Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

hahahahah.... slo_, one dve slike su lude... hahah... (trenutno se glasno smejem!!!)... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif..... hahah... svaki jebeni detalj je savršen.... taman da su namenski radili sešn, ne bi se izdvojile dve ovako dobre... icon_smile.gifpivopije.gif

 

...laza zanosan (po obichaju), a resurrection osvaja... icon_smile.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaaha lemonparty totalno! biggrin.gif

 

znao sam da ce ti se coil dopasti, samo ti meni veruj icon_wink.gif

 

elastomanija.. haaa jbte pazi poludeces od toga.. trebalo bi da napravimo jedno avangardno takmicenje u elastomaniji.. ili da probamo da se umrezimo svi haha

 

edit:

@outoftime: svidja mi se novi minusthe bear.. totalno je dobar

@angelofdesire: super je novi coldplay

@krang aka frenky: super je novi coldplay, hvala+kiss za tebe

@ajsha: pricala mi tvojs seka juce u svedskoj ambasadi kako si se izodusevljavala meshuggom hahaha

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ajsha: pricala mi tvojs seka juce u svedskoj ambasadi kako si se izodusevljavala meshuggom hahaha

hahah, da!... i vishe nego shto mogu da iskažem....

 

 

...a meni seka danas prichala kako genijalno imitirash shvedskog ambasadora dok pripit, u tripu da ne razumete shvedski, juri za vama i viche: ''Stop them, stop them!!'' icon_smile.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, ja sam tek sad provalio da na novom subterranean masquerade peva i kobi iz orphaned landa.

 

edit:

 

a provailo sam takođe da se elastomania može igrati u multiplejeru!!

2 igrača!

haha

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja za elastomaniju! trebalo bi da kontaktiramo tvorca igrice da napravi za 5-6 igraca biggrin.gif

 

nego..

 

upravo sam odgledao Grad Izgubljene Dece pa 28 Days Later jedne za drugim..

 

Grad nije los, onako istripovan.. jasno mi je sto se Agarthu toliko svideo biggrin.gif

 

..a 28 Days me oduvao kad je krenula East Hastings od GYBE!.. odlican film, ima dobru poruku ideju scenario kameru, ponekad je malo sladunjavo, ali drzi paznju do kraja. jedan od boljih ozbiljnijih filmova definitivno koje sam u skorije vreme odgledao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...