Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Me? icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif Uvek bila i zauvek ću ostati fancy!!! Nemoj da ti ponovo dođem na svirku u roze haljinici! Ali ovog puta ću biti brutalnija!! icon_twisted.gif

NISI NI SVESNA KOLIKO BIH TO VOLEO! I NE SAMO TO, NE SAMO DA OBOZAVAM TVOJE ROZE VEC CU DA ORGANIZUJEM GLOBALNI FAN KLUB ROZE FANCY GORICARKI! MOZES DA BUDES U ORGANIZACJI AKO ZELIS!!! icon_smile.gificon_wink.gificon_smile.gif

 

P.S. POZZ ZA INVICTUSA I KARKASA, HRABRE METAL RATNIKE SA SLAYER-A! biggrin.gif SADA, OZBILJNO, HVALA KARKASU KOJI JE CEO SLAYER-OV NASTUP NOSIO MOJ (PRETESKI RANAC) I TO U PRVOM REDU!!! RESPECT!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces vjerovati, bend postoji i cak planira da udari sa novim albumom.

I viskijem i viskijem...

Kakve su to gnusne lazi!!!

 

Cuo sam neke melodije, pa posjecaju na ranije radove Indire Radic, samo da vidimo vokal, ako on bude u klasi Tome Zdravkovica, e to ce biti udarac!

 

 

A za viski, vec cemo se dogovoriti!

 

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Kylie Minogue....

Zasto odajes poverljive informacije dodjavola no.gif

 

icon_cool.gif

 

@ Vlajko - zanimljivi predlozi. Razmisljali smo o Spiral Architect, skinuli smo par komada na jednoj probi, ali previse jednostavne pesme za svirati, pa zakljucili da treba da pokusamo ipak sa necim slozenijim.

Aghora isto, prejednostavno. The Gathering, mozda sa nekim drugim bendom, Atrox - gde naci nakvu ribu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto odajes poverljive informacije dodjavola no.gif

 

icon_cool.gif

 

@ Vlajko - zanimljivi predlozi. Razmisljali smo o Spiral Architect, skinuli smo par komada na jednoj probi, ali previse jednostavne pesme za svirati, pa zakljucili da treba da pokusamo ipak sa necim slozenijim.

Aghora isto, prejednostavno. The Gathering, mozda sa nekim drugim bendom, Atrox - gde naci nakvu ribu?

vasa sugradjanka Romana icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto odajes poverljive informacije dodjavola no.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrox - gde naci nakvu ribu?

Informacije šniformacije icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

 

 

 

Pazi, kreni da pljuješ po Moonspellu i imaćeš još gore vrištanje i urlanje.... icon_razz.gif

Ovo ti inače nije dozvola da to radiš jer će se sve to završiti tako što ćeš ostati bez prstiju i jezika icon_mrgreen.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Aurora - ne znam ja ni ko si ti icon_cool.gif

Pa to znači da ne znaš ni za DVD Qntala, exkluzivne snimke koji je trebalo da dobiješ sa M'era Lune (hoću reći intie sa Scabiom, snimak Qntala i Sistersa, itd), silne postere AFa koji mi više ne trebaju jer ih jednostavno nikad nisam planirala da kačim na zid i naravno pošto više ne slušam AF... Pa da vidimo, čega tu ima još... icon_twisted.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to znači da ne znaš ni za DVD Qntala, exkluzivne snimke koji je trebalo da dobiješ sa M'era Lune (hoću reći intie sa Scabiom, snimak Qntala i Sistersa, itd), silne postere AFa koji mi više ne trebaju jer ih jednostavno nikad nisam planirala da kačim na zid i naravno pošto više ne slušam AF... Pa da vidimo, čega tu ima još... icon_twisted.gificon_twisted.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

przi ga lazni dedice!!!

 

harem je jebena stvar!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to znači da ne znaš ni za DVD Qntala, exkluzivne snimke koji je trebalo da dobiješ sa M'era Lune (hoću reći intie sa Scabiom, snimak Qntala i Sistersa, itd), silne postere AFa koji mi više ne trebaju jer ih jednostavno nikad nisam planirala da kačim na zid i naravno pošto više ne slušam AF... Pa da vidimo, čega tu ima još... icon_twisted.gificon_twisted.gif

Hm, kako mi se cini, rekao sam da ne znam ko je Aurora!

Niko nista nije govorio za Auroru Calervu. Svasta i tebe...

 

 

mrred.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovom prilikom zelim da pozdravim lakija i ekipu i da nam zive 100 godina biggrin.gif

Ajd kad vec i ja imam priliku da odgovorim - (ovom prilikom) odpozdravljam dragoj Dodjavolskoj devojci! Dobar ti taj Evergrey u potpisu!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...