Jump to content

Apocalypse


GLAVA

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Hajde da malo ozivim temu informacijama kojima raspolazem.

U proteklih nekoliko mjeseci clanovi Apocalypse su u Trebinju radili na drugom albumu. Naravno posao još uvijek nije završen , ali bi se moglo reći da je dosta dobar dio odrađen. Po meni album Igra će biti samo blijeda sjenka u odnosu na materijal koji se priprema. Pjesme su neuporedivo bogatije kako telstualno, tako i muzički.

Šte reći, nego jedva čekam drugi album!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da malo ozivim temu informacijama kojima raspolazem.

U proteklih nekoliko mjeseci clanovi Apocalypse su u Trebinju radili na drugom albumu. Naravno posao još uvijek nije završen , ali bi se moglo reći da je dosta dobar dio odrađen. Po meni album Igra će biti samo blijeda sjenka u odnosu na materijal koji se priprema. Pjesme su neuporedivo bogatije kako telstualno, tako i muzički.

Šte reći, nego jedva čekam drugi album!!!

Meni licno Igra je odlicna (gledajuci na vrijeme kad je izasla - da i nije bilo toliko bendova koji si imali album.....a danas ih je puno vise....ali da ne duzim.)

 

Samo me interesuje da li ima duple bas pedale? icon_biggrin.gif

 

Po mom misljenju to vam je falili na Igri, ali i ovako je ispala dobro!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima duple(bar je bilo na onom sto sam ja slusao).Novi album ce biti mnooooooooooooooooooogo iznad "Igre",kao i iznad vecine domacih albuma u tom zanru(mozda i svih?! icon_da.gificon_da.gif )

Samo,radni naziv ovog drugog albuma mi je nekako gay,cuj "apocalypsis",pih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima duple(bar je bilo na onom sto sam ja slusao).Novi album ce biti mnooooooooooooooooooogo iznad "Igre",kao i iznad vecine domacih albuma u tom zanru(mozda i svih?! icon_da.gificon_da.gif )

Samo,radni naziv ovog drugog albuma mi je nekako gay,cuj "apocalypsis",pih

Sjetih se....oni spanci Tera Santa (jel se tako zovu, ili sam pobrkao sa spanskom serion, moguce je sve...... icon_mrgreen.gif ) imaju album apocalypsis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ne stavljam smajli zbog tvoje greske,nego zbog spanske serije!Jadni Spanci ,ni krivi ni duzni,najebase zbog tih poganih serija!

A,za BL zaista nismo imali ni jednu jedinu priliku,vjeruj mi!A sad trenutno i nismo nesto koncertno aktivni,mnogo drugih stvari treba da se realizuje!

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ne stavljam smajli zbog tvoje greske,nego zbog spanske serije!Jadni Spanci ,ni krivi ni duzni,najebase zbog tih poganih serija!

A,za BL zaista nismo imali ni jednu jedinu priliku,vjeruj mi!A sad trenutno i nismo nesto koncertno aktivni,mnogo drugih stvari treba da se realizuje!

Pozdrav!

Pa kad nikako da razigramo neku razmenu BL-TB icon_mrgreen.gif

 

Ni (vi) ovde ni (mi) tamo icon_smile.gif

 

Bice prilike valjda.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...