Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

 

 

ta ponuda je vazila ranije a ne sada...nego vidim Katai otisao u Primeru a ti si do juce serendao o narkomanu koji ce jedva da zabode neku snj ligu

lepo je sto si dosledan

 

I ti si do juče serendao da Zvezda igra fudbal, pa je ispala od nekog bugarskog, seoskog kluba. Serendaš i dalje. Dosledan si, svaka čast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква је ово лакрдија од лиге и савеза показује чињеница да је Сикимићу казна смањена са 3 месеца на 2 утакмице.

Не познајем те прописе и нећу да улазим да ли је висина казне била превисока, али ако већ јесте, зашто су га одрапили толико да би му после недељу дана готово поништили?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrućina neka upekla tog dana, a bus nije imao prozore, klima nije radila, a šiber nije mogao da se otvori

 

ulazimo unutra na parkingu JNA, murija nam otvara flaše sa vodom, da vide da nije rakija

pitam ja ko će bre da pije rakiju na 35 stepeni, kaže pandur: "navijaci!" :haha:

 

usput neće da nam stanu na pumpi da pišamo, nego samo pored neke livade ili u šumi na magistrali

 

stigli tamo, počeo nadrealan pljusak, padala 90 minuta, nebi crno, vetar ubi

a tribina debilna, između ograde i prvog betonskog nivoa ima i jedan stepenik koji nije izbetoniran, duž cele tribine

kako su ljudi padali

samo čuješ DU! usred utakmice i onda se svi okolo cerekaju

 

kad smo krenuli nazad, stali i kiša i vetar, opet vrućina, u busu temperatura kao u sauni

 

a ne sećam se da li smo igrali s Metalcem, Javorom ili Borcem

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно што неће да стају поред пумпе јер пумпу би оробили и навијачи Белих орлова, а не неки тамо Гробари.

 

То је ваљда било против Металца. 1:1 крај, ако се не варам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguće

 

u Subotici je velika IDEA kod tribine za goste, samo prekoputa

kordon stoji na ulazu, puštaju po 2-3 čoveka kad oni koji su pre njih ušli

ja tamo, kad na ulazu lik iz Žitišta

samo čekam da me pita: "šta ćeš ti ovde?" i da ispadne sranje :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...