Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Identicno ce proci i englezi.

 

Деведесетих узели КПК и Куп УЕФА.

Нису били баш толико небитни, посебно зато што ова такмичења нису била кеса као данас Лига УЕФА.

 

Pa tada jesu bili bitni, ali generalno su nebitan klub. Mislim ok, svi smo ih simpatisali, nije isto skroz kao Siti i PSG fore (nisu dosli neki seici i kupili ih da bi prali pare, vec su ih uzeli domaci ljudi koji navijaju za klub), ali nije ni toliko daleko. Klub koji je do 90-ih bio najobicniji beton liga kurton, dosegao zvezde zbog para i isto tako nestao sa fudbalske mape. Meni ih zao jer su mi uvek bili simpaticna ekipa, ali realno koga boli kurac za Parmu, totalno nebitan klub. Da ne pricamo da ih vise od 10 godina nema nigde, u Italiji su teski prosek bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Грешиш Коки. Све те екипе из врха су имале проблематичне газде.

Кад су они одиграли своје, пали су и клубови, а самим тим и лига.

Ovo. Nažalost cela ta liga je ispala sjebana zbog ljudi koji su vodili klubove.

 

Meni je Parma bila jako simpatična zato što sam bio baš klinac, i svi ostali su bili "veliki" timovi a oni fazon nikad ništa nisu osvojili bili, do te neke 1992/94 a ja sam u to vreme negde počeo malo više da pratim fudbal, i mnogo sam ih gotivio zato što nisu imali ni jednu titulu prvaka i baš sam hteo da je uzmu, nažalost nikada nisu. Koliko se sećam jednom su u zadnjem ili kolo pre kraja ispustili titulu. Plus dosta igrača su izbacili, i imali sjajne golmane uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У ком је курцу Јуве кад Пепе прави разлику, направио човек две шансе кад је ушао. Видала нема ни на мапи, очигледно хоће да иде и боли га курац да игра.

 

Може да се игра 3-5-2 са офанзивним бековима и да имаш врхунске резултате, али Јувентусу за то фале врхунски бекови. Евра је матор, а Лихтштајнер може да трчи седам текми али везе нема са центаршутом, Асамоа им баш фали.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidal je u kurcu celu sezonu. Da li hoce da ide ne znam, ali znam da za njegove lose partije sigurno nije krivo koleno. No dobro, barem to priznaje.

 

Ovo drugo je 100% tacno.

 

Juveu fali Konte i uprava koja ce mu dati lovu i odresene ruke po pitanju transfera,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...