Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

TATJANA!

Zar tako?!

Mom Brki!

 

Nego, Brko, šta uopšte svraćaš na YUm dok si tamo?

Imaćeš za to dovoljno vremena kad se vratiš u ovo divno mjesto, a tamo cugaj i ganjaj gotičarke, smršaće od tuge dok tebe dočekaju da ih redukuješ.

 

P.S. Milivoje i ja osnivamo bend koji će se nalaziti u središtu magičnog pentagrama na čijim su ćoškovima Bijelo Dugme, Nevermore, Piloti i Sixty Watt Shaman. Prvi će nam singl biti obrada Vatrenog poljupca u čast najboljeg rukometaša metalca, pogađate već, Vladana "Neuništivog" Kosa...

 

Nekome sam tip iz sna,

Nekom živa legenda,

Samo tebi odvratna,

TROTERČINA!

Edited by Boro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce neko ovde da dobije ban... ili batine?

 

Moderator, pa josh prijeti, istina boli znam to! icon_smile.gif

 

P.S. Milivoje i ja osnivamo bend koji će se nalaziti u središtu magičnog pentagrama na čijim su ćoškovima Bijelo Dugme, Nevermore, Piloti i Sixty Watt Shaman. Prvi će nam singl biti obrada Vatrenog poljupca u čast najboljeg rukometaša metalca, pogađate već, Vladana "Neuništivog" Kosa...

 

Umri, a Milivoja cu ja nekako prevaspitati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umrijeti mogu, ali samo od zdravlja.

A Milivoja dirneš li, ima njegova sestra da te uguši sisom.

Trebali bi neki film snimiti, navodno teško ona podnosi ove vrućine, smeta joj odjeća mlogo.

 

Nego, treba li ti onaj Bronx Casket Co., da odradimo neku razmjenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova recenzija, http://www.obliveon.de

 

Ako postoje poznavaoci ovog odvratnog jezika, prevod bi dobrodosao...

 

INTERFECTOR - THE FORCE WITHIN (41:25 min.)

 

So zerrissen wie die Länder des ehemaligen Jugoslawiens, so präsentiert sich auch diese Combo aus der Stadt Banja Luka in Bosnien und Herzegowina. Banja Luka hat nach dem Balkan-Krieg die Funktion einer Hauptstadt übernommen und in ihr sind die wichtigsten Verwaltungseinrichtungen der Republika Srpska, der serbischen Teilrepublik Bosniens, zu finden. Diese Zerrissenheit, aber auch die teilweise grundverschiedenen Wurzeln werden im Opener mit dem bedeutungsschwangeren Titel „Mother Serbia“ hervorgestellt, in welchem Kirchenglocken und orientalische Klänge den ersten Track einleiten. Danach entpuppt sich „Mother Serbia“ als ein Black Metal-Stück mit Death Metal-Einflüssen sowie mit einigen Folk-Elementen, die insbesondere durch den Chor im Refrain hervorgehoben werden. Track Zwei, „Alienation“, ist dagegen ein reinrassiger, räudiger Black Metal-Song mit scheppernden Blast Beats. „Buried Memories“ kann mit seiner starken Melodie und herausragenden technischen Aspekten dagegen eher Erinnerungen an skandinavischen (Melo-)Death wecken, während „S Druge Strane Svjetla“ sich mit schönen Keyboard-Passagen und weiblichen Vocals gar in Gothic Metal-Gefilden bewegt. „Dark Saga“ ist eine eher leidenschaftslose Umsetzung des Iced Earth-Gassenhauers mit erwartungsgemäß fürchterlichem Gesang. Funktioniert in meinen Augen nicht wirklich. In „Na Krilima Noci“ gibt´s nochmal ordentlich Blast Beats auf die Rübe, der aber womöglich glatt den besten Song Interfectors darstellt. Das Problem mit Interfectors Musik ist, dass die Mischung von einfachem Black Metal und technischem Death Metal sowie Einflüssen aus Gothic und Folk Metal nicht wirklich zündet. Hier wird etwas verbunden was nicht zusammen passt. Und so klingt auch oft genug das Ergebnis. Zerrissen eben. http://www.interfector.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih mu ni ja dala... prevoda.

 

Nego, na početku kaže da je nakon rata Banjaluka postala glavni grad RS, adm. funkcije itd. Korijeni vam se očituju u "Mater Srbija" (umalo da napišem "Metar Srbija"), blekmetal sa detmetal i folk elementima. Nasuprot nje "Alienation" je puno više blekmetal. "Dark Saga" ne funkcioniše baš najbolje po mišljenju ovog recenzenta, i još na kraju navodi da je problem sa muzikom što je previše uticaja izmješano - "Hier wird etwas verbunden was nicht zusammen passt" = "the thing that should not be".

 

U suštini, ovo što sam ja preveo otprilike bi svako mogao prevesti, ali eto. Odoh gledati seriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umrijeti mogu, ali samo od zdravlja.

A Milivoja dirneš li, ima njegova sestra da te uguši sisom.

Trebali bi neki film snimiti, navodno teško ona podnosi ove vrućine, smeta joj odjeća mlogo.

 

Nego, treba li ti onaj Bronx Casket Co., da odradimo neku razmjenu?

Da da bojim se nine, sto Glista rece, Bog joj dade velike sise da se pati! no.gif

 

A Bronx, treba mi ako je dobar, saljem ti moj spisak, pa cemo dogovoriti neku razmjenu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, malo sam smetnuo sa uma da postoje neka pisana pravila icon_biggrin.gif

 

Ali se opet nigde ne pominje mesanje black metala sa necim drugim.

 

Zanimljivo je to kako je OK kad se spoji metal sa klasikom, metal sa folkom, metal sa jazzom, metal sa reggaeom, ali kad se spoji metal sa metalom, e to ne ide.

 

Ccc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gifno.gif Knjiga nije predvidjela medjusobno mijesanje dijelova iste. no.gifno.gif

Bas smo OFF THE BOOK icon_da.gificon_da.gif

I Doktor se pojavio!

 

Fali samo General i Trio Fantastico je na okupu!

Smislite neku gadnu pijanku?

 

 

Ima li ista od Olijeve vikendice u nedjelju?

Ako ima onda F..K, ispit mi je u ponedjeljak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao mi taj isti Svabo prevod. Jebem ti ogranicene ljude!!! Tech-Death metal doesn't work with black metal. KO TO KAZE!??? Jebeni by the book pravilnici, nigde nikad napisani!

 

Ah, dobro. icon_mrgreen.gif

Istina.Svi se ovde smeju kad kazem npr. Tehnicki Black Metal.Ljudi su tako ukalupljeni.Samo napred! icon_rockdevil.gif

Inace postoji Black Metal Pravilnik-napisao ga Sveti Sava bleker ! icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...