Jump to content

Apocalypse


GLAVA

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nova vijest o bendu!!!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Apocalypse bi trebala krajem jula da zapocne turnejicu po SiCG i BiH,zajedno sa Midgardom iz Sapca!Turneja bi obuhvatala ukupno 15-ak koncerata za 20-25 dana!!!Naravno,nije svaki datum ugovoren,a nama da bi odrzali svirku u vasem gradu treba samo prostor,znaci,ni putni troskovi,niti ozvucenje,samo uzimamo karte,pa ako pokrijemo trosak utoliko bolje,ako ne,sta da se radi? biggrin.gif

Dakle,ako ima zainteresovanih da organizuju svirku,ili neko da poznaje gazdu nekog rock kluba iz svog grada(ponavljam,treba samo(manji)prostor!)neka se javi,pa cemo izvrsiti neki dogovor!

 

Pozdrav!

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti imas veze kakve i ja?Ma daj... icon_mrgreen.gif

 

Moze,moze,ili u GTA...Mas,smesticemo ih vec negde!

Ma da, hajde sta jos predlozis salji mi na PM!!!

Usput da te pitam jesi li u BG-u? Zoooviii breee!

 

Bas ja nesto razmisljala kada bi jos neko od "nasih" razmisljao o ovome, posto mi seka Z. nesto zabusava... kad ono...eto tebe mrred.gificon_da.gif !

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam Grave, kakve i ti! icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

 

E a sta mislis o varijanti kod Miladnia u "Vidovdanu"...tamo na putu ka Banji!!!

pivopije.gif

I jedni i drugi su svirali kod Miladina u Vidovdanu,a na Midgardu je bilo nas 8 iz Zvornika i 5-6 loznicana(SRAMOTA za Loznicu!),al to im nije smetalo da super odsviraju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedni i drugi su svirali kod Miladina u Vidovdanu,a na Midgardu je bilo nas 8 iz Zvornika i 5-6 loznicana(SRAMOTA za Loznicu!),al to im nije smetalo da super odsviraju!

Da,bili smo u LOznici.Stvarno malo ljudi,ali to ne bi smetalo da opet sviramo.Bolje u tom klubu u Banji,nije bitan broj ljudi,koliko dobra atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti lepo kazem ,brate - budi srecan sto je i toliko doslo.Loznica je mrtav grad za metal.

Da, Grave, moramo nesto preduzeti icon_rolleyes.gificon_da.gif !

 

Ali mislim da ako ti i nas dve odemo i pokupimo "nase" ljude, bice bolje sigurno, dogovoricemo se!

 

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Apocalypse od Salvationa iz NK.

 

Album vam je odličan, ima masu epic elemenata što je meni plus, ogromni. Sve što mogu reći za pravac je da nije power ali jeste heavy i to dobar. Svaka čast!!! Samo naprijed!!

 

Naj stvar, Igra. Definitivno!

 

Poz. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...