Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Onda sam video koliko je Axl mali covek,nema vise od 1,7m.

Pa nije 1,70 m tako malo icon_uhoh.gif Pre bih rekao da je Axl srednje visine...

Ali koliko sam video Axl ce gunse na novom albumu okrenuti metalu!!!

Hm,malo sam sumnjacav sto se toga tice ph34r.gif Mozda eventualno industrial-metalu (sto po meni bas i nije sjajno) icon_uhoh.gif

Sto se koncerta u tokiju tice,on je odrzan na zatvorenom stadionu tokyo dome(atendance 40000),i to je treci po redu koncert(jer su gnr radili tri uzastopmna koncerta,jer su svi bili rasprodati).

TO JE BEND!!! icon_rockdevil.gif

aj kazi u kom si gradu NAGLAS? icon_smile.gifbiggrin.gif  (bez ljutnje!!) biggrin.gif

A ne! icon_razz.gif

Pa da me opet isprvljas icon_smile.gif

Kojem novom albumu?Ovom sto se najavljuje 8 godina?Ma od toga nema nista,a i bolje.

Najavljuje se od '99 (otprilike),sto je 6 godin...

Otkud ti to da nema nista?Neke pesme su gotove (cak i skinute sa neta),samo ni meni nije jasno kad ce vec jednom izaci to cudo...

koliko znam CD bi najzad trebao da izadje 25og nov.

Zivi bili pa videli ph34r.gif

ja album jedva cekam..i tour...

Ja vise turneju nego album (da vidim i Axl-a vec jednom uzivo) icon_smile.gif

sa Axelom...

Axl-om (bez 'e') icon_wink.gif

Glupo je sto je Axl zadrzao ime benda "GNR" a od orginalne postave skoro da nema nikog!

Pa nije glupo - covek je kupio autorska prava (tj. odkupio od ostalih clanova) na ime Guns N' Roses,tako da je on sad (i) zvanicno glavni u bendu.

A od originalne postave (za mene je to ona sa Appetite For Destruction) ne da nema skoro nikog,nego nema nikog (sem Axl-a) icon_da.gif

 

Uf,al' sam se is-'quote'-ovao icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ne znam tacno (al' nekad sam znao icon_smile.gif ),ali mozda 1,70 i nesto ima...sto je otprilike srednje-nisko,kad uporedis sa nekim drugima (npr. Maiden-ima mhihi.gif ).

 

EDIT:Secam se da je Duff bio najvisi u Gansima - ako se ne varam 1,88 m icon_cool.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

skino sam Live At Ritz svirku iz '88.....kako je mocno icon_rockdevil.gif .....i neki fajl GNR&Metallica Live&Loud iz '92 samo to su vise interview-i nego svirka icon_frown.gif....ocu kocerteeeeeee icon_smile.gif....ponovo me nesto uvatila GNR manija posle par godina pauze

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam neke video klipove sa Rock In Rio koncerta. Svirali su i pesmu "Live And Let Die" koja mi je bila extra poznata... jel to sa nekog James Bond soundtrack-a icon_confused.gif ??

 

BTW onaj drugi gitarista (duga kosa i bela faca, svira LP-a) je ocajan no.gif

 

I ja sam skeptican sto se tice novih Gunsa, G'n'R nije G'n'R bez Bucketheada icon_sad.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su i pesmu "Live And Let Die" koja mi je bila extra poznata...

jel to sa nekog James Bond soundtrack-a icon_confused.gif ??

 

Hmmm..odgovorio si sam sebi na pitanje..

Live and Let Die (1973)

user posted image

 

Inace original Paul McCartney and Wings

Edited by estranged

Share this post


Link to post
Share on other sites

skino sam Live At Ritz svirku iz '88.....kako je mocno icon_rockdevil.gif .....i neki fajl GNR&Metallica Live&Loud iz '92 samo to su vise interview-i nego svirka icon_frown.gif....ocu kocerteeeeeee icon_smile.gif....ponovo me nesto uvatila GNR manija posle par godina pauze

sta te zanima od koncerata

 

1988-ritz 1988 1 dvd

1991-live in indiana 1991 1 dvd

1991 riot show 1991

1991 rock in rio 1 dvd

1992 tokyo dome 2 dvd's

1992 chicago 2 dvd's

1992 paris 2 dvd's

1992 argentina 1 dvd

1993 argentina 1 dvd

2001 rock in rio 1 dvd

2002 new york 2 dvd's

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta te zanima od koncerata

 

1988-ritz 1988 1 dvd

1991-live in indiana 1991 1 dvd

1991 riot show 1991

1991 rock in rio 1 dvd

1992 tokyo dome 2 dvd's

1992 chicago 2 dvd's

1992 paris 2 dvd's

1992 argentina 1 dvd

1993 argentina 1 dvd

2001 rock in rio 1 dvd

2002 new york 2 dvd's

do yaya.....posalji pp posto su diskovi ili ako hoces da se menjas evo ti sta ja imam http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=22747

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad se ne zna...

Mada ne svidja mi se to sto ce album (izgleda) biti u industrial fazonu icon_uhoh.gif

 

Pre jedno 10-ak godina sam jedva cek'o da Gansi izdaju album (pa ma kakav bio),a sad...ne znam...voleo bih da izdaju album,ali u industrial fazonu... wallbash.gif

 

Svejedno,ako izadje kupicu ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...