Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

kako stoje stvari, nije jos punopravni clan. Treba jos da vidimo kako ce to da se uklopi u studiji, sto cemo znati uskoro jer cemo u maju/junu krenuti da radimo demo snimke novih stvari u sjanom studiju "Uroseva Soba" u zelezniku, gde snimci, brat bratu, ispadnu bolji neko 75 posto album izdato u srbiji :)

 

Jos jedna napomena je da Ajsha se dere i ja pevam clean vokale, i da ce se mnogi usrati kad budu culi nju uzivo jer jede 90 posto muskih screamova u gradu.

 

Od novih stvari mozete da ocekujete mnogo agresivniji i originalniji zvuk, narocito kod vokala ce se otici dosta dalje od dranje/strofa-pevanje/refren fazona soilwork-a i in flames i bice mnogo neizvesnije kakav ce vokal da padne preko kakvog riffa, ala Strapping Young Lad.

 

postoji i velika verovatnoca da cemo preci na 8 zicane gitare takodje, ali o tome otom potom :)

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od novih stvari mozete da ocekujete mnogo agresivniji i originalniji zvuk, narocito kod vokala ce se otici dosta dalje od dranje/strofa-pevanje/refren fazona soilwork-a i in flames i bice mnogo neizvesnije kakav ce vokal da padne preko kakvog riffa, ala Strapping Young Lad.

 

To je to. :rockdevil: Kad bi to moglo da se čuje? :D Znam da postavljam jedno nezahvalno pitanje, ali znoji mi se dupe pri pomisli na ovo što si rekao. :)

 

postoji i velika verovatnoca da cemo preci na 8 zicane gitare takodje, ali o tome otom potom :)

 

Opa... Modernizacija Draconica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacite i Warr gitaru u celu tu prichu.

 

Nachi Azale ti si sad i vokalista , fino, zelim ti puno srece u svom pevachkom pohodu. A i ove demo sto najavljujete zvuchi mi vec interesantnije nego ovaj novi album. Najverovatnije pazarim album 24-og.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako stoje stvari, nije jos punopravni clan. Treba jos da vidimo kako ce to da se uklopi u studiji, sto cemo znati uskoro jer cemo u maju/junu krenuti da radimo demo snimke novih stvari u sjanom studiju "Uroseva Soba" u zelezniku, gde snimci, brat bratu, ispadnu bolji neko 75 posto album izdato u srbiji :)

 

Jos jedna napomena je da Ajsha se dere i ja pevam clean vokale, i da ce se mnogi usrati kad budu culi nju uzivo jer jede 90 posto muskih screamova u gradu.

 

Od novih stvari mozete da ocekujete mnogo agresivniji i originalniji zvuk, narocito kod vokala ce se otici dosta dalje od dranje/strofa-pevanje/refren fazona soilwork-a i in flames i bice mnogo neizvesnije kakav ce vokal da padne preko kakvog riffa, ala Strapping Young Lad.

 

postoji i velika verovatnoca da cemo preci na 8 zicane gitare takodje, ali o tome otom potom :)

 

Ajsha moja seka! :pivopije: :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga ja sam i 90 posto vokala na albumu komponovao, aranzirao, bio i red da zapevam. :D

 

mnogo je vremena proslo od kad smo komponovali album, neke pesme su cak 2004-2005 pocete, a nijedna nije komponovana posle 2006 znaci poprilicno je mator materijal.

 

Sad smo ja i andrijasevici mnogo prirodniji sto se tice komponovanja, jer znamo sta sve ko moze da svira i kako ce to ispasti, i bane je sad mnogo boje razmislja o tome kako klavijature trebaju da se ponasaju u ovakvoj muzici gde dominira gitara jer je na onom prvo albumu klavijatura bila potpuno u prvom planu pa je trebalo vremena da se to iznivelise opet.

 

 

sve u svemu, mnogo zrelija i rizicnija svirka, moza se suzi fan baza zbog toga,ali smo oduvek planirali da pravimo muziku koja ce prvobitno nama da se dopada.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...