Jump to content

Apocalypse


GLAVA

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, OK, cutim! icon_biggrin.gif

ja to cisto odmila...

 

icon_biggrin.gif

 

Mogli biste o5 jednu (zajednicku) svirku u Domu, a, a?

Izvini, ali ko si ti..stvarno mi je čudno, jer mnogo toga znaš!!!

 

A Nikola, nemoj glavu da ti kidam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi , evo jedne savrsene vijesti!

-Apocalypse je dobila predugovor ,koji su potpisali, iz svajcarske da snimi tamo album i da ga izdaju za Americku kucu....sada ne znam tacno ime , ali uglavnom vrlo poznata....Mislim nesto .....Entertainmant ..... Produkciju im radi covjek koji je radio produkciju Dickinsonu , Judas Priest ,...... Snimice onaj prvi album , ali , normalno , na engleskom. Bice mnogo izmjenjen u odnosu na onaj za nase trziste. To podrazumjeva aranzman , malo muzika i naravno dupla pedala!!! Odlazak tamo se planira u septembru ove godine.

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam produkciju nekog rock benda koji je snimao u tom studiju, odlična je naravno. Sve u svemu želim im puno sreće(mada sam to mogao i reći na ulici, ali ,,ko ih jebe''-Glava čitaj ovo pod znacima navoda).

Po meni je to zasluženo, znam koliko su uložili, kako vremena tako i živaca u svakom slučaju mnogo drugih ,,zavidnih vrlina''!!!

 

Da li će Bobiša doći u iskušenje da obogati klavijature, to me zanima...kako li će se susdržati, ako to uopšte planira!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej,pa cestitam starijim shupcinama...hm,ovaj...pardon,apokalipsi!hehe

Naravno zivaca je itekako trebalo,ako nista,ono sa onim baxuznim cojom,jes` da dobro svira,al je lud,gori je od onog mog baxuza.A,tesko da ce se Bobo uzdrzati da ono sve ne izmjeni icon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od zlog oca Nikole, dobre majke Jelene i još boljeg staratelja Vladana....

Vladan Junior, odmah gitaru u ruke!!!

 

MA znamo mi treba sa čojom raditi, eto i taj vaš, but Miran is just one...our gold chicken

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali hajde da se vratimo na njih!!!Baš kao što Krle kaže ovo je jedna vrsta otvorenog puta za ostale bendove. Recimo iz BiH, oni su jedini bend koji je nešto ovako uradio!!!To je za sve pohvale, i to iz malog Trebinja, uh kako mi je sada glava ogromna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

C, c, c... no.gif

Ovoliku kolicinu bezobrazluka nisam cula u zivotu! A vi cveckice moje nikad se niste napili i napravili glupost, ma neeee..... icon_uhoh.gif

Bolje planirajte svirku (svi djuture) nego sto prozivate!

pozzzz! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh koliko su bolje stvari, naravno Bobiša se kontrolisao koliko je to moguće...na ostalima je da procijene kolika je promjena, sve u svemu ono što sam čuo do sada je bolje nego prethodni materijal!!!

Edited by ReAmroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...