Jump to content

2012.05.27. *Kuglas, Beograd* Beograd Heavy Metal Festival 2012


metallicus

Recommended Posts

Ја само да кажем да је свирка била стварно супер, сви бендови су одлични били. Једини минус је што су сви морали да скрате своје наступе, али добро, ништа страшно. И морам да похвалим звук који је синоћ био одличан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black mewlood!!! :rockdevil:

 

Super svirka, zanrovski raznovrsna, za svakoga po nesto - za nekoga sve :) odlicna i pozitivna atmosfera, odavno nisam vidio onako krcat Kuglas. Ispratio sam sve bendove od pocetka do kraja i svi su ostavili dobar utisak, iako je svaki bend bio specifican na svoj nacin.

Deadly Mosh - prljavi i brzi heavy metal, jedino je vokal bio nesto tisi, ali ok, steta sto nisu svi bili usli unutra da ih vide.

Kuga- vjerovatno najbolja atmosfera u Kuglasu tokom njihovog nastupa, odlicna svirka, kao na albumu.

Toxicdeath - ovaj bend je na mene sinoc ostavio najjaci utisak, vidi se da 12 godina postojanja daje svoje rezultate. Pod konac usviran bend, Neletova gitara se cuje kristalno cisto i glasno, Suhi odlican kao frontmen, svi u bendu headbanguju, generalno odlican scenski nastup!

Forever Storm - prema ocekivanjima standardno jak nastup uz dvije nove pjesme koje ce se naci na novom albumu. Jedino im je bubanj mogao biti malo tisi, a i cini mi se da ih je publika nekako dosta mlako primila (ili je to samo moj utisak).

Na kraju Bogamber, opet upecatljiva svirka, zajebantski textovi i thrash metal, sutke u ionako malom Kuglasu, nisam znao da ce imati ovde onoliko dobru podrsku! :)

"... skidaju se šamije, puštaju se kose, obrnuti krstovi u džamiji se nose!" :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je publika bila odlicna i na Forever Stormu , i dosta dobro ih je prihvatila , a sad sto nije bilo neke sutke dok su svirali .. oni ipak sviraju heavy/power i to je vise za gledanje i pljeskanje cega je i bilo . Drago mi je ako vam se svideo fetival ... ziveli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama je bilo do jaja iako smo prvi svirali pa nije bash puno ljudi imalo priliku da nas chuje ali dosta njih je bilo dva dana ranije u Plani tako da ko je hteo da nas hcuje cuo nas je.Sve u svemu Boki je fino organizovao celu stvar,ja mislim da su svi bendovi bili zadovoljni i da je pre svega i publika bila zadovoljna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...