Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Hm.. Ko je rekao da mi sve zovemo avangardom..? Pogrešno si pročitao.. Nismo mi kreirali ovaj forum, ali je ovo najpogodnije mesto za nas gde ćemo raspravljati o nekim bendovima.

sa ubedjenjem da je to mnogo dobro, a da vaM najbolji argument za napusavanje bude tipa 'cuti, slusas mejden' il' tako neka tinejdz glupost....mozda ga niste dali, al' stE svakako prihvatili da s ekurchite, pa zato....

Share this post


Link to post
Share on other sites

cela stvar sa tim avantgUarde je zajebancija.

samo je ispalo tako da se ovde skupljaju ljudi približno sličnih afiniteta, koji diskutuju o bendovima koje vole..

zašto to tebi smeta?

 

meni ne smeta to što ti misliš da je stratovarius najbolji bend na svetu..

haha, u medjuvremenu se potvrdilo upravo oNo shto rekoh u postu iznad.... :9

 

prvo, ne mislim, drugo, krsh-senkrejshn je zato dobar.... icon_smile.gif

 

 

 

kakogod, zajebancija il' ne, vi se duvatE beZ osnova, a ja takve nabedjene mnogo gotivim, ne vidim shta ti smeta da ti serem, k'o shto meni ne smeta da ti seres o budj bendovima....go foR it.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlatni ste.

 

 

Laku noć.

 

BVD, večeras bez 75 postova na ovoj temi nemoj da ležeš da spavaš, izrazi svoje frustracije ovde.

 

KRANG, jebaću te za ono što još nisi uradio, a rekao si da ćeš da uradiš icon_razz.gif

 

'Aj' pa tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
PRVO - forum treba da se zove alternative rock/metal, ane avantguarde zato shto ti bendovi ne unapredjuju ni rock muziku ni muziku u sirem smislu....

 

DRUGO - nije slucajno shto to slusa mali broj ljudi, hermeticni kvalitet nije razlog tome, al' kome hrani to sujetu, samo napred, zovite to 'avangardom', to samo pokazuje da pojma nemate shta znaci dotichna rech....

 

 

 

 

misery overload.....

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne volim stratovarius icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif joooooooj

 

 

 

EDIT: o frustracijama pricaju ljudi koji su temu nagurali na 300 strana icon_smile.gif

 

 

 

a da, zaboravili smo da avanggardisti svoje neslaganje sa svijetom cesto pokusavaju izraziti kroz slike s googlea. icon_smile.gif odlicno je. nastavite.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne volim stratovarius icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif joooooooj

 

 

 

EDIT: o frustracijama pricaju ljudi koji su temu nagurali na 300 strana icon_smile.gif

 

 

 

a da, zaboravili smo da avanggardisti svoje neslaganje sa svijetom cesto pokusavaju izraziti kroz slike s googlea. icon_smile.gif odlicno je. nastavite.

duhovitost vremena koje je isped naS, koje samo odabrani mogu shvatiti, odabrani, ljubitelji konsekrejsna i ostalog kvaliteta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha!

 

bsvd care!

 

 

ne mogu da verujem kako tovaris ove pajace, moje dojucerasnje ortake sa avangardnog foruma za koje sam doskora mislio da su kul!

 

sve si provalio, izanalizirao do najsitnijih crevaca, udario u same temelje postojanja svih tih nadobudinih naduvenkova (?).

 

ja ti skidam kapu. car si.

 

ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
hahahaha!

 

bsvd care!

 

 

ne mogu da verujem kako tovaris ove pajace, moje dojucerasnje ortake sa avangardnog foruma za koje sam doskora mislio da su kul!

 

sve si provalio, izanalizirao do najsitnijih crevaca, udario u same temelje postojanja svih tih nadobudinih naduvenkova (?).

 

ja ti skidam kapu. car si.

 

ozbiljno.

Dobar pokušaj, ali on neće otići...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha!

 

bsvd care!

 

 

ne mogu da verujem kako tovaris ove pajace, moje dojucerasnje ortake sa avangardnog foruma za koje sam doskora mislio da su kul!

 

sve si provalio, izanalizirao do najsitnijih crevaca, udario u same temelje postojanja svih tih nadobudinih naduvenkova (?).

 

ja ti skidam kapu. car si.

 

ozbiljno.

icon_da.gif

Bedni stE.... icon_da.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pod "ubačenim elementima" podrazumevaš sebe i ovog tvog ortaka, onda mi smeta zato što:

 

1. mnogo ste glupi

2..

ima i dalje ali me mrzi. i nepotrebno je

1. upravo ono sto sam rekla kakav si ti. ako jesmo, zar se vec sat vremena spustas na nas nivo????? icon_smile.gif

 

2. znam da ima.. imas ti epiteta pun dzep. to je ono vidis sto te ne odvaja od obicnog prostaka, jer bi nazvao kretenom i babu ako ne slusa tvoj neki bend iz pickovaca. icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha!

 

bsvd care!

 

 

ne mogu da verujem kako tovaris ove pajace, moje dojucerasnje ortake sa avangardnog foruma za koje sam doskora mislio da su kul!

 

sve si provalio, izanalizirao do najsitnijih crevaca, udario u same temelje postojanja svih tih nadobudinih naduvenkova (?).

 

ja ti skidam kapu. car si.

 

ozbiljno.

previse si napisao. nije to tvoj fazon. i zaboravio si icon_redface.gif i poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis kako kapiras igru.

 

ja, zapravo imam svoj fazon.

 

 

(sto me cini avangardnim i naduvenim?)

nemas ti svoj fazon. koliko ja pratim forum (godinama icon_smile.gif ), svi ste pokupili fore od azala. i sad svi licite ko jaje jajetu.

 

a sve u zelji da se izdvojite icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemas ti svoj fazon. koliko ja pratim forum (godinama icon_smile.gif ), svi ste pokupili fore od azala. i sad svi licite ko jaje jajetu.

 

a sve u zelji da se izdvojite icon_smile.gif

kazem, vidi se da kapiras svo ovo sranje.

 

(ono sve sam rekao da bi ti mogla da napises kako si prozrela svu tu saradu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. upravo ono sto sam rekla kakav si ti. ako jesmo, zar se vec sat vremena spustas na nas nivo????? icon_smile.gif

 

2. znam da ima.. imas ti epiteta pun dzep. to je ono vidis sto te ne odvaja od obicnog prostaka, jer bi nazvao kretenom i babu ako ne slusa tvoj neki bend iz pickovaca. icon_smile.gif

a da mi skratimo e-predigru i ti lepo postuješ neke svoje topless slike?

BR me je provalio, vreme je da otvorim karte

 

edit: da, nemam šta da kažem, i potežem "sise" argument

Edited by GNARK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...