Jump to content

Apocalypse


GLAVA

Recommended Posts

Nisam bas u toku,ko je Elderane-ov buraz? Na jednom koncertu je Crusifixion odvristao (veoma dobro) neki lik sa slicnom frizurom kao stari pevac,mislim da je i on neciji burazer....koncert je bio do jaja,przili su i Maidene i Helloween,full je bilo,a ljudi nikad manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do jaja ! Nadam se da ce novi album biti kvalitetan bar kao i prosli! Jbg ja se bas navikao na tvoj glas,ali akcenat ostaje pretpostavljam,cim ti buraz peva! Ortaka sam jedva nagovorio da odemo na koncert,jedva je pristao i to sam ga uhvatio na korene(i on i ja imamo rodbinu u Trebinju), posle se odusevio! Pomenuo si novi aranzman starih pesama? U kom smislu? Mislim ja na primer ne bih dirao Svijet izluzije ili Izmedju zivota i smrti,nekako to mi je to! A sad , mislim da ce i klavijatura faliti (ako je tacno da riba vise nije u bendu,a da zamene nema)

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ja sviram klavijature! Nekad sam pjevao, a sada i sviram klavijature, i pjevam, pored brata, koji je lead vokal. Klavijature sam svakako odsvirao i na albumu. Aranzmani su promijenjeni na svim pjesmama, neke i do neprepoznatljivosti. Dodjite na neku svirku, pa sami vidite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dakle, jedan malo veci Castle Fest Warm Up u maloj sali SKC-a.

Nastupice:

 

ALOGIA

BOMBARDER

SPACE EATER

APOCALYPSE

HETERA

DECONTROLLED

 

Ulaz 400 dinara, a karte ce se moci kupiti vec od ponedeljka 21. Aprila, na blagajni SKC-a. O svim propratnim sadrzajima ovog Warm Up=a, naknadno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jebem vas sve u dupeta neomascena bre

ocu da vas cujem uzivo

mnogo mi se svidja ovo na space-y :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

ove nove kidaju :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

bre vidim ovo trazi se skrim vokal koji ce vam kurac bre trazite nekog ko zvuci kao da nema muda bre da mozete da radite Avantasiy :D

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...