Jump to content

2013.02.28. *Gun Club, Beograd* Pro-Pain, Six Reasons To Kill, Undivided, Don Gatto


Lou

Recommended Posts

1588dhz.jpg

 

 

PRO-PAIN se vraćaju u Gun Club!

 

Miljenici domaće publike će u okviru evropske "Straight to the Dome" turneje ponovo nastupiti u Miloša Pocerca 10.

 

Gosti: Six Reasons to Kill, Undivided, Don Gatto

 

PRO-PAIN, bend koji je 20. rođendan proslavio u Gun Clubu pre godinu i po dana, sinonim za američku hardcore scenu, Beograđanima će predstaviti novi materijal sa albuma "Straight to the Dome" objavljenog u septembru prošle godine. Istoimenu evropsku turneju započinju 14. februara u Berlinu, a po obilasku Nemačke, Švajcarske, Belgije, Francuske i Hrvatske, puni elana stižu i u našu prestonicu, gde se, kako su izjavili kada su prošli put posetili klub u Miloša Pocerca 10, osećaju odlično! Za to je, kako sami tvrde, najviše zaslužna publika. Energija koju Beograđani poseduju pokazaće se na delu i tog četvrtka 28. februara u 21:30.

 

Ulaznice za koncert čuvenog PRO-PAINa u Gun Clubu mogu da se kupe po pretprodajnoj ceni od 1.300 dinara u kafeu Šikarica (Skadarska 22).

Ukoliko ih ostane, na dan koncerta i na ulazu u klub cena će iznositi 1.600 dinara.

 

Last.fm event

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oGoRRY0P1TA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jel' sve ok sa ovim? Vidim ubiše se ljudi od komentara. :uhoh:

E da, jel' može neko da mi potvrdi da na kartama ne piše ni Pro-Pain ni datum koncerta nego samo Gun club, adresa, radno vreme i tako to. Karte su mi kod švece u BG pa ne mogu da ih slikam sad. Kupljene tamo gde je i rečeno da se kupiju (kafe Šikarica, Skadarska 22).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe uspomene nas vezu za ovaj band. Ja ih isto gledao taj poslednji put, 1999.godine (mesec i po dana pred ono nesrecno bombardovanje nase zemlje), nakon toga sam ih slabo slusao. Nekako jos zivim u onom vremenu. Postava sa Tom Klimchuckom na gitari je za mene zastitni znak Pro-Paina! :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro-Pain Setlist at KSET, Zagreb, Croatia

 

 

Get Real

Sucks to Be You

Stand Tall

In for the Kill

Un-American

Neocon

No Way Out

The Shape of Things to Come

Fuck It

Draw Blood

Unrestrained

3 Minutes of Hate

Straight To The Dome

Foul Taste of Freedom

State of Mind

Shine

Make War Not Love

Bad Blood

Crush

I Remain

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...