemo piti svi zajedno, a ne ti sam icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

HVALA JOS JEDNOM!!!

 

p.s. konkurenciji nakon 8 meseci mozemo progledati kroz prste, cini mi se icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...