Jump to content

Doom preporuke i noviteti


Baal

Recommended Posts

ja nisam sa primorja,niti je ikad iko moj imao veze sa morem,tek od skora stric,mnogo kasnije nego sto sam ja poceo da se lozim na muziku koja ima veze sa morem,a ko talvi ja sam rodjen u vojvodini,do sedme zivio u vrbasu,bio dete pastete.ni ja sam nemam pojma sto mi je to toliko fascinantno ali sto se tice knjizevnosti i mjuze ono sto ima veze sa morem jedem kao lud.

 

inace,skidam odmah album pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo ocekivani drugi album francuskog Death/Doom benda "Inborn Suffering" sa naslovom "Regression To Nothingness" je juce izasao za Solitude Productions. Vec je procureo i moze da se nadje link na uobicajenim forumima/blogovima. Na prvo slusanje mi deluje ok, mada rekao bih da je prvi dosta bolji. Mada materijal deluje kao da ce da "raste" vremenom. U svakom slucaju bend vredan paznje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[media=]

[/media]

 

Ne može više letnje od ovoga.

 

Istina. Dopada mi se. Totalno avgustovski (mada je jul, al to je skro pa to). Nekako ostavlja ukus mlake lubenice u ustima i mirishe na sprzenu livadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени скроз добар. Фино тече, то ми је битно. Не могу на овакво време да слушам неко дум развлачење и тескобу.

 

1341421934_342430.jpg

 

http://www.mediaboom...wreck-2012.html

 

Nemam pojma šta je i kakvo je, ali znam da će određene ljude ovde zanimati. :haha:

 

Него, овери ли неко ово?

Share this post


Link to post
Share on other sites

WITCH MOUNTAIN - Cauldron Of The Wild

 

witch-mountain-cauldron.jpg

 

Njihov prosli album "South Of Salem" je bio veoma unikatan album (takodje toplo preporucujem svima i ovaj album, meni licno jedan od najboljih albuma prosle godine).. Sa ovim novim su postigli mozda ne bolji uspeh, ali definitivno je drugacije i sveze.. Doom metal prozet elementima bluza.. Neprocenjivo.. :D Evo i sample pa vi poslusajte ili nemojte xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећате ли се прошлогодишњег Wtich Mountain-a? Оног са тотално кул омотом. Е, па ево им га нови албум.

 

Witch Mountain - Cauldron of the Wild (2012)

 

<!--url{}-->

 

Јесте да су некако више за стонер, али овде су се помињали, па нека их на овој теми.

 

Eto, curnulo je još 31. maja. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...