Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

MILAN.jpg

 

 

Sijenin kretenski igrač ga drži sa obe ruke, jednostavno je penal. Nije morao ništa naročito jako da ga drži, Baloteli se iskusno bacio.

 

To samo pokazuje da sudija nije potplaćen nego je Sijenin igrač sam sebi dozvolio glupost.

 

 

 

I pre će biti da je Fiorentina namestila sebi pet golova, budući da bi imala bolju gol razliku od Milana da je ostalo 1:1 u Sijeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

konte pilicar,prodaje jedinog igaca koji je nesto naprijed radio ove sezone,umjesto da ocisti sve,ostavi njega i dovede dva prava spica vrhunske klase,plus mita ostrog moze da mu igra i na krilu i iza.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem.Ja mislim da je on jedini siguran napadac kod Kontea,dok su svi ostali pod znakom pitanja.No jebiga,svasta se moze desiti,imao je Juventus nekoliko "fenomenalnih" poteza u prethodnih par godina,ne bi me cudilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvoj sezoni Krasic je prvu polusezonu odigrao fantasticno,drugu dosta dobro.U drugoj sezoni nije dobio sansu,Konte ga ignorisao jer mu se nije uklapao u igru.U svakom slucaju odigrao je doktorski za tamo neke Pjanice i Krkice.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...