Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Samo da cestitam velikom, najvecem, najstarijem, INVICTUSU, 34. rodjendan, uz sve najbolje zene, ovaj zelje icon_biggrin.gif, mnogo maloletnica, alkohola, nauljenih heavy metalaca, U.D.O.-e u toplesu, i da dozivi bar jos toliko vekova.

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da cestitam velikom, najvecem, najstarijem, INVICTUSU, 34. rodjendan, uz sve najbolje zene, ovaj zelje icon_biggrin.gif, mnogo maloletnica, alkohola, nauljenih heavy metalaca, U.D.O.-e u toplesu, i da dozivi bar jos toliko vekova.

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

jaoooooo zakasnih majku mu da cestitam rodj icon_sad.gif

 

 

 

sve najbolje matoriiiiiii..ziv bio 100 godina!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehehej, pa cestitam i ja rodjendan. Samo brzo si mi nesto ostario, da nije od sexa i droge? Smanji malo sex a pojacaj drogu, pa da se vratis u staro godiste.

Inace, Invictus mi je veoma draga licnost u BL i veoma cijenjena. Mnogo je laznjaka i pokusaja da se bude cool, ali jedan je Invictus.

 

Invictuse, ziv i zdrav bio sto godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pridruzujem se zeljama .. srecan ti rodjendan!! biggrin.gif kako ono beshe? viteze? icon_uhoh.gificon_mrgreen.gif

ispala sam iz svih mogucih metal tokova ph34r.gif ... shta se deshava sa vama?

bss

Eeee, nisam ni primetio ovaj post!!

 

A ti, ziva li si? U kojoj si drzavi, i da li si uopste na ovoj planeti? icon_biggrin.gif

 

Long time no see, zaista.

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, nisam ni primetio ovaj post!!

 

A ti, ziva li si? U kojoj si drzavi, i da li si uopste na ovoj planeti?  icon_biggrin.gif

 

Long time no see, zaista.

 

pivopije.gif  pivopije.gif

a ver..

1- jesam .. i nisam..

2- tu sam .. i tamo sam ..

3- za sada sam na istoj planeti icon_wink.gif

 

icon_biggrin.gif .. ma, vratila se iz madrida pre nedelju dana i samo razmisljam o povratku.. icon_sad.gif

sad bi trebalo da se bacim na uchenje ali... ph34r.gif

 

nego, da ne spamujem vishe...vidimo se u belgrado-u icon_wink.gif

kiss

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ver..

1- jesam .. i nisam..

2- tu sam .. i tamo sam ..

3- za sada sam na istoj planeti icon_wink.gif

 

icon_biggrin.gif .. ma, vratila se iz madrida pre nedelju dana i samo razmisljam o povratku.. icon_sad.gif

sad bi trebalo da se bacim na uchenje ali... ph34r.gif

 

nego, da ne spamujem vishe...vidimo se u belgrado-u icon_wink.gif

kiss

pivopije.gif

OK onda icon_biggrin.gif

 

Vidimo se uskoro, a menjaj potpis icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se uskoro

Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada? Kada?

 

Nadam se da ćeš doći pre nego što ja odem, da se barem pozdravimo k'o ljudi................................ icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...