Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

pa pola tih igrača neće biti u Milanu naredne sezone, dakle, mi možemo biti samo bolji nego što smo bili večeras, za razliku od vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

onda ne znam šta si gledao, Juve je poprilično propao čim ne može Milanovoj odbrani koja je primila 4 komada od Barse da ugura gol iz igre.

 

Još i objektivno mogu da kažem da je Milan čak bio i nešto bolji na sinoćnoj utakmici, i to sa timom bez Balotelija i de Jonga i očajnom odbranom kojoj je potrebna ozbiljna rekonstrukcija na leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventusa je juce boleo kurac,videlo se iz aviona da idu na nereseno i igraju sa pola snage.

 

A ako tako rezonujes,onda se isto moze reci i za Barsu koja je od toga istog Milana popusila 2-o u prvoj utakmici,i bila razvaljena.Tako da,prestani lupetati gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

misliš kao što sam lupao gluposti da će Bajern igrati finale LŠ?

 

Mnogo loše prognoziraš, ja ti evo sad kažem da Juve gubi Skudeto naredne godine sa trenutnim sastavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не смем ни да помислим у шта би се претворила расправа кад бих тражио да ми објасните која је разлика између термина "штопер", "стопер" и "централни бек".

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pričali ste to i ove sezone pa su vam došli vrsni napadači Bendtner i Anelka

 

 

i naravno, kaže se srednji bek :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поред нападача мора Јуве да доведе још бар једног топ штопера. Бонући и Барзаљи раде посао и Серији А, али тешко да могу да буду адекватни за неке озбиљније резултате у ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

debili, pa Ibra ako sastavi još 2 dobre sezone biće čudo a ne četiri godine... Bolje i Džeka da dovedu, ma bilo koga... Samo mi nije jasno zašto to rade ako imaju Vučinića i Ljorentea, bolje da dovedu nekog poput Navasa, ako ga Siti već nije kaparisao

 

Sve u svemu, mislim da će ludilo od transfera biti na leto

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...